Back to the future [NL16 6max] @ Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #91
    Re: Jenny on the TILTTILTTILT

    ausalt ei soovita oma noort elu rikkuda, otsides võimalust mikrolimiite biitida (räägib kibestunud donk)

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #92
      Re: Jenny on the TILTTILTTILT

      kuule, kui rahvas valib juba Savisaart, siis miks mitte ei võiks keegi pokkerifoorumi naisuserit sebida :D?

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #93
        Re: Jenny on the TILTTILTTILT

        Algselt postitas $Lauri$


        3. Miks sa flopilt all ini lähed? See on fold flop või cbet/fold, kui vastane checkib.


        8. Olid flopist alates taga, min value lost.
        3.Läksin all in, kuna teadsin, et tema natuke üle poti suurune bet tähendab väikse paari hittimist või äärmisel juhul keskmise paari saamist.

        8.Kas c-bet siin on õige teguviis?



        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #94
          Re: Jenny on the TILTTILTTILT

          Algselt postitas mkva
          I bet u, et kui sa võtad 4-6 laua peale, ning teed 1-2 sessi, siis su graafik hakkab ilusat +i näitama. take the bet ja anna teada tulemustest !

          Võtan su väljakutse vastu. Teen ühe sessi viie lauaga ning olen veelgi tightim. 22-99, raisin 4BB, TT+ raisin 5BB, kui limparid, siis igaühe kohta veel +1BB.
          Väikseid suited kaarte ei mängi.

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #95
            Re: Jenny on the TILTTILTTILT

            Algselt postitas Jennifer
            Võtan su väljakutse vastu. Teen ühe sessi viie lauaga ning olen veelgi tightim. 22-99, raisin 4BB, TT+ raisin 5BB, kui limparid, siis igaühe kohta veel +1BB.
            Väikseid suited kaarte ei mängi.
            let me know then

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #96
              Re: Jenny on the TILTTILTTILT

              Lühidalt:
              Feil.

              Pikemalt:

              *Mängitud sai siis ca 2 tundi prime time´il. Ehk siis kella 02st kuni kella poole viieni hommikul.
              *Kasutasin ainult kuute lauda ning olin tavapärasest isegi veel tightim.
              *Laudade vp olid alati 30+(enamasti 45+) ja preflopid 10 ringis.
              *Jälgisin väga hoolekalt kõiki mängijaid. Suutsin selle ajaga suht pähe õppida isegi nende asukohad starsi järgi(not that it matters)
              *Minu statid vp 8.5 ja pfr 5.8

              Siin on siis tänane sess:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Feil. Kaotasin 500 käe kohta ca -2,4 BB. Kui nüüd käte arv korrutada kolmega, saaks käteks 1500 ja miinuseks ca 6BB. Ehk siis sama tulemus, mis paar postitust mul üleval pool.

              Järjest rohkem ja rohkem tundub, et NL2 biitimine ei ole võimalik nii tightilt mängides. Vaatasin oma eelnevaid sesse ning kerget kasumit näitasid sessid, kus mu vp on 14-16 vahel ja pfr 7-8 vahel.

              Selle sessi suurimad kaotajad:

              Käsi1:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Käsi2:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Käsi3:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Käsi4:

              Oleksite callinud?

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Käsi5:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Kui on vigaselt mängitud käsi, palun õelge:)

              Peaidee on ikkagi selles, et graafik liigub kolinal alla, mitte üles. Kuskil peab olema väga suur leak, mis on silme vahele jäänud. :/:/

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #97
                Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                käsi ma ei vaadanud, ei viitsi, ei oskakski kommenteerida, aga niipalju, et 2 ööd viisin ennast tight mänguga 6 laual väga miinustesse, täna mängisin kuuel laua, *enamus jagatuid käsi, muidugi mitte täitsa räbalat, ja ikka lähtusin positsioonist etc, ja tõin ennast ca 2 tunniga n umbes 500 kätt tagasi nulli. ma ei tea, fck tight play, if i can make money other way

                E: kõigest minu arvamus!

