Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #106
    Re: Jenny on the TILTTILTTILT

    NL2 on jahh nagu playmoney.. aga siis on lihtsat see, et kui kõik on lauas loosed, siis aitab ise tightiks tõmbamine:-)

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #107
      Re: Jenny on the TILTTILTTILT

      Äkki peaks tegema mingist sessist video ja siis saaks seda paremini lahata?
      Poisil peaks kusagil mikker ka olema ning siis saaks "live"is selgitada, miks ja mida tegin:)

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #108
        Re: Jenny on the TILTTILTTILT

        postita rohkem oma state pigem...

        vpip, pfr, agg factor, 3bet, fold to 3bet, flop cbet, fold to flop cbet, turn cbet, steal, steal success

        ja ka positsioonide kaupa..

        lahkaks parem state..

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #109
          Re: Jenny on the TILTTILTTILT

          Pigem vaataks videot, aga ma usun, et mõlemast oleks kasu.

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #110
            Re: Jenny on the TILTTILTTILT

            loe mindsetti

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #111
              Re: Jenny on the TILTTILTTILT

              Sessi video võib alati teha.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #112
                Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                Algselt postitas Keiss
                Tere Jennyfer! Mäletan, et alguses NL4-s mängisin nii, et betsizeng PF oli vastavalt käte tugevusele ning kuna vastased seal ju millestki aru ei saa siis võib vabalt seal nii mängida. Ehk siis kui on loose mäng lauas siis EP peal lükkasin monsteriga rahus mingi 7bb raise sisse ja tuli ikka 2-3 calli. Kui flop vähegi sobis lükkasin nupud hiljemalt turnis sisse. Ei mingit standartset 4bb raiset ja 2/3 beti. Mõnikord kasutasin monsteritega ka limpreraiset ning seal limiidis ju sellele foldida ei osata. Enamus kasumit tuli ainult premium kätega ning mängisin neid ülitugevalt. Mingite väikeste pocketitega võib ju panna 3-4bb raise sisse lihtsalt selleks, et potti kasvatada ning kui üle ühe vastase callib ja seti ei hiti ei tasu cbeti teha enam vaid rahuliku südamega ck/fold nupule linnuke ära panna pmst.

                Samuti sai enamus actionit blindidelt. Kui pool lauda järjekordselt limbib/keegi minraiseb vms ja sul AK/AQ ja JJ-AA lükka rahus mingi 10bb raise sisse vms ning kui foldivad no problemo. Pmst kui saad 1-2 calli pane bet pot/nupud ära sobivas flopis. Ühe sõnaga: keskendu monstrumite overplayle on minu soovitus. Keegi ei usu sind ja any draw callib nagunii. Igasugused connectorid ja asjad võid foldida.

                Ahjaa ja jälgi ikka lauda ka. Seal limiidis on osad vennad agro maniakid. QQ/AK on täiesti piisav nende vastu PF all-iniks.
                Kui sul on NUTS, ära kunagi slowplay seda. Bet pot või rohkem on täiesti normaalne, sest auku rea ostja ostab seda nagunii kui "tunne" on. Rääkimata masti ostjast! Usu mind, bet pot/overbet tekitab neis huvi ja "nad tahavad näha" ning peagi võid veenduda kuidas suvaline paar sind lihtsalt flopi FD peal maha callib kuna arvab, et sul on hoopis masti ost.
                suht arukas jutt

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #113
                  Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                  Tänase sessi tulemus.
                  Oleksin tänulik, kui keegi oskaks kommenteerida sessi näitajaid:)

                  Näitajad:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Positsioon:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Mida sellise käega oleks teisiti pidanud tegema?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Comment

                  • Timpz
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2029

                    #114
                    Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                    Algselt postitas Jennifer
                    Tänase sessi tulemus.
                    Oleksin tänulik, kui keegi oskaks kommenteerida sessi näitajaid:)

                    Näitajad:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Positsioon:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Mida sellise käega oleks teisiti pidanud tegema?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    stattide kohta : muidu paistab very nice, ainuke mis silma jääb on Flop cbet, peaks veidi kõrgem olema

                    käe kohta: riveril leiaks maybe isegi foldi üles kuna millega ta ikka su reraise-e callib? tema range-is kindlasti Ax + 22/33
                    ja riveril betib 3.89 0.84 potti

                    Comment

                    • 5lehte
                      Jube Noob
                      • Apr 2009
                      • 126

                      #115
                      Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                      Tere,
                      Mina paneks just selle viimase käega nupud sisse. See kord kaotasid aga võidad neli korda sellises olukorras, väga tihti suvaline A või mingi JJ vastasel.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #116
                        Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                        Pane siia vähe pikema aja statid. Sesside kaupa ei loe suurt miskit välja. Miski 5k kätt annaks juba üsna hea pildi positsiooni kohta. Hetkel tundub, et MP3 ja CO range on liiga tight. MP3 ei olegi nii oluline, kuid CO ja BTN on siiski need kohad kus sa tahad agressor olla. Kohati võiks nendelt positsioonidelt vpip olla isegi 20+. Samas ei tasu ka üle pingutada kohe range avamisega. aga jh pane suurema sämpli statid siia.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #117
                          Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                          Käe kohta niipalju, et täpselt nagu Keiss ütles, igasugused overshoved on õigustatud, kuna callitakse maha. Niiet pane turnis räme overbet teinekord.

                          Comment

                          • mcbethk
                            Bännitud
                            • Oct 2008
                            • 687

                            #118
                            Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                            Algselt postitas 5lehte
                            Tere,
                            Mina paneks just selle viimase käega nupud sisse. See kord kaotasid aga võidad neli korda sellises olukorras, väga tihti suvaline A või mingi JJ vastasel.
                            Really? 4 korda?

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #119
                              Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                              Algselt postitas Jennifer
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              w$wsf, wtsd ja agg% peaks julgelt 10% kõrgemad olema, ehk selgelt on näha, et sa betid liiga harva, jätad kasutamata võimalusi lightilt valuet võtta ja annad väga kergesti alla kui nutsi käes ei hoia.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #120
                                Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                                Algselt postitas ment52
                                w$wsf, wtsd ja agg% peaks julgelt 10% kõrgemad olema, ehk selgelt on näha, et sa betid liiga harva, jätad kasutamata võimalusi lightilt valuet võtta ja annad väga kergesti alla kui nutsi käes ei hoia.
                                839 kätt on liialt vähe, et teha vettpidavad järeldusi statistiliste näitjate WTSD ja W$WSF kohta. :-\

                                Comment

                                Working...