Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keiss
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1592

    #151
    Re: Jenny on the block

    Algselt postitas muhkLionu
    Minu ülaltoodud graafiku puhul: VPIP: 15, PFR: 9, 3Bet 3,2% on küll tight, aga mitte üleliia nit. Või on?
    Ära südamesse võta Ja tegelikult ma ei tea NL2-st enam midagi. Pole seda kunagi mänginud. NL4 trios alustasin aga obvious tasemevahe olematu.

    Comment

    • muhkLionu
      Grinder
      • Jan 2009
      • 522

      #152
      Re: Jenny on the block

      Ei, ei, mis ma südamesse võtan :).

      Muide vaatasin 25K käe pealt seda 3Bet calli filtritega:
      Faced 3bet preflop=TRUE ja Folded to preflop 3Bet=False ja selgub, et see on +20$, ejk siis terve 20% kasumist.
      ja seda siis 63%-lise 3bet calli kohta.

      25K kätt pole sellise statistika jaoks muidugi mingi arv.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #153
        Re: Jenny on the block

        Algselt postitas EestiMats
        Ma seda cbeti 2 vastase vastu nii julgelt ei soovitaks.
        Oletame , et meie betime pre mingi 88-ga ntx. 2 vanti callivad.
        AKx / AQx - sellisel flopil nad callivad riverini ära Ax-ga , mingi gutshot , second pair = kõik on nende jaoks üübernuts ja ma eeldan , et mingi 3 barrelit lasta pole kasumlik , lootes , et mingi standard fish viskab ära oma rääbise.
        Pole mõtet sellist mängu arendama hakata seal , hitid, siis betid suhteliselt suurelt igal tänaval, scare cardi puhul võib check/callida , olenevalt riidist .
        nojahh.. se vist jahh pigem NL25 vms stiil.. aga ma ei mõeldki et kui flopis cbetid siis lased riverini... ikka vaatad mis laud on ja turnis siis kas annad alla või vaatad mis teed...

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #154
          Re: Jenny on the block

          AKx flopil võid kahe vastase vastu cbetida siis kui nad on nitid, sest nad nagunii setminesid ja ainult üks seti võimalus ja ka siis pole see kohustuslik, vaid lihtsalt mõte, mida arvestada. Aga see jutt ei käi NL2 kohta.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #155
            Re: Jenny on the block

            Muhklionu,

            Olin mina jah. Sa istusid alati minust vasakul. Meelega?:D
            Callisid kõik mu AK raisid ja kui flopis abi ei saanud, tegin c-beti, siis sina tegid lausa automaatselt 6-8x raisi otsa :D
            Pigistasid mind päris tugevalt :D

            Vaikselt on õnneks olukord paremaks läinud. Mängin hetkel 16+ lauda ning stack laotusega. Üsna hea on nii mängida. Kuna NL2 on üsna ABC mäng, siis saab üsna robotlikult seda ka tehtud. Mitte, et ma kurdaks. Graafik hakkab lõpuks ometi üles poole minema.
            Ahjaa. Õppisin ka ära foldima. Enda arust tunnen, et see oli üks mu suurematest, kui mitte kõige suurem leak. Kui käes on nt QQ või KK ja lauda tuleb Axx ning vastane on siiani esitlenud Ax kätt. Siis nüüd suudan sellised käed maha panna. Kerge see ei ole, kuid vähemalt on kaotused märgatavalt vähenenud.

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #156
              Re: Jenny on the block

              Ära armu oma punastesse muttidesse ära või tumeda peaga poistesse. Iizi geim

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #157
                Re: Jenny on the block

                tsiteerin enda allkirja

                losing less is a form of winning.

                Comment

                • Muusik
                  Õpihimuline Mängur
                  • Dec 2008
                  • 378

                  #158
                  Re: Jenny on the block

                  see et su graafik käib üles alla on täiesti normaalne. mida väiksem limiit seda suurem on variatsioon. pea vastu ja mängi oma a-game' ja oledki varsti limiit kõrgemal. ära muretse kaotuste pärast kui oled õige otsuse teinud.
                  edu :)

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #159
                    Re: Jenny on the block

                    Algselt postitas Muusik
                    see et su graafik käib üles alla on täiesti normaalne. mida väiksem limiit seda suurem on variatsioon. pea vastu ja mängi oma a-game' ja oledki varsti limiit kõrgemal. ära muretse kaotuste pärast kui oled õige otsuse teinud.
                    edu :)
                    Ja mina oma rumala aruga arvasin, et suuremates limiitides on variatsioon suurem :-\

                    Comment

                    • 2ssapaar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 423

                      #160
                      Re: Jenny on the block

                      Algselt postitas Muusik
                      mida väiksem limiit seda suurem on variatsioon.
                      oleks see vaid nii...pean kurvastusega ütlema et see on vastupidi :(

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #161
                        Re: Jenny on the block

                        See tsitaat on küll kuldset raami väärt :D.

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #162
                          Re: Jenny on the block

                          Naer! ;D

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #163
                            Re: Jenny on the block

                            Jess! :D
                            75$ sai eile öösel siis ületatud. Proovin täna siis NL5 ning kuue lauaga. Kui langen alla 65$, liigun tagasi NL2 :D

                            Comment

                            • seep
                              Grinder
                              • Dec 2009
                              • 698

                              #164
                              Re: Jenny on the block

                              Good luck! ;D

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #165
                                Re: Jenny on the block

                                Peab tõdema, et pokker on päris sõltuvust tekitav :D

                                Comment

                                Working...