J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Liquicity
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 454

    #106
    Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

    Lihtsam on käsi foldida UTG+1 pre, seda enam kui teame et lauas on kõik rohelised poisid kes callivad nii ehk naa. Sul on OOP olles väga raske seda kätt postflopis mängida. Mängi positsiooni rohkem fishide vastu.

    E: see esimese käe kohta.

    Teise käe kohta: Preflop oleks tema tõste peale 4beti suurus 0,6-0,7. Flop ei muuda enam midagi, oma kätt ta ei foldi aga Betsize 2/3 potti soovituslikult.
    Last edited by Liquicity; 10.12.10, 11:09.

    Comment

    • J0kker
      Grinder
      • Feb 2009
      • 865

      #107
      Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

      Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
      Lihtsam on käsi foldida UTG+1 pre, seda enam kui teame et lauas on kõik rohelised poisid kes callivad nii ehk naa. Sul on OOP olles väga raske seda kätt postflopis mängida. Mängi positsiooni rohkem fishide vastu.

      E: see esimese käe kohta.

      Teise käe kohta: Preflop oleks tema tõste peale 4beti suurus 0,6-0,7. Flop ei muuda enam midagi, oma kätt ta ei foldi aga Betsize 2/3 potti soovituslikult.
      Aitäh vastuste eest!

      Aga mis sa muidu flopis teinud oleksid, easy fold?(esimeses käes)

      Comment

      • Liquicity
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 454

        #108
        Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

        See on fold jh UTG+1 ma oleks avanud sealt AQs+

        Comment

        • J0kker
          Grinder
          • Feb 2009
          • 865

          #109
          Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

          Tavaliselt ma ka ei ava seal AJ, aga vastaste pärast raisesin, aga kokkuvõttes valesti mängitud käsi jah.

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #110
            Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

            AJ-ga saad A-le flopis pihta, seda sa ju tahtsid? Mis krdi fold.
            Mis lauda sa selle AJ-ga ootasid?

            Comment

            • J0kker
              Grinder
              • Feb 2009
              • 865

              #111
              Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
              AJ-ga saad A-le flopis pihta, seda sa ju tahtsid? Mis krdi fold.
              Mis lauda sa selle AJ-ga ootasid?
              No seda küll,aga millega see vastane shoveb seal ?? See võttis juhtme kokku .

              Comment

              • Liquicity
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 454

                #112
                Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

                Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                Aitäh vastuste eest!

                Aga mis sa muidu flopis teinud oleksid, easy fold?(esimeses käes)
                Algselt postitas Liquicity Vaata postitust
                See on fold jh UTG+1 ma oleks avanud sealt AQs+
                Sõnastasin oma vastust valesti mõtlesin preflop foldi. Flopis me enam ei foldi eriti veel sellise venna vastu. Kogu mu jutt oli, et seda kätt pre ei mängiks.

                Comment

                • adam_q
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1453

                  #113
                  Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

                  mu arust seal limiidis mängitakse siis juba stäkkide peale kui boardil on J76 ja vastasel on Q2, siis ta vaatab et wow Q on J-le suht lähedal, let's go..

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #114
                    Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

                    Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                    mu arust seal limiidis mängitakse siis juba stäkkide peale kui boardil on J76 ja vastasel on Q2, siis ta vaatab et wow Q on J-le suht lähedal, let's go..
                    Got that right!

                    Anyway, ma callisin ka mehe ikka maha ja näitas mulle 33-me.
                    Seega peab paika, et donk ei oska oma nutsi muudmoodi mängida kui shovedes.

                    Comment

                    • lypsja
                      FPP Pro
                      • Oct 2008
                      • 270

                      #115
                      Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

                      vot openshovet polegi eriti näinud (vähemalt ei meenu)... kui c-beti asemel olen checkinud et donki trappida ja siis ta shoveb, on easy call, kuna vastas tavaliselt weak pair, õhk või parimal juhul mingi draw ja pre on ka minuarust väga OK... donkide vastu peabki range laiendama ja nende vigadest kasu lõikama - kust sa mujalt raha teenid?

                      aga QQ hand... mis krdi gay-minraise sa pre teed, miks anda vastastele oddse igasugu sitaga drawida, et pärast saaks kiunuda kuidas donkidel joppab... ma ei tea mis kriteeriumite järgi sa preflopi mängid aga QQ mina calliks setminemise eesmärgil, kui eeldad et vastasel on tugevam paar või re-raiseks ülisuurelt (üldjuhul peaks see olema fold herr ranka taabeli järgi, aga mina vaatan natukene vastast ka)...

                      Comment

                      • J0kker
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 865

                        #116
                        Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        OO happyday!

                        Comment

                        • J0kker
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 865

                          #117
                          Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

                          tegelt suutsin selle kahjumi kõik tagasi teha, ja seega nl5 here i come!
                          Tänu ühele turna cashimisele ja stellarile on nl5 raha koos, Gl to me !:)

                          Comment

                          • J0kker
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 865

                            #118
                            Re: Jokker uue hooga.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Pole väga kaua mänginud, aga isegi tuleb väja praegu.

                            Alustasin nl5-est.
                            Proovin nüüd nl10-t ja nl16-t lasta.
                            Eks näha ole mis saab.

                            Viskan mingihetk suuremaid potte ka

                            Comment

                            • J0kker
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 865

                              #119
                              Re: Jokker uue hooga.

                              Tänane päev.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              Kalapoisi vastu.
                              Võivad olla imelikult mängitud käed, aga veits kasutasin historyt ta mängu vastu.

                              1)
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              2)
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              3)
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #120
                                Re: Jokker uue hooga.

                                92s on suht priceless :) lauas ühtegi squeezejat polnud? saan aru küll, et oled temaga deep ja positsioonis, aga no utg vs utg+1.
                                BB shoveb oma 6 daala sa callid?
                                viitsid, siis seleta veits oma mõttekäiku.

                                Comment

                                Working...