Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #871
    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

    Algselt postitas Jennifer Vaata postitust

    1.Aga kui ees on mitu limperit, siis võib ju Axs käega kaasa limpida või tuleks sel juhul ikka raisida?
    Kaasa võib ka limpida ja eks see ole paljuski olukorra põhine.

    Comment

    • lenn17
      Jube Noob
      • Jul 2009
      • 163

      #872
      Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

      OOP tõstad ju 5-6BB ka AA KK QQ JJ, nad ei pane sind millegi peale. Kui ees mitu limpi ja sul näiteks ATs siis:

      A) Tõstad 6-8BB, et deadmoney kokku korjata ja mõne fishi ka vahele võtta.
      B) Mängid slowballi, tõstad 3BB
      C) Limpad

      Kõik sõltub ka sellest kas shortid limpavad, kas nad limpavad AK kas UTGl järjekordne 6 parima käega tsekk raiseja allinni jms asjadest.

      Comment

      • lenn17
        Jube Noob
        • Jul 2009
        • 163

        #873
        Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

        6. Käsi, jah sisuliselt küll A ega K pole flopis siis nupud.

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #874
          Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

          Pole paar päeva üldse pokkerit mänginud ning tunnen, et mindset on täitsa korras :)
          Kuid enne kolmapäeva mängima vast ei hakka, sest hetkel on ülikoolis eksamid, mis vaja ära teha :D

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #875
            Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

            Kas mängisin PF neid käsi õieti?
            Käsi1:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Käsi2:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



            Käsi3:

            Kas see on cooler?
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Käsi4:
            Kas te oleksite foldinud?
            Vastane on täielik fish 87/23/1 ja 87 kätt.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by Jennifer; 24.03.10, 18:49.

            Comment

            • miksnii
              Grinder
              • May 2009
              • 580

              #876
              Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

              Ma oleks ise vist kõik käed suht sama moodi mänginud.
              Last edited by miksnii; 24.03.10, 21:28.

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #877
                Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                Miks see cooler on? Kas c-c, c-r liin pole ülitugev?

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #878
                  Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                  Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                  Miks see cooler on? Kas c-c, c-r liin pole ülitugev?
                  Seal käes sellist liini pole ja pooliku stäki vastu mina foldi ei suuda leida.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #879
                    Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                    1. käes oleks natukene vähem cbettinud.
                    2. käes meil üsna hea board ja ei näe põhjust miks ei võiks cbettida.
                    4. käes vist ei cbetiks.

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #880
                      Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                      No jah, ei õnnestu midagi.
                      3 buy ini kaotasin


                      Kas see oli õige fold?
                      Vastane oli 260 käe peale 21/16/1.4 ning 3bet 8%
                      Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 605929
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      UTG+2: $18.05
                      MP1: $2.05
                      Hero (MP2): $10.30
                      CO: $1.85
                      BTN: $9.45
                      SB: $9.55
                      BB: $10.65
                      UTG: $8.70
                      UTG+1: $10.00

                      Pre Flop: ($0.15) Hero is MP2 with K A
                      4 folds, Hero raises to $0.30, 1 fold, BTN calls $0.30, 2 folds

                      Flop: ($0.75) K 4 J (2 players)
                      Hero bets $0.50, BTN raises to $1.65, Hero folds

                      Final Pot: $1.75
                      BTN wins $1.70
                      (Rake: $0.05)

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #881
                        Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                        Ma esitan sulle sama küsimuse, mis minu käest eile küsiti ühe käe arutuse juures: milleks üldse sellise käega preflopis sisse minna, kui sa TPTK hittimisel selle flopis maha paned?

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #882
                          Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                          et halvematelt lehtedelt valuet saada.

                          Comment

                          • Madis_89
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 841

                            #883
                            Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                            Kas on kindel plaan fr mängijaks jääda ka tulevikus? Imo beatiksid näiteks trio micro 6maxi samamoodi ja tänu rb'le roniksid limiitides tunduvalt kiiremini.

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #884
                              Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                              Ma esitan sulle sama küsimuse, mis minu käest eile küsiti ühe käe arutuse juures: milleks üldse sellise käega preflopis sisse minna, kui sa TPTK hittimisel selle flopis maha paned?
                              Sul on täiesti õigus.
                              Aga tema liigutus tundus nii kahtlaselt AK, KK, AA või siis seti moodi.
                              Tundsin, et minu TPTK ei oleks piisavalt hea tema vastu.
                              Vastuväiteid?

                              Comment

                              • Poku
                                Bännitud
                                • Mar 2010
                                • 295

                                #885
                                Re: [NL10]Jenny õpib TUUMAFÜÜSIKAT :S:S:S

                                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                                et halvematelt lehtedelt valuet saada.
                                Küsiks sama küsimuse siis teistmoodi.
                                Sa saad väga tõmberohkel laual (ühtegi tõmmet veel valmis olla ei saa, aga kuna maas on 2 broadway kaardi, siis on mõlemad tõmbed vägagi reaalsed) top paari top kickeriga, kusjuurest ühtegi overpairi olla ei saa (aa ja kk välistame) ning sa saad raise, ja sa viskad selle käe maha? Mis oli siis üldse preflop raisemisel mõtet? Kas on paremat situatsiooni võimalik saada? Kas sa mängid ALATI siis sellejaoks et vähemalt 2 paari hittida ja kui ei hiti siis foldid? Sellisel laual on see 100% shove koht.
                                Vastasel võib siin olla JJ QQ 44 KJ AQ AJ QT QK QJ JT T9 ja miljon ärtude combinatsiooni + bluffijaid kah tuhatkond. Ainukesed meid biitivad käed on JJ 44 ja KJ ning sa tahad visata TPTK maha, seejuures on sul veel oute KJ vastu ja runner runner kaarte ka teiste vastu. Sa alati kui hitid tptk ja cbetid ning saad raise siis foldid? Mis mõte siis oli preflop raisel?

                                Comment

                                Working...