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #98
                  Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                  W@SD on väga madal, selle järgi võib järeldada, et maxad palju käsi kinni, aga viimati postitatud kätes näitasid siiski mõned foldid kah ette ja tõesti on palju lihtsalt bad beate Sul hetkel postitatud, seega tundub, et ega run vist kõige parem pole!

                  Aga kindlasti peaxid jälgima seda, et kui oled raisinud suure paariga ning flopile jõuab 3-5 mängijat, siis ei ole see ülepaar enam pooltki sama väärtusega mis flopile ühe mängija vastu minnes. NL2 on selline haige limiit, et seal kohtab kõike, kuna isegi head mängijad kõrgematest limiitidest käivad seal niisama pullimas, aga siiski multiway pottides, kus floppi nähakse väga mitmekesi, siis tuleks nii nõrk käsi nagu üx paar foldida kui kuskilt tuleb raise või check raise.

                  Hetkel pole märganud käsi, kus Sa olexid preflop reraisenud vastaseid suure paariga preflop, aga loodan, et Su betsize ei ole seal mingi minraise sarnane, kindlasti NL2's lükata ikka ülisuurelt, 3Bet võib vabalt olla kasvõi 0.50$ kui on näha, et mingi tegelane vaatab aina floppi. Paljudel algajatel on see viga, et tõstetakse hästi vähe ja põhjuseks öeldakse, Aga Ta tuleb ju nagunii floppi vaatama. Kuid see ongi just põhjuseks, miks panna suurim summa, mida arvad, et vastane flopi nägemiseks callib.

                  Ja samuti ära mängi AK'd üle, kui AK floppi ei hiti, siis ei ole vaja ka Cbettida ja kui keegi betib siis on kerge fold. Seda eriti kui flopil on palju vastaseid!

                  Comment

                  • rrrr
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 904

                    #99
                    Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                    Kui ollakse NIT, siis võibki WTSD pisut suurem olla aga 31 tiba liiast. Mõned soovitused micro mängimise jaoks:
                    - tugeva käega mängi suuri potte, nõrga käega väikseid või ära üldse mängi
                    - bet for value, poogen kui foldivad, ära slow ainult.
                    - proovi saada vastasega heads upi aga mitte jamada multiway potis. Seega kui sul on raisetud potis AQ ja juba keegi on PFR callinud, siis squeeze. Su 3-bet on nii madal, et ma usun, et seal saab olla ainult KK+.
                    - enne coldcallimist mõtle 9x järgi, mida sa teed flopis ja milline on su vastane. Kui oled positsioonist väljas siis pigem foldi või kui vastane foldib 3-betile kenasti või on stealer (steal üle 30), siis tulista ise.
                    - anna alla kui on vastase käitumisest näha, et talle ta käsi meeldib ja sul ei ole midagi. Sa ei hirmuta teda ära ja lõpuks kui pot on suur, siis on loobuda raske.
                    - Mängi positsioonis.
                    - Ole hoopis NIT postflopis. Pre võiks olla tiba loosem.
                    - Mõned tüübid blufivad sagedasti aga mõned ei blufi üldse. Kui sa seda ei tea kummaga tegemist on, siis foldi.

                    Comment

                    • forell
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2009
                      • 350

                      #100
                      Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                      kunagi soovitasin kellegile sama asja ja mitu tyypi hakkasid kisama aga here i go again:
                      arusaadav kui finants ei luba limiidis yles liikuda aga sealt NL2-st peab kiirelt ära tulema. Loogiline et tekitab tilti kui suur pocket kräkitakse J3 poolt ära, aga sellised käed on sellises limiidis suht standard.
                      gl

