Mingi 12 umbes.
No täiesti lõpp, mis tüüp on lauas.
89/45/2
Iga jamaga lihtsalt hitib kõik ära, tänane kasum nagu niuhti läinud. Kaks buy ini talle juba kaotanud. :S :S
Mul ka NL10 sama jama... grind üles ja laks, laks kasum jälle läinud. NL5 jällegist tundub üsna lihtne. Eile üle pika aja sai tehtud väike 1700 käeline sess ja 11 BB/100. Hiiter või mitte aga no ikka hoopis teine, kui NL10 oli.
Kasumlikum on see, milles sa edukam oled obv... :D Neid ei saa ju niimoodi võrrelda - kui võrdleks siis ainuke küsimus oleks rake suuruse vahe sest teoreetiline keskmine mängija on alati keskmise tulemusega jne.
Comment