Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HU grinder
    Vana Tegija
    • Feb 2010
    • 1002

    #556
    Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

    Kuna sa mängid nl2-s 24 lauda ja nl5-s 10-12 lauda, siis on hourly rate selliste winratedega nl2-s ~2x suurem.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #557
      Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

      Alati mängi kõrgemat limiiti, kui winrate on normaalne.

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #558
        Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

        Mängin NL5s veel ca 6000 kätt ja siis vaatan üle.
        Hetkel on NL5 käte arv liiga väike, et päris kindlalt õelda, kumb on kasumlikum. Teen veel käsi ja siis vaatan uuesti üle :P

        Comment

        • HU grinder
          Vana Tegija
          • Feb 2010
          • 1002

          #559
          Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Alati mängi kõrgemat limiiti, kui winrate on normaalne.
          Jah, ise soovitaksin ka, mäng areneb ja oled pidevalt liikumises, mitte ei nühi nl2-s elu lõpuni.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #560
            Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

            Poole sessi peal olin +3,5 buy ini plussis ning nüüd olen 0,25 buy in plussis.
            Damn it :D

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #561
              Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

              Paar kätt, milles sooviks teie tagasisidet.

              Käsi1:

              Kas AKs pf fishi all ini callimine on halb idee?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              Käsi2:

              Kas oleks pidanud teisiti mängima?

              Vastane 19/0/3 donk bet 75%(4)
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              Käsi3:
              Vastane suur fish. 67/0/6
              Toimiksite sarnaselt?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              Käsi4:
              Vastane reg 12/6/1.8
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Käsi5:
              Vastane 36/11/4
              Riveris tuleks foldida?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #562
                Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                Miks sa FR'i mängid?

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #563
                  Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                  Algselt postitas mkva Vaata postitust
                  Miks sa FR'i mängid?
                  Ma olen kogu aeg ju seda teinud?
                  Vahepeal mõtlesin minna 6 lauda, aga see idee laideti mul maha

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #564
                    Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                    Ma just avastan, kui naijss on 6max. Ma ei tea, igakell etem, kui mingi FR no offence

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #565
                      Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                      1. mina paneks nupud
                      2. no vastanse suht short.. oleks kohe ta allini tõstnud.. TPTK + nutflushitõmme
                      3. flushitõmme maas.. ei calli donkbete.. paneme ise otsa.. kui fish läheb allini.. instacall, kui turnis callid, siis riveris ei foldiks ju.. fish oma flushidrawga ei beti turnis kui ta seda kokku ei saanud.. seega river on imho blank...
                      4. taaskord.. turn on blank.. siin oli sul flopi otsus mis teed... turn ei muutnud midagi.. ma teeksin reraise, et infot saada.. või kui regular on selline, et setiga paugutab.. siis calliksin riverini ülepaariga maha..
                      5. njahh.. siin pole me palju investeerinud.. foldiks vist ise ka... väga vähe käsi on, mida võidaksime

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #566
                        Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                        mkva, mis su HU projektist sai? Olid ju HUSNG ja HU cash, nüüd hoopis 6-max...

                        Comment

                        • mkva
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1972

                          #567
                          Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                          mkva, mis su HU projektist sai? Olid ju HUSNG ja HU cash, nüüd hoopis 6-max...
                          ee, ma lendasin bustoks nüüd ehitan rolli 6max'iga tagasi.. suht ez siiamaani.

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #568
                            Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                            Tere.

                            ma arvan,et...

                            1.kurjam.Just see chec raise AI tundub monstri moodi.nitt nagu ma olen...siis leian foldi ülesse!kui tal on any poket,siis 33% tõenäosusega ju võidame.
                            2.Ma oleks täpselt sama moodi mänginud.TPTK + masti tõmme.
                            3.Flopil ei saa ju callida.kindlalt re-raise.ma paneks 1.2$,kui showeb,siis callin.
                            Kui sa flopil callid,siis sa lähed 2te outi tõmbama?Kui tal masti ost,siis annad talle selle ikka jube odavalt hetkel:)
                            4.Ma arvan,et tal siin set,kui oleks ohutu flop,siis ta isegi vb calliks oma setiga,aga kuna masti tõmme,siis teeb re-raise kohe.Vähemalt ma mängiks nii setti vastase asemel,ainult flopil betiks rohkem.Siin ma ei calliks flopis.bet/fold bet/showe.kui callid,siis turnis keevitab ju ta nagunii edasi ja siis nagunii foldid.Ei läind ju siin ka 2 outi tõmbama!
                            5.Ma foldiks.

                            Ok vaatan nüüd mis Rage kirjutas.

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #569
                              Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                              Aitäh Teile vastuste eest! :)

                              Püüan täna mängida 12ne lauaga ning vaadata, kuidas läheb.
                              Usun, et läheb raskeks, kuna olen harjunud 24 lauaga :D
                              Aga elame näeme :)

                              EDIT:
                              Ja full stäkiga!
                              Last edited by Jennifer; 15.02.10, 19:29.

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #570
                                Re: [NL5 FR] Jenny from the block!

                                Väike ülevaade hetkest:
                                Käsi mängitud 600
                                Hetkeseis -3,67$
                                Suurim seis +6,20$

                                Kogu aeg olnud 12 lauda ning table selectionit. Jube igav on mängida 12 lauaga, kuigi actionit saab

                                Comment

                                Working...