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #101
                        Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                        Tere Jennyfer! Mäletan, et alguses NL4-s mängisin nii, et betsizeng PF oli vastavalt käte tugevusele ning kuna vastased seal ju millestki aru ei saa siis võib vabalt seal nii mängida. Ehk siis kui on loose mäng lauas siis EP peal lükkasin monsteriga rahus mingi 7bb raise sisse ja tuli ikka 2-3 calli. Kui flop vähegi sobis lükkasin nupud hiljemalt turnis sisse. Ei mingit standartset 4bb raiset ja 2/3 beti. Mõnikord kasutasin monsteritega ka limpreraiset ning seal limiidis ju sellele foldida ei osata. Enamus kasumit tuli ainult premium kätega ning mängisin neid ülitugevalt. Mingite väikeste pocketitega võib ju panna 3-4bb raise sisse lihtsalt selleks, et potti kasvatada ning kui üle ühe vastase callib ja seti ei hiti ei tasu cbeti teha enam vaid rahuliku südamega ck/fold nupule linnuke ära panna pmst.

                        Samuti sai enamus actionit blindidelt. Kui pool lauda järjekordselt limbib/keegi minraiseb vms ja sul AK/AQ ja JJ-AA lükka rahus mingi 10bb raise sisse vms ning kui foldivad no problemo. Pmst kui saad 1-2 calli pane bet pot/nupud ära sobivas flopis. Ühe sõnaga: keskendu monstrumite overplayle on minu soovitus. Keegi ei usu sind ja any draw callib nagunii. Igasugused connectorid ja asjad võid foldida.

                        Ahjaa ja jälgi ikka lauda ka. Seal limiidis on osad vennad agro maniakid. QQ/AK on täiesti piisav nende vastu PF all-iniks.
                        Kui sul on NUTS, ära kunagi slowplay seda. Bet pot või rohkem on täiesti normaalne, sest auku rea ostja ostab seda nagunii kui "tunne" on. Rääkimata masti ostjast! Usu mind, bet pot/overbet tekitab neis huvi ja "nad tahavad näha" ning peagi võid veenduda kuidas suvaline paar sind lihtsalt flopi FD peal maha callib kuna arvab, et sul on hoopis masti ost.

                        Comment

                        • r3o
                          FPP Pro
                          • Apr 2009
                          • 260

                          #102
                          Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                          vaatasin ka siis su käsi veits ja paljuski on tõesti halb run. Kui floppad maja teise neliku vastu siis on lihtsalt halb päev.
                          Stattidest tundub jah imelik w$sd%, mis on ainult 40, aga see võib olla halva runi süü. Lisaks on 3bet% ainult 1.7. Tundub ka veits vähe. Mõned käed vaatasin ka läbi ja esimeses kaheksanda kohta, kus küsid kas peaks cbettima. Üldjuhul peaks, aga kui vastase fold to cbet on alla ca 55% siis pole mõtet. Vb peaksidki rohkem hakkama seda stati jälgima kui veel ei vaata. Kui on keegi foldib rohkem kui 80% siis pmst võib alati cbettida. Kui vastane foldib 55-65 siis vastavalt bordi texture-le, kui ise pihta ei saanud. Kui keskmised kaardid rea ja mastidega siis sellise koha pealt hakkavad seda tüüpi mängijad tihti vastu mängima. Kui fold to cbet on väiksem kui 40, siis kui pihta ei saa ära cbeti. Kui saad, lase mitu bulletit. Tihti on seal hea isegi second paar.
                          Viimastest kätest neljanda mina oleks shove-inud. Vaevalt, et ta seti või made reaga kohe nii suurelt sisse donkab.

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #103
                            Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                            Algselt postitas forell
                            kunagi soovitasin kellegile sama asja ja mitu tyypi hakkasid kisama aga here i go again:
                            arusaadav kui finants ei luba limiidis yles liikuda aga sealt NL2-st peab kiirelt ära tulema. Loogiline et tekitab tilti kui suur pocket kräkitakse J3 poolt ära, aga sellised käed on sellises limiidis suht standard.
                            gl
                            gtfo

