Re: Jenny on the block
Ära südamesse võta
Ja tegelikult ma ei tea NL2-st enam midagi. Pole seda kunagi mänginud. NL4 trios alustasin aga obvious tasemevahe olematu.
Algselt postitas muhkLionu
Ja tegelikult ma ei tea NL2-st enam midagi. Pole seda kunagi mänginud. NL4 trios alustasin aga obvious tasemevahe olematu.
Comment