Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #826
    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Algselt postitas noname Vaata postitust
    Kas siis keegi aitas,või omal nõul ja jõul suutsid seda?
    Ranka tegi peale esimest 20K kätt kiiranalüüsi statsidele, andis paar soovitust. Sealt edasi ikka ise, foorumites käte postitamine, raamatute lugemine jne.
    Ega ma siiamaani ei julge öelda, et seda limiiti biidin, selle kuu graafikuga jõudsin mõni päev tagasi lõpuks BE-sse, enne olin ikka väga sügavas augus.

    Mõnel tuleb limiitide vallutamine kergelt, mõnel veidi raskemalt. Minul tuleb raskemalt.

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #827
      Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

      Keegi siin foorumis ütles kunagi, et ta ei limbi mitte ühtegi kätt.
      Ma ei mõista, kuidas see võimalik on.
      Nt. Oletame, et oled mp3s ning sul on käes 55, eelnevalt on limpinud 1 short ja
      kaks full stäkki. Kas sel juhul folditakse, et mitte limpida? :/

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #828
        Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

        Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
        Keegi siin foorumis ütles kunagi, et ta ei limbi mitte ühtegi kätt.
        Ma ei mõista, kuidas see võimalik on.
        Nt. Oletame, et oled mp3s ning sul on käes 55, eelnevalt on limpinud 1 short ja
        kaks full stäkki. Kas sel juhul folditakse, et mitte limpida? :/
        võibolla ajad openlimpiga sassi? ma kunagi ei openlimpi.. samas kuskilt mp1 pealt ma limbin 55'ga ka ühe limperi järgi.. CO ja BTNi pealt paugutan 55'ga ka kahe limpija vastu.. seda ei tasu obv NL10s teha..

        Comment

        • Konso
          Grinder
          • Nov 2009
          • 936

          #829
          Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          võibolla ajad openlimpiga sassi? ma kunagi ei openlimpi.. samas kuskilt mp1 pealt ma limbin 55'ga ka ühe limperi järgi.. CO ja BTNi pealt paugutan 55'ga ka kahe limpija vastu.. seda ei tasu obv NL10s teha..
          Miks ei tasu? On hetki, kus on sul lauas vastas 8 reg ja siis anna minna :D
          BTW kui BB-le sellises lauas oled jõudnud, siis lase jalga :D

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #830
            Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

            Kui ees on 2+ limperit, siis mina väikse pocketiga, broadwayga limbin kindasti järgi, ei hakka tõstma. Openlimp tuleb ainult misclickiga:)

            Shortide vastu on üldse igavene häda, nende vastu ei tahaks tegelikult ühegi käega tõsta, millega ei ole valmis kohe järgnevalt AI minema. Ma olen viimasel ajal näinud mitmeid ülinitte shorte NL10-s, mingi 6/6 statsidega mitmesaja käe kohta, min. sisseost, kui busto, siis automatic min.sisseost sisse lülitatud. Kui selline nit-short-regular lükkab, siis on ikka kindel, et alla JJ seal kindlasti pole. (ma kujutan ette, kui nüri selline mäng olla võib...)

            ma vahepeal mängisin standardlaudu, aga rsk nii tihti on laudu, kus polegi fullstäkki... Siis lähen jälle ainult 50BB-laudadesse, ei pea niipalju stäkkide järgi kalkuleerima ja push/foldi mängima.
            Last edited by nomerlot; 17.03.10, 10:24.

            Comment

            • StripPoker
              Grinder
              • Sep 2009
              • 609

              #831
              Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

              NL10 puhul paistabki nii, et standardlauad on küll fishisemad aga enamus tüübid istuvad 20-30BB max stackiga. 50BB lauad jälle nitisemad ja seal ka pooled vennad püüdlevad 50BB stackiga. Muidugi on ka paremaid laudu aga reeglina nii nagu kirjeldatud.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #832
                Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                Kui ees on 2+ limperit, siis mina väikse pocketiga, broadwayga limbin kindasti järgi, ei hakka tõstma.
                oioioiii... mina broadwayga never ei limbi.. kui hitid.. on pot väike.. ja teiseks sul pole aimugi mis seisus sa oled oma JQ'ga või KJ'ga oled.. ees või taga... sest kellelgi võib oma BB pealt checkitud 47o'a vabalt kaks paari olla vms..

                seega broadway kas foldin või tõstan...

                loogika on selles, et limpides pocketiga.. siis ainuke hetk mil ma postflopis pean midagi otsustama on hitides seti.. seti hitides ma olen peaaegu väga kindel, et mul on võitev käsi.. broadwayga limpides ja hitides.. on postflopis otsuste tegemine raskem.. ja kasu ka väiksem.. sest limbitud pot on väike ja sa pole päris kindel, kas seda nüüd taevasse raisida või tagasihoidlikum liin võtta...

                mis puutub starsi laudadesse.. siis 50BB minbuy on tõesti nitimad.. regulaarsed lauad on shortstacke täis.. aga proovige eurolaudasid.. imo on nood vähemalt NL50s küll loosemad kui taalalauad..

                kui shortidest kopp ette saab.. kolige FTP'sse:-D

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #833
                  Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                  Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
                  NL10 puhul paistabki nii, et standardlauad on küll fishisemad aga enamus tüübid istuvad 20-30BB max stackiga. 50BB lauad jälle nitisemad ja seal ka pooled vennad püüdlevad 50BB stackiga. Muidugi on ka paremaid laudu aga reeglina nii nagu kirjeldatud.
                  Seda küll, standardlaudades on magusad vastased just need, kes ostavad end shortilt sisse, siis saavad duubli, aga ei oska deepima stäkiga nii hästi mängida, lauavahetuse peale ka ei tule.

