Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #751
    Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

    Kasutan HEMi. :)

    Comment

    • seep
      Grinder
      • Dec 2009
      • 698

      #752
      Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

      PT trialite ja HEMiga saab 75 päeva kokku tasuta, seega on ilusti aega õppida mängu ja teenida omale see 55$ ära HEMi või PT3 jaoks.

      Jenni edu NL10nes:)

      Comment

      • Nylander
        Jube Noob
        • Oct 2009
        • 175

        #753
        Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!

        WOW juba NL10 edu, vast järgmiste nädalatega jõuan järgi

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #754
          Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

          Mis kuradi haige inimene sa oled, et naise nime all foorumites postitad? PS su user on ka mees nagu wtf.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #755
            Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

            See on mu poisi konto.

            Comment

            • seep
              Grinder
              • Dec 2009
              • 698

              #756
              Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

              She's the real deal bro!
              ainult selline vend esitleks netis ennast naisena:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Nylander
                Jube Noob
                • Oct 2009
                • 175

                #757
                Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                Algselt postitas seep Vaata postitust
                She's the real deal bro!
                ainult selline vend esitleks netis ennast naisena:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Seep good point:D:D:D

                Comment

                • ingu
                  Bännitud
                  • Jan 2010
                  • 1283

                  #758
                  Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                  Mitut lauda Sa NL10s teed?

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #759
                    Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                    Mingi 12 umbes.
                    No täiesti lõpp, mis tüüp on lauas.
                    89/45/2
                    Iga jamaga lihtsalt hitib kõik ära, tänane kasum nagu niuhti läinud. Kaks buy ini talle juba kaotanud. :S :S

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #760
                      Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                      No jah, täielik feil. Algas hästi, sain 44$ plussi ning siis üks ulme fish hittis järjest oma käed ära ning tänaseks seisuks jäi -1,2$.

                      Kahju :/

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #761
                        Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                        Jenny, hea töö siiski! Juhtub, mul oli ka üleeile rekordpäeva graafik ja lõpuks -1. :D

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #762
                          Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                          Viimasel ajal on nii, et kui ma päeva lõpuks 1 BI miinuses olen, siis oli suht ok päev.

                          Comment

                          • StripPoker
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 609

                            #763
                            Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                            Mul ka NL10 sama jama... grind üles ja laks, laks kasum jälle läinud. NL5 jällegist tundub üsna lihtne. Eile üle pika aja sai tehtud väike 1700 käeline sess ja 11 BB/100. Hiiter või mitte aga no ikka hoopis teine, kui NL10 oli.

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #764
                              Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                              Kumba on kasulikum mängida:
                              (mõlema puhul on buy in 1$-4$)
                              A) 27, 90 ja 180 suuruseid turnasi
                              B)2000+ suuruseid min guarantee prize oleks nt 2000$+

                              Kumb variant on kasumlikum?

                              Comment

                              • StripPoker
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 609

                                #765
                                Re: [NL10]Jenny õpib ABC pokkerit!

                                Kasumlikum on see, milles sa edukam oled obv... :D Neid ei saa ju niimoodi võrrelda - kui võrdleks siis ainuke küsimus oleks rake suuruse vahe sest teoreetiline keskmine mängija on alati keskmise tulemusega jne.

                                Comment

                                Working...