Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!
Stattidel pole midagi viga, kui sa end kindlalt tunned nende kätega. Loosemaks muutudes võib muutuda ka sul variatsioon suuremaks ja kui niigi mindset paigast ära, siis ei tule ka variatsioon sellele kasuks. Kuid kui oled külma närviga, siis tasub kindlasti proovida ka natukene loosemat stiili. Ise olin NL10 edukas 16/13 stattidega. Aga see on väga individuaalne.
Sa pead ehk enda postflop mängu üle vaatama või otsi endale keegi abiline, kes igapäevaselt on nõus natukene analüüsima ja samm sammult edasi aitama ja lekkeid eemaldada aitab.
Algselt postitas Jennifer
Vaata postitust
Sa pead ehk enda postflop mängu üle vaatama või otsi endale keegi abiline, kes igapäevaselt on nõus natukene analüüsima ja samm sammult edasi aitama ja lekkeid eemaldada aitab.

Võta puhkust ja küll asi paraneb!
A
Q



Ning kust kohast ma 21 outi sain. Pff, matemaatika on vist maha jäänud. Nagu aru sain, siis sellistes situatsioonides tuleks teha pigem check raisi, kui donk betti!
Comment