Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poku
    Bännitud
    • Mar 2010
    • 295

    #811
    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Algselt postitas seep Vaata postitust
    Poku, vahet pole kas sa lähed ässadega 1 venna vastu või 8 venna vastu AI preflop, kasumlik on see nkn. Ütleme, et kõik vennad on 100bb stack, sul ka 100bb, kui sa lähed 8 venna vastu AI saad sa oma rahale 8-1le ja sa pead võitma ainult 11,2% ajast et BE olla(ma loodan, et ma jälle valesti ei arvutanud XD) ning AAga võidad tunduvalt rohkem kordi kui 11,2%
    Ega ma ei öelnudki et see kasulik EI ole, otseloomulik. Ei põe hetkekski kui vaja kakogu laua vastu minna.
    Lihtsalt kahe venna vastu on tõenäosus suurem et midagi välja imetakse , et ei tasuks sellepärast küll nüüd öelda et pole vist pokkeri päev täna

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #812
      Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

      Algselt postitas Poku Vaata postitust
      hmz.... See oli ala 65/35 situatsioon sina vs. teised mängijad.
      Äkki tutvustad oma arvutuskäiku, millest sellised numbrid?

      EDIT: stovega 67,5%, kärab küll. Minu viga - sain valesti aru, et vastupidi mõtlesid.
      Last edited by pastilaa; 16.03.10, 10:52.

      Comment

      • Poku
        Bännitud
        • Mar 2010
        • 295

        #813
        Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        Äkki tutvustad oma arvutuskäiku, millest sellised numbrid?

        EDIT: stovega 67,5%, kärab küll. Minu viga - sain valesti aru, et vastupidi mõtlesid.
        Arvutuskäis oli kiirelt peast, enamvähem sellised numbrid olid meelde jäänud.

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #814
          Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

          Mõlemad on fishid.
          Jooksid kuskil 30/12/0.7

          Kas oleks pidanud võtma turnis checki järgi?
          Kuna bettisin, siis enam tagasiteed polnud.

          Poker Stars $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 593588
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          MP1: $11.20
          MP2: $1.85
          Hero (CO): $13.95
          BTN: $3.95
          SB: $2.55
          BB: $2.00
          UTG: $1.85
          UTG+1: $0.90
          UTG+2: $6.15

          Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with K K
          1 fold, UTG+1 raises to $0.30, 1 fold, MP1 calls $0.30, 1 fold, Hero raises to $1.50, 3 folds, UTG+1 calls $0.60 all in, MP1 calls $1.20

          Flop: ($4.05) 2 9 T (3 players - 1 is all in)
          MP1 checks, Hero bets $3, MP1 calls $3

          Turn: ($10.05) 4 (3 players - 1 is all in)
          MP1 checks, Hero bets $7, MP1 calls $6.70 all in

          River: ($23.45) 5 (3 players - 2 are all in)

          Final Pot: $23.45
          MP1 shows K A (a flush, Ace high)
          Hero shows K K (a pair of Kings)
          UTG+1 shows A Q (high card Ace)
          MP1 wins $19.55
          MP1 wins $2.75
          (Rake: $1.15)

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #815
            Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

            nvm

            miks oma poste kustutada enam ei saa:-(

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #816
              Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

              Nii, et sa siis ei oleks checkinud?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #817
                Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                Nii, et sa siis ei oleks checkinud?
                ülepaariga tikun positsioonist poti kontrollima.. juhul kui boardil pole tõmmet, mis pole veel kokku tulnud.. antud juhul tuli mast kokku.. oleks säästnud raha.. kui riveris poleks neljandat mastikaarti tulnud.. siis oleks vaadanud kui suure beti riveris paneb.. ja sellest tulenevalt kas callinud või foldinud.. shovet poleks kindlasti callinud..

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #818
                  Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                  Selles suhtes on sul õigus.
                  Ma mõtlesin, et kas tsekin või mitte.
                  Siis mõtlesin, et kui tsekin saab ta tasuta kaardi. Seda ei tahtnud anda ning tuli bettida, aga see juba commitis mind sinna jaotusesse :D

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #819
                    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                    Viimase 3 päevaga 7 buy inni alla EV joone.
                    Ei tule lihtsalt ära

                    Comment

                    • HU grinder
                      Vana Tegija
                      • Feb 2010
                      • 1002

                      #820
                      Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                      Variatsioon.Deal with it.
                      Last edited by HU grinder; 16.03.10, 21:45. Põhjus: kirjaviga

                      Comment

                      • $Lauri$
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 479

                        #821
                        Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                        7BI päevaga alla EV joosta on normaalne, nädalaga ei paneks tähelegi. Ära vaata EV-d, mõtle ainult A-gamele.

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #822
                          Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                          Seda jah, aga olen NL10s kokku mänginud ca 23K kätt ning biidin seda 0.39bb/100.
                          Täielik ameerika mägi. :/

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #823
                            Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                            Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                            Seda jah, aga olen NL10s kokku mänginud ca 23K kätt ning biidin seda 0.39bb/100.
                            Täielik ameerika mägi. :/
                            Minu NL10 oli alguses nii, et 50K peal jõudsin nulli tagasi.... Edasised 50K 4,23 BB/100

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #824
                              Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                              Minu NL10 oli alguses nii, et 50K peal jõudsin nulli tagasi.... Edasised 50K 4,23 BB/100
                              Kas siis keegi aitas,või omal nõul ja jõul suutsid seda?

                              Comment

                              • Konso
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 936

                                #825
                                Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                                mul oli alguses nati alla 10ne BB/100le ( esimesed 20k kätt), mida rohkem ma seda foorumit uurin, seda kehvemaks asi läheb :D
                                60k käte peale on ta praegu 6,5bb/100 ja jooksen seni 10BI alla EV.

                                See-eest on NL25 2 BI üle EV :D

                                Comment

                                Working...