Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #526
    Re: Jenny on the swing of downswing!

    Preflop nupud sisse sellise pooliku stäkiga.

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #527
      Re: Jenny on the swing of downswing!

      Nii, tänane sess oli väga edukas :)


      Siin siis uus katse NL2 vallutamisest :)
      Kuni ca 5000 käeni mängisin vaheldumisi 4 kuni 12 lauda. Kuna seis oli jube, võtsin äärmusliku meetodi
      ning lisasin kontole natuke raha :P Selle abil sain mängida 24 lauda korraga(1$buy inidega). Alates 5000 käest hakkasin 24 lauaga pihta :P
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Nüüd vist võiks sisse istuda 2$? Enam ei ole vaja vast 1$ mängida?

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #528
        Re: Jenny on the swing of downswing!

        Algselt postitas Jennifer
        Alates 5000 käest hakkasin 24 lauaga pihta :P
        Thats what im talking about.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #529
          Re: Jenny on the swing of downswing!

          Algselt postitas BuildUp
          Thats what im talking about.
          Enne 50-100NL masstablema hakata ei ole just kõige targem otsus imo.

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #530
            Re: Jenny on the swing of downswing!

            Algselt postitas Codecci
            Enne 50-100NL masstablema hakata ei ole just kõige targem otsus imo.
            Imo ei ole mõtet mitu kuud tiksuda nl2-s, kus nkn enamus rahvast ei tea käte tugevusigi, vaid tasuks võimalikult kiiresti rolli kasvatada ja siis NL10 laudu vähemaks võtta näiteks. (24st oli jutt siinkohal)

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #531
              Re: Jenny on the swing of downswing!

              Algselt postitas Codecci
              Enne 50-100NL masstablema hakata ei ole just kõige targem otsus imo.
              Miks nii?
              Mitme lauaga on palju huvitavam ning tundub, et kvaliteet on isegi parem :)

              Comment

              • Jennifer
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1503

                #532
                Re: Jenny on the swing of downswing!

                Algselt postitas BuildUp
                Imo ei ole mõtet mitu kuud tiksuda nl2-s, kus nkn enamus rahvast ei tea käte tugevusigi, vaid tasuks võimalikult kiiresti rolli kasvatada ja siis NL10 laudu vähemaks võtta näiteks. (24st oli jutt siinkohal)

                Jep, kui suuremasse limiiti jõuda, siis võtan kindlalt laudu vähemaks!

                Comment

                • Ämmapets
                  Jube Noob
                  • Oct 2009
                  • 171

                  #533
                  Re: Jenny on the swing of downswing!

                  Ulme 24 lauda roboti tunnet ei teki? Aega mõelda ja notes´e kirjutada ikka on?

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #534
                    Re: Jenny on the swing of downswing!

                    Jep, kohati jääb aega isegi üle ;D

                    Roboti tunnet küll ei ole. Ilusti saab vastasele hinnangut anda ja püüda neist üle mõelda :)

                    Comment

                    • zyxxx
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 453

                      #535
                      Re: Jenny on the swing of downswing!

                      Algselt postitas Ämmapets
                      Aega mõelda ja notes´e kirjutada ikka on?
                      Shortina nendes laudades mõtlema vist eriti ei pea, veel vähem notes'e kirjutama.

                      Comment

                      • Jennifer
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1503

                        #536
                        Re: Jenny on the swing of downswing!

                        Mu roll võimaldaks nüüd laudadesse istuda 2$. Kas teen seda või jätkan 1$ sisseostuga?
                        Tundub, et 1$ saab täiega rohkem äktsionit :D

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #537
                          Re: [NL2-5 FR@Stars] Jenny from the block! :)

                          Ise küsin, ise vastan.

                          Hetkel siis kasutan 1.73$ sisseostu ning saab väga korralikult mängida! :)

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #538
                            Re: [NL2-5 FR@Stars] Jenny from the block! :)

                            Tänane sess oli ikka täiega ameerika mäed :D

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #539
                              Re: [NL2-5 FR@Stars] Jenny from the block! :)

                              mängi vähem laudu ja maximum buy-iniga.

                              easy

                              Comment

                              • seep
                                Grinder
                                • Dec 2009
                                • 698

                                #540
                                Re: [NL2-5 FR@Stars] Jenny from the block! :)

                                Ranka see on halb mõte kui BR on väike... lööb suuremad swingid sisse, ning see on päris valus kui nt kaotad 2x ees olles oma AI kui sul on 40$ ainult kontol... Samas kui oleks 2$ mänginud, oleks kaotanud ainult 4$. Samas võidud annab ka tunda, kuid parem tasa ja targu kui palju ja sitasti. Jenni lase 12 table 2$ BIga, NL2s ei tohiks see mingi probleem nii mängida olla. Stay tight, and don't gamble! ;D

                                Comment

                                Working...