Re: [NL5]Jenny õpib ABC pokkerit!
Soovitati mul ka siis kokkuvõte teha :D
24 lauaga ei olnud raske nii palju teha :D
Veebruari kuu:
Märtsi kuu eesmärk:
Panna rõhku rohkem kvaliteedile!
Mängida vähem laudu!
Tõusta limiidis kõrgemale! :)
Soovitati mul ka siis kokkuvõte teha :D
24 lauaga ei olnud raske nii palju teha :D
Veebruari kuu:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Märtsi kuu eesmärk:
Panna rõhku rohkem kvaliteedile!
Mängida vähem laudu!
Tõusta limiidis kõrgemale! :)

A
T
K
K
Comment