                  Comment

                  • Poku
                    Bännitud
                    • Mar 2010
                    • 295

                    #834
                    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    oioioiii... mina broadwayga never ei limbi.. kui hitid.. on pot väike.. ja teiseks sul pole aimugi mis seisus sa oled oma JQ'ga või KJ'ga oled.. ees või taga... sest kellelgi võib oma BB pealt checkitud 47o'a vabalt kaks paari olla vms..

                    seega broadway kas foldin või tõstan...

                    loogika on selles, et limpides pocketiga.. siis ainuke hetk mil ma postflopis pean midagi otsustama on hitides seti.. seti hitides ma olen peaaegu väga kindel, et mul on võitev käsi.. broadwayga limpides ja hitides.. on postflopis otsuste tegemine raskem.. ja kasu ka väiksem.. sest limbitud pot on väike ja sa pole päris kindel, kas seda nüüd taevasse raisida või tagasihoidlikum liin võtta...

                    mis puutub starsi laudadesse.. siis 50BB minbuy on tõesti nitimad.. regulaarsed lauad on shortstacke täis.. aga proovige eurolaudasid.. imo on nood vähemalt NL50s küll loosemad kui taalalauad..

                    kui shortidest kopp ette saab.. kolige FTP'sse:-D

                    Hea post (y)

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #835
                      Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      oioioiii... mina broadwayga never ei limbi.. kui hitid.. on pot väike.. ja teiseks sul pole aimugi mis seisus sa oled oma JQ'ga või KJ'ga oled.. ees või taga... sest kellelgi võib oma BB pealt checkitud 47o'a vabalt kaks paari olla vms..

                      seega broadway kas foldin või tõstan...

                      loogika on selles, et limpides pocketiga.. siis ainuke hetk mil ma postflopis pean midagi otsustama on hitides seti.. seti hitides ma olen peaaegu väga kindel, et mul on võitev käsi.. broadwayga limpides ja hitides.. on postflopis otsuste tegemine raskem.. ja kasu ka väiksem.. sest limbitud pot on väike ja sa pole päris kindel, kas seda nüüd taevasse raisida või tagasihoidlikum liin võtta...
                      Iga päev õpib midagi. Ilmselt tõesti ma teen postflopi omale keerulisemaks. Niipalju fishist värki on veel endast välja juurida.

                      Rage, i mean no disrespect, aga kui sa kasutaks vähem ".." oma tekstides, oleksid need oluliselt lihtsamini loetavad. Ma olen seda varemgi täheldanud.

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #836
                        Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                        Openlimp on see, kui olen esmane limpija?
                        Ning lihtsalt limpimine, see kui ees on limipijad?

                        Ja, openlimp on paha, aga limp ei ole?

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #837
                          Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                          Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                          Openlimp on see, kui olen esmane limpija?
                          Ning lihtsalt limpimine, see kui ees on limipijad?

                          Ja, openlimp on paha, aga limp ei ole?
                          openlimp on KEELATUD:-)

                          tegelt ka.. mitte üheski olukorras cashgames ei ole openlimp põhjendatav..

                          lihtsalt limpimine on jah tagant järgi callimine BB suuruse panuse juhul kui keegi ees on juba limpinud.

                          Comment

                          • Poku
                            Bännitud
                            • Mar 2010
                            • 295

                            #838
                            Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                            Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                            Openlimp on see, kui olen esmane limpija?
                            Ning lihtsalt limpimine, see kui ees on limipijad?

                            Ja, openlimp on paha, aga limp ei ole?
                            Täpselt nii

                            Comment

                            • Poku
                              Bännitud
                              • Mar 2010
                              • 295

                              #839
                              Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              openlimp on KEELATUD:-)

                              tegelt ka.. mitte üheski olukorras cashgames ei ole openlimp põhjendatav..

                              lihtsalt limpimine on jah tagant järgi callimine BB suuruse panuse juhul kui keegi ees on juba limpinud.
                              Olen näinud et mõnes võõrkeelses foorumis on kasutatud ka "järgi limpima" juhul kui ees on tõste ja callid tõste.

                              Võta nüüd kinni, kas uus mood, või ongi ka nii õige öelda.

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #840
                                Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                                Siis ma olen õnneks asjast korralikult aru saanud :D
                                Ma vist limbin järelikult liiga palju kaasa kätega, millega ei tohiks.
                                Nt ees on paar limperit ja ma olen keskmisel pos. ning mul on KQs, siis ma limbin ka kaasa.
                                Siuksed asjad tuleks endal vist ära keelata.
                                Praegu on NL10s mul VPIP 13 ja PFR 10.
                                Ning mõned positsioonid on ka ikka täiega metsas.
                                Nt. Buttonil on mul NL10s VPIP 19 ja PFR 13.
                                Siukest asja ei tohiks üldse olla :S:S

                                Comment

                                Working...