Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #721
    Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Soovitati mul ka siis kokkuvõte teha :D

    24 lauaga ei olnud raske nii palju teha :D

    Veebruari kuu:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Märtsi kuu eesmärk:
    Panna rõhku rohkem kvaliteedile!
    Mängida vähem laudu!
    Tõusta limiidis kõrgemale! :)

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #722
      Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

      Palju kokku korjad enne kui NL10 ?

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #723
        Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

        250$ ja siis püüan jääda NL10sse :D
        Hetkel 200 koos :)

        Comment

        • mkva
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1972

          #724
          Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
          250$ ja siis püüan jääda NL10sse :D

          ma ikka püüaks kõrgemale ka saada..mitte kuskile jääda.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #725
            Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

            Väljendasin valesti, muidugi edasi tõusta! :)

            Comment

            • Divide03
              Julm Donk
              • Dec 2009
              • 77

              #726
              Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

              Me jookseme sinuga vist kõrvuti :D mul kh enamvähem sama seis. praegu sutsu alla 200 taala aga laksin NL10 ja 6max ja martsikuu peesitan voi rügan igaljuhul NL10nes. Aga Good luck!! Kui ees on head õpetajad kl biidib Nl10met kh.

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #727
                Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                No ikka tõmbab fish viimase käega kogu sessi plussi endale.
                Turps noh.

                Ööd.

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #728
                  Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                  Kas te sellises situatsioonis, kus olete OOP ja kaks masti kaart on maas, teeksite C-beti?
                  Vastane on 24/2/1.4 ning c-bet on 1% ja 690 kätt.
                  Kas fold on õige?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Kas sellisel Ahigh boardil, kus kaks masti maas ning vastas on täielik fish, kelle vpip 80, pfr12/agr2 ning kes C-betile Aga kätt maha ei pane, ei tohi ju cbetti teha?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #729
                    Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                    esimeses käes obv cbet ja kuna nii drawine board siis cbetiks rohkem kh..

                    ja teises käes kh kindlasti cbet ja rohkem raha poti ei topiks, kui just K maha ei tuleks!

                    Comment

                    • r3o
                      FPP Pro
                      • Apr 2009
                      • 260

                      #730
                      Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                      kas esimese käes see 1% on 3-bet? Sellisel juhul ilmselt on fold õige, sest draw-sid ta ei 3-beti. Lisaks võiks teada fold to cbeti-i. Kui see ka >65 siis fold muutub veel õigemaks.

                      teises käes on eelnevalt soovitatud cbet + loobumine minu arust üks halvim võimalik variant, kui vastane cbet-ile ei foldi. Siin võiks teada palju ta loobub turni cbet-ile ja kui agressiivne ta turnil on. Kui foldib turn cbetile palju ja on agressiivne siis oleks plaan bet flop, bet turn (mille peale ta eeldatavasti foldib, kuna 80% käsi mängides pole mingit alust arvata, et ta sai pihta A-le), check river. Kui turn fold to cbet on suur ja agressiivsus samuti suur siis see näitab, et mängija floadib flopi atc ja tulistab kui checkitakse turni. Kui turn-i cbet-ile ka ei foldi siis võib ikka sama plaaniga minna või ka kohe alla anda. Sinu mäng kvalifitseerub pmst teise variandi alla, kuna 10c panus on sama, mis check sisuliselt (nii et suht ok mängitud minu arust)

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #731
                        Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                        Algselt postitas r3o Vaata postitust
                        kas esimese käes see 1% on 3-bet? Sellisel juhul ilmselt on fold õige, sest draw-sid ta ei 3-beti. Lisaks võiks teada fold to cbeti-i. Kui see ka >65 siis fold muutub veel õigemaks.
                        Sellega nõus, et foldiks kuna vastane paistab olevat kohutavalt passiivne vend ja üle spliti sealt ei saa tavaliselt, aga 3bet stat on ikka preflop kohta. Ja flopil ta 2bettis (raises).

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #732
                          Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                          Sul on õigus Vapsik, et see on preflopi kohta hoopis :o
                          Aga kuidas ma saan näha 3beti suurust peale floppi?
                          Ja kas 2bettis statti on ka kuidagi võimalik näha?

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #733
                            Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                            Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                            Sul on õigus Vapsik, et see on preflopi kohta hoopis :o
                            Aga kuidas ma saan näha 3beti suurust peale floppi?
                            Ja kas 2bettis statti on ka kuidagi võimalik näha?
                            Pmst raise flop cbet peaks sobiv olema. Aga õige pildi saamiseks peaks päris suur sample olema.

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #734
                              Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                              Flop AF tasub vaadata ja fold to 3bet ja raise flop cbet, kui fold to 3bet on circa 80% siis tasub 3bettida imo kuna BTN range on nii nii nii lai!

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #735
                                Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

                                Hmm.
                                Ma ei oska seda küll hudist leida :/
                                Raise flop cbeti. Kui pop upina võtan seda, siis ma ei leia :/

                                Comment

                                Working...