Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Davy
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1341

    #76
    Re: Jenny on the block.

    1) Turn raise nonsense, tõsiselt mida selle raisega saavutada tahtsid?

    2) Riveri betsize on kahtlane, nii palju drawsid missisid, et vastane maksab oma Qx-ga su normaalse beti ilusasti kinni. Ja bet/fold river, vastane ei hakka paaegu kunagi sellises kohas imekeerulist crai blufi üritama, kui sul callida nii vähe.

    3) Selline 3bet sizing on ok ainult fishide vastu. Regularide vastu pead hakkama tulevikus sellist sizeingut kasutama , et su vastases tekib kahtlus, et sa võid ka 3bet bluffida. Aga selle üle ei ole enne NL10t vaja muretseda.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #77
      Re: Jenny on the block.

      päris pikk sess sul - üle 2k käe. mitu lauda?
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #78
        Re: Jenny on the block.

        Teen 12 lauda korraga. Peaksin juurde võtma?
        Vaatan täna uuesti estpatricku nl10 video üle. Ehk on mul sealt midagi kahe silma vahele jäänud.
        Poleks uskunud, et pokker nii palju frustratsiooni võib tekitada:/
        Ning sessid lähevad ka üles ja siis kolinal alla.
        Kuidas ma mõistaks, mida teen valesti?

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #79
          Re: Jenny on the block.

          mina võtaks just laudu vähemaks.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #80
            Re: Jenny on the block.

            Kaalusin ise ka seda. Proovin täna 8 lauaga. Alla selle hakkaks juba igav.
            Eilne sess oli vpip 11 ja pfr 8. Need on okeid?

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #81
              Re: Jenny on the block.

              igav hakkab? hm. okei.
              statsid halvad pole
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #82
                Re: Jenny on the block.

                Algselt postitas nikitheone
                igav hakkab? hm. okei.
                statsid halvad pole
                Niki, sa oled ka mulle soovitanud vähem laudu mängida, räägi see teema selgemalt lahti.

                Kui oled tight, preflop range on rangelt paigas ning enamus käed instafold, siis väikeste laudade arvuga eriti actionit ei saa tõesti. Räägi algajatele, millega nad sel ajal tegelema peaks, arvan, et paljud ei mõista või ei tule selle peale.
                Kas jälgima ja kaasa mõtlema ka neile kätele, mida mängitakse ilma sinu osalemiseta, tegema nende järgi vastaste kohta märkmeid, üldse aktiivsemalt ja sisukamaid märkmeid tegema, tegelema pidevalt table selectioniga... jne. Midagi taolist mõtled, veel midagi lisada?

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #83
                  Re: Jenny on the block.

                  pmst jah

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Jennifer
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1503

                    #84
                    Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                    Tegin täna siis kaheksa lauda lahti ja jälgisin hoolega.
                    Mis arvate, kuidas läks?

                    TILT TILT TILT.

                    Jääb mulje nagu Ranka tabeliga ei saaks NL2 üldse biitida.
                    Tänane sess siis:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Ning info sessi kohta:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Kas on midagi väga valesti paigast ära, et raha nii kiirelt kaob???


                    Postitan siia tänase sessi suuremad kaotajad. Aidake mul palun mu enda vigadest õppida ja neist üle saada:

                    Käsi1:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Käsi2:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Käsi3:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Käsi4:

                    Kas flopi bet oleks pidanud suurem olema?

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Käsi5:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Käsi6:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Käsi7:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Käsi8:

                    Oleksite midagi muutnud?

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #85
                      Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                      amm. Miks flopil selline allinnitamine käib?? kaks tänavat ju veel peale seda kus võimalik raha sisse saada. Tundub nagu mängitakse full stackiga shortstacki stiilis ainult et tiba loosemalt võrreldes ss-ga.

                      Comment

                      • AshrakWhite
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 666

                        #86
                        Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                        ehm wow, sul on ikka õnnekastike vääääga kinni. imelik vaadata kohe.

                        Comment

                        • Karikakar
                          Vana Tegija
                          • Jul 2009
                          • 1235

                          #87
                          Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                          KK-ga ei soovita A-high floppil nuppe kütta, eriti kui tegemist on nl2ga.

                          Comment

                          • $Lauri$
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 479

                            #88
                            Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                            1. Minraise tähendab ülidisel juhul fishi "kavalust" kas saada free cardi., suure cbetiga mängija foldima saada või nutsi. Suure cbetiga mängija foldima saama NL2 on peaaegu välistatud, sest NL2 regulare on väga vähe ja enamus on puhtatõulised fishid. Seda kätt oleks võinud ettevaatlikumalt mängida ja kindlasti mitte all ini minna. Ise oleksin pannud flopil 0.18 minraise callinud ja kui vastane donkbetib next street siis foldinud. Oleneb statsidest ka.

                            2. Juhtub

                            3. Miks sa flopilt all ini lähed? See on fold flop või cbet/fold, kui vastane checkib.

                            4. Nice river, foldi ei näe.

                            5. Oleneb vastasest, aga enamasti nupud, foldida saab ainult VÄGA niti vastu/kindla readiga.

                            6. Fish vastas, turn vedas alt.

                            7. 8tega ei paneks alati 2 barrelit, oleneb vastasest. Õigesti mängitud.

                            8. Olid flopist alates taga, min value lost.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #89
                              Re: Jenny on the block.

                              Algselt postitas Jennifer
                              Avastasin, et Ranka tabel on natuke liiga tight. Läksin natuke loosemaks ja graafik on tõusujoonel:)
                              kannatlikku meelt.. ma alustasin ka tightimalt kui ranka tabel.. suited connectorite ja gabberite jms asjadega ei limpinud kaasa..

                              ja üldse tegelt.. limpisin ainult madalate pocketitega 22-77 kõik ülejäänud käed fold või raise.. ja nii tuli parem kasum.. igasugu KQ'd jms.. pole mõtet kaasa limpida.. satud tihedamini pahandustesse multiway potis.. võita vähe, kaotada palju..

                              mis puutub selle topicu railimisse... siis kahjuks on internetis lood nii, et enamus on mehed igalpool foorumites jms.. siis satutakse eufooriasse kui meestekarja keskel mõni naisolevus ennast ilmutab...

                              positiivne on muidugi see, et su käsi ja tegemisi saadab kindlasti rohkem nõu ja kommentaare kui mõne noore meessoost pokkerihakatise päevikut ja käsi..

                              Comment

                              • mkva
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 1972

                                #90
                                Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                                I bet u, et kui sa võtad 4-6 laua peale, ning teed 1-2 sessi, siis su graafik hakkab ilusat +i näitama. take the bet ja anna teada tulemustest !

                                ja ot-d ka: why the fck peaks keegi üldse üritama foorumis kedagi sebida ? unreal!

                                Comment

                                Working...