J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilkar
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1290

    #61
    Re: J0kker @ Troibet nl2 from the beginning

    nl 2 imo saab teha ianult 5x bb tõsteid sest muu jama callitakse nagunii maha ehk igagi mängitav käsi peaks minema 0,10 daala või euri sisse et saada rohkem valuet...

    teiseks kui flopist hitid või madal flop ja sul mingi QQ, KK vms siis rahuga pot size bet sest sealt nl 2 on kuhjaga vanasid kes AK ,AQ lähevad lolliks ja calivad sind maha või siis top paariga vms... saad ise rohkem valuet ja comitid rahva poti ära kiiremini ja ongi rahad käes..

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #62
      Re: J0kker @ Troibet nl2 from the beginning

      Ma ei ole kindel aga ma arvan, et donkidele tõstete suurus oleneb rohkem summa kui BB-na. Kui sa raised 1000NL'is $20 (BB) siis fish foldib sellele tõstele rohkem kui sa raised 5NL $2.

      Comment

      • J0kker
        Grinder
        • Feb 2009
        • 865

        #63
        Re: J0kker @ Troibet nl2 from the beginning

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        KUS ON RAAMATUD?!
        Toon järgmine nädal ära ja kui pole , siis tuututa msnis :)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #64
          Re: J0kker @ Troibet nl2 flip it, ship it!

          Siis tuututan kannaga näos?

          Comment

          • J0kker
            Grinder
            • Feb 2009
            • 865

            #65
            Re: J0kker @ Troibet nl2 flip it, ship it!

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Siis tuututan kannaga näos?
            Ära esine Ranks :)

            Comment

            • J0kker
              Grinder
              • Feb 2009
              • 865

              #66
              Re: J0kker @ Troibet nl2 flip it, ship it!

              Fast help needed.
              Kui hemiga lauas istud , ja vajutad selle windsori peale , kus peaks saama käsi salvestada, siis kui vajutan TXT peale kas ta saveb selle kuhugi folderisse v pean ise seadistama?

              Comment

              • J0kker
                Grinder
                • Feb 2009
                • 865

                #67
                Re: J0kker @ Troibet nl2 flip it, ship it!

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Nii tänane 1 sess tehtud, suht rahul.
                1 otsus jäi mind kummitama aint, kus tegin natukene vale calli, aga eks oma vigadest õpitakse!

                [YOUTUBE]FzF4eWRS3uM[/YOUTUBE]

                Uuuh Dirtyyy!

                Comment

                • MagicFriend
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2010
                  • 369

                  #68
                  Re: J0kker @ Troibet nl2 flip it, ship it!

                  koerad s66nud/ise supled rahas juba? :)
                  kuidas edeneb grind, on sellest programmist abi ka?

                  glgl!

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #69
                    Re: J0kker @ Troibet nl2 flip it, ship it!

                    Tõesti pole olnud aega mängida praegu, olen paar päeva tööl käinud , pluss kool ja õhtul nii surnud, et kahjuks ei jõua keskenduda mängule.
                    Aga nv teen üübergrindi selle eest:),

                    Ja programmist on väga kasu kusjuures!

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #70
                      Re: J0kker @ Troibet nl2 flip it, ship it!

                      Mis tööd teed?

                      EDIT: ja vasapoizz, millal palgakas?

                      Comment

                      • J0kker
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 865

                        #71
                        Re: J0kker @ Troibet nl2 flip it, ship it!

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Mis tööd teed?

                        EDIT: ja vasapoizz, millal palgakas?
                        Kuule sõbral abis, praegu vahetame Rocca al Mares trepi plaate.
                        No kui mind vanalinnas näed purjoobes siis järelikult on palgakas ära olnud ,


                        Edit: Töö juures on üks suur miinus, seal Roccas on mingi 4 reklaami ainult mida ta mängib päev läbi ja kõik reklaamid on päha juba kulunud, ei ole eriti lõbus.
                        Last edited by J0kker; 16.09.10, 10:36.

                        Comment

                        • J0kker
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 865

                          #72
                          Re: J0kker @ Troibet nl2 flip it, ship it!

                          [YOUTUBE]Rqs_qeJQ6mg[/YOUTUBE]

                          Sick tune!!

                          Comment

                          • J0kker
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 865

                            #73
                            Re: J0kker @ Troibet nl2 flip it, ship it!

                            Daavai, tudengi elu pole lihtne, pidin rolli välja kandma.
                            Jääme paremaid aegu ootama, see ya l8.

                            Comment

                            • MagicFriend
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2010
                              • 369

                              #74
                              Re: J0kker @ Troibet nl2 flip it, ship it!

                              hei Jokker!

                              maletad veel?

                              mina > postkasti laekus tegelase Jokker kiri, kus ta andis m6ista, et blogimine v6ib suure t6enaosusega uue hoo saada ning mainis ka, et m6nisada krooni koertele oleks tema meelest vaga hea idee. too s6num oli usutavas vormis kirjutatud, mulle meeldis see!
                              tolle koodi saadan sulle Jokker. GL, saa heaks ja paremaks!

                              mina 16 sept > koerad s66nud/ise supled rahas juba? :)
                              kuidas edeneb grind, on sellest programmist abi ka?

                              glgl!

                              sina 16 sept > Tõesti pole olnud aega mängida praegu, olen paar päeva tööl käinud , pluss kool ja õhtul nii surnud, et kahjuks ei jõua keskenduda mängule.
                              Aga nv teen üübergrindi selle eest:),

                              Ja programmist on väga kasu kusjuures!

                              ***

                              tana on 16 okt. tapselt kuu aega on edasi tiksunud. saan aru, et sul koolis kiire ja muud tegemised ning mangimine vajus ara. fine, sinu elu.
                              fakt on see, et blogi sa pidama ei hakanud nagu nagi meie kokkulepe ette.
                              seega jaab variant2 ehk "koerad s66nuks".
                              ole nyyd taitsa mees ja vasta ausalt, mitu koera ja mitmel paeval s66nuks sai?

                              kui neil on endiselt k6ht tyhi, siis well...juhtub.
                              aga ma arvan, et sellisel juhul oleks aus diil, et sa loobud sellest programmis ja ma yritan nende klienditoega suhelda ja kysida kas on v6imalus, et nad tyhistavad selle koodi.
                              saaks vahemalt keegi sellest programmist kasu!

                              mis kostad?


                              *selle asemel, et miskit vastata otsustasid sa 1 min peale posti avaldamist foorumist valja logida...
                              Last edited by MagicFriend; 16.10.10, 10:38.

                              Comment

                              • J0kker
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 865

                                #75
                                Re: J0kker @ Troibet nl2 flip it, ship it!

                                See ongi mu nö blogi muidu ja ma hakkasin seda uuesti kasutama ja sissekandeid tegema , lihtsalt pidin oma rolli ja asja välja kandma kuna elu vajab elamist(vaene tudeng nagu ma olen). Koerad on söönuks saanud ilusti. Mina täitsin kõiki diili punkte.

                                No kui sinu süda sellest rahule jääb siis tühista see kood ja rahu majas.
                                Last edited by J0kker; 16.10.10, 12:36.

                                Comment

                                Working...