Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tohman
    FPP Pro
    • Aug 2009
    • 297

    #466
    Re: Jenny on the swing of downswing!

    no kui tüübil on nii et kui kaotab nt 15$ päevas siis lõpetab, siis ei tähenda see ka midagi. Tal võib olla -10 kuni -18 päevi nädal-kaks ka järjest. Seega võib swing ulatuda suuremaks ka. Liiga ennatlikud järeldused imo.

    Comment

    • Rigged
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2535

      #467
      Re: Jenny on the swing of downswing!

      Ning PTR ei tracki kõiki hande.

      Comment

      • Tohman
        FPP Pro
        • Aug 2009
        • 297

        #468
        Re: Jenny on the swing of downswing!

        Ju siis tal on joppanud selle trackimise kohapealt, tegelt tuleb välja, et tüüp on kaotav mängija:D

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #469
          Re: Jenny on the swing of downswing!

          Nii, olin siis pokkerist paar päeva puhkusel.
          Hakkasin 26.ndal PokerStarsi sisse logima, kui ette tuli kiri, et mu konto on freezitud ja et võtaks suppordiga ühendust.
          WTF nagu!?
          Juhtus see siis kohe peale cashouti tegemist(raha ei jõudnud kusagile).


          Sain sellise vastuse:

          A routine review has identified that you have a close relation to the
          player(s) listed below:

          KibeKermo
          mitjamajerle
          andrewcorlet
          rebeccajaned
          Janey20
          maharett
          rattix

          Note that, as stated in our terms of service, PokerStars only permits
          one
          account per player.

          At this time we require you to address the following:

          1) Please provide a clear explanation of the nature of your relationship
          to
          the above player(s)

          2) Please provide the following documents at your earliest convenience
          for
          verification purposes:

          - A copy of the front and back of your government issued photo ID, an
          example of which would be your driving license.

          Please scan the requested documentation and send to
          verification@pokerstars.com or fax to:

          Attn: PokerStars Verification Team
          1 800 631 9050 Toll free for US & Canada
          00 800 765 37782 Toll free for UK and Italy
          44 1624 630899 All other countries

          At this time we have taken the decision to close your account pending
          satisfactory resolution of this case.

          Regards,

          Daniel B.
          PokerStars Verifications and
          Security Department


          PokerStars will NEVER ask you to confirm your login credentials or
          password via email, phone or chat facility or in any way. We do not
          advise
          giving your login information to anyone under any circumstances.



          Saatsin neile vastuse, et ei tunne ühtegi neist mängijatest ning saatsin ka pildid juhilubadest.
          Vastuse saatsin üleeile(26.ndal) ning siiani ei ole vastust tulnud.


          Mida ma veel peaks tegema?
          Kas see tähendab, et mu konto on suletud ja nüüd on kõik??

          Comment

          • BigGamblerFish
            Julm Donk
            • Nov 2009
            • 30

            #470
            Re: Jenny on the swing of downswing!

            Ei saa päris täpselt aru, et kirja said täna ja vastuse saatsid 26ndal?

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #471
              Re: Jenny on the swing of downswing!

              Algselt postitas BigGamblerFish
              Ei saa päris täpselt aru, et kirja said täna ja vastuse saatsid 26ndal?
              Tähendab, 26.ndal püüdsin sisse logida, saatsin kirja, sain vastuse ja saatsin pildid.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #472
                Re: Jenny on the swing of downswing!

                nii nunnu

                Comment

                • seep
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 698

                  #473
                  Re: Jenny on the swing of downswing!

                  On probleem nüüdseks lahendatud? Et võib sind varsti jälle laudades kohata?

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #474
                    Re: Jenny on the swing of downswing!

                    Ei ole lahenenud. Saatsin täna neile uue kirja ning vastuseks tuli, et mu kiri on edasi suunatud vastavale inimesele. Jep, to appropriate person. Väga kahtlane. Kellelgi on sarnast vastust olnud?

                    Ei suuda ära oodata, millal tagasi saan:/

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #475
                      Re: Jenny on the swing of downswing!

                      Algselt postitas ranka
                      nii nunnu
                      Mõnitad?

                      Comment

                      • isutuba
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 633

                        #476
                        Re: Jenny on the swing of downswing!

                        Niipalju kui ma neid micro päevikuid olen vaatanud tekkib mulje et kõrgeid poketeid ülehinnatakse liiga palju,muidugi pre flop on aa,kk on nuts aga flopist pole see üldiselt midagi muud kui top pair millest tihti ei piisa võitmiseks ja võib olla raske loobuda. Muidugi võidab nendega suurelt aga ka kaotab suurelt ,anyway soovitaks pre flop rohkem agresiivsemalt nendega võta ja peale flopi vastaselt rohkem infot saada ja mõelda mis handiga ta võiks callida sinu raisi,üldiselt ikka pidid,ax ja low pocketid ... võid olla väga kergelt seti või 2 pairi vastas ja nagu ütlesin on raske loobuda.

                        Comment

                        • StripPoker
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 609

                          #477
                          Re: Jenny on the swing of downswing!

                          Ma olen hakanud preflop lähtuma vastase stattidest. Mingi ~15/x tüübi puhul ei lähe KK AI aga 30+/x puhul teen ära. Nittide vastu on 90% vastas AA.

                          Comment

                          • harryahven
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1964

                            #478
                            Re: Jenny on the swing of downswing!

                            callid KK et näha floppi? lollus ju. KK on preflopil all inni pushimise käsi, ükskõik mis statid vastas on

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #479
                              Re: Jenny on the swing of downswing!

                              Algselt postitas harryahven
                              KK on preflopil all inni pushimise käsi, ükskõik mis statid vastas on
                              Mille jaoks need statid siis on? Ikka selleks, et läbi nende piiluda vastase kaarte ning aidata vastu võtta parim otsus. Oli juhus kui sain oma KK-ga 3beti täis-stäkiga tihepassiivselt sellilt kelle kohta oli mingi 280 kätt ja kelle 3bet seni oli ümmargune 0. Mis range talle annaksid? Mina panin käe maha ja kuna üks pime superlühike tegi calli oma TJs-ga, siis sain ka kinnituse, et otsus oli igati õige.


                              Comment

                              • Muckyourcards
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2009
                                • 352

                                #480
                                Re: Jenny on the swing of downswing!

                                Algselt postitas ristijeesus
                                Mille jaoks need statid siis on? Ikka selleks, et läbi nende piiluda vastase kaarte ning aidata vastu võtta parim otsus. Oli juhus kui sain oma KK-ga 3beti täis-stäkiga tihepassiivselt sellilt kelle kohta oli mingi 280 kätt ja kelle 3bet seni oli ümmargune 0. Mis range talle annaksid? Mina panin käe maha ja kuna üks pime superlühike tegi calli oma TJs-ga, siis sain ka kinnituse, et otsus oli igati õige.


                                280 kätt inffi ja KK foldi? Seal võib olla vabalt AK, QQ
                                What?

                                Comment

                                Working...