Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!
Ega ma ei öelnudki et see kasulik EI ole, otseloomulik. Ei põe hetkekski kui vaja kakogu laua vastu minna.
Lihtsalt kahe venna vastu on tõenäosus suurem et midagi välja imetakse
, et ei tasuks sellepärast küll nüüd öelda et pole vist pokkeri päev täna
Algselt postitas seep
Vaata postitust
Lihtsalt kahe venna vastu on tõenäosus suurem et midagi välja imetakse
, et ei tasuks sellepärast küll nüüd öelda et pole vist pokkeri päev täna
K 
T
Q 
Comment