                            Comment

                            • AshrakWhite
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 666

                              #104
                              Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                              Algselt postitas Keiss
                              Tere Jennyfer! Mäletan, et alguses NL4-s mängisin nii, et betsizeng PF oli vastavalt käte tugevusele ning kuna vastased seal ju millestki aru ei saa siis võib vabalt seal nii mängida. Ehk siis kui on loose mäng lauas siis EP peal lükkasin monsteriga rahus mingi 7bb raise sisse ja tuli ikka 2-3 calli. Kui flop vähegi sobis lükkasin nupud hiljemalt turnis sisse. Ei mingit standartset 4bb raiset ja 2/3 beti. Mõnikord kasutasin monsteritega ka limpreraiset ning seal limiidis ju sellele foldida ei osata. Enamus kasumit tuli ainult premium kätega ning mängisin neid ülitugevalt. Mingite väikeste pocketitega võib ju panna 3-4bb raise sisse lihtsalt selleks, et potti kasvatada ning kui üle ühe vastase callib ja seti ei hiti ei tasu cbeti teha enam vaid rahuliku südamega ck/fold nupule linnuke ära panna pmst.

                              Samuti sai enamus actionit blindidelt. Kui pool lauda järjekordselt limbib/keegi minraiseb vms ja sul AK/AQ ja JJ-AA lükka rahus mingi 10bb raise sisse vms ning kui foldivad no problemo. Pmst kui saad 1-2 calli pane bet pot/nupud ära sobivas flopis. Ühe sõnaga: keskendu monstrumite overplayle on minu soovitus. Keegi ei usu sind ja any draw callib nagunii. Igasugused connectorid ja asjad võid foldida.

                              Ahjaa ja jälgi ikka lauda ka. Seal limiidis on osad vennad agro maniakid. QQ/AK on täiesti piisav nende vastu PF all-iniks.
                              Kui sul on NUTS, ära kunagi slowplay seda. Bet pot või rohkem on täiesti normaalne, sest auku rea ostja ostab seda nagunii kui "tunne" on. Rääkimata masti ostjast! Usu mind, bet pot/overbet tekitab neis huvi ja "nad tahavad näha" ning peagi võid veenduda kuidas suvaline paar sind lihtsalt flopi FD peal maha callib kuna arvab, et sul on hoopis masti ost.
                              +1

                              tärista jõudsalt, ja proovi flopil maksimaalselt nuppe sisse saata, ega midagi muud pole. mingi hetk võiks need beatid ka ära lõppeda juba, päris hirmus vaadata.

                              Comment

                              • Jennifer
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1503

                                #105
                                Re: Jenny on the TILTTILTTILT

                                Tänan Teid sisukate vastuste eest!:)
                                Püüan siis küsimustele vastata.

                                Küsimus 1:

                                Hetkel pole märganud käsi, kus Sa olexid preflop reraisenud vastaseid suure paariga preflop, aga loodan, et Su betsize ei ole seal mingi minraise sarnane, kindlasti NL2's lükata ikka ülisuurelt, 3Bet võib vabalt olla kasvõi 0.50$ kui on näha, et mingi tegelane vaatab aina floppi.

                                Kui suur paar preflop, siis tõstan ikka korralikult neid üle:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Mäletan, et alguses NL4-s mängisin nii, et betsizeng PF oli vastavalt käte tugevusele ning kuna vastased seal ju millestki aru ei saa siis võib vabalt seal nii mängida. Ehk siis kui on loose mäng lauas siis EP peal lükkasin monsteriga rahus mingi 7bb raise sisse ja tuli ikka 2-3 calli. Kui flop vähegi sobis lükkasin nupud hiljemalt turnis sisse. Ei mingit standartset 4bb raiset ja 2/3 beti. Mõnikord kasutasin monsteritega ka limpreraiset ning seal limiidis ju sellele foldida ei osata. Enamus kasumit tuli ainult premium kätega ning mängisin neid ülitugevalt. Mingite väikeste pocketitega võib ju panna 3-4bb raise sisse lihtsalt selleks, et potti kasvatada ning kui üle ühe vastase callib ja seti ei hiti ei tasu cbeti teha enam vaid rahuliku südamega ck/fold nupule linnuke ära panna pmst.

                                Antud hetkel selliselt tegutsengi, kuid kasumit ette näidata ei ole :/
                                Kohati jääb mulje, et NL2 oleks nagu play moneyga mängimine!

                                Comment

                                Working...