J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #91
    Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

    Mees, miks sa flippad niipalju, oled ees küll, aga vaiksemalt mängides teenid kindlamalt ja ei kaota niipalju raha.

    Comment

    • J0kker
      Grinder
      • Feb 2009
      • 865

      #92
      Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

      Algselt postitas Pumper Vaata postitust
      Mees, miks sa flippad niipalju, oled ees küll, aga vaiksemalt mängides teenid kindlamalt ja ei kaota niipalju raha.
      Ma just mõtlesin sama, aga krt need 60/30 vennad, nende vastu ei saa mitte flippamata jätta :(

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #93
        Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

        Mine oma AK-ga floppi, midagi nad ei hiti ja siis paned cbeti ja võidad väikese poti - hitivad siis foldid kui ise ei hiti. Kaotad vähem võidad vähem ehk tuleb kasumlikum välja kui palju kaotada. AA muidugi peaks OK olema preflop:D

        Comment

        • J0kker
          Grinder
          • Feb 2009
          • 865

          #94
          Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

          Okei, praegu olen jah mina teinud AK-ga shove.
          Aga kui su ees mingi solid fish shoveb ja sul AK, siis ju ikka callid ?

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #95
            Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

            Algselt postitas J0kker Vaata postitust
            Okei, praegu olen jah mina teinud AK-ga shove.
            Aga kui su ees mingi solid fish shoveb ja sul AK, siis ju ikka callid ?
            Kaldun callima küll, kui rahvast eriti tagapool pole ja vastane näiab showdownil tihti kaarte stiilis Q4, J6 jne.

            Comment

            • J0kker
              Grinder
              • Feb 2009
              • 865

              #96
              Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

              Pole ammu kirjutanud.
              Sai sõbraga väike diil tehtud ja nüüd nädal mängitud ja 10k käsi täis.
              kasum on +34$ Nl2

              Ja tänase päeva nael 63/20 venna vastu.

              €0.01/€0.02 No Limit Holdem
              PokerStars
              6 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG wifllys4527 (€7.69)
              UTG+1 ooooohhhhhhh (€2.03)
              CO chino61 (€2.29)
              BTN Calwinch (€4.20)
              SB Hero (€3.95)
              BB Pauzinho (€1.70)

              Pre-Flop: (€0.03, 6 players) Hero is SB 5 5
              wifllys4527 raises to €0.10, 3 folds, Hero calls €0.09, Pauzinho calls €0.08

              Flop: J 5 K (€0.30, 3 players)
              Hero checks, Pauzinho checks, wifllys4527 bets €0.20, Hero raises to €0.60, Pauzinho folds, wifllys4527 calls €0.40

              Turn: J (€1.50, 2 players)
              Hero bets €1, wifllys4527 raises to €3, Hero goes all-in €3.25, wifllys4527 calls €0.25

              River: 8 (€8, 2 players, 1 all-in)

              Final Pot: €8
              Hero shows a full house, Fives full of Jacks
              5 5
              wifllys4527 shows a full house, Jacks full of Eights
              8 J

              wifllys4527 wins €7.61 (net +€3.66)

              Hero lost €3.95
              Pauzinho lost €0.10

              Comment

              • J0kker
                Grinder
                • Feb 2009
                • 865

                #97
                Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Pole ammu midagi positanud, viskan siis eilse graphi.


                Overall graph on päris swingine Nl2-he kohta(postitan hiljem). Aga plussis vähemalt.
                Viskan mingiaeg statsid ka, äkki mingid suured leakid kusagil.
                Last edited by J0kker; 24.11.10, 23:31.

                Comment

                • J0kker
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 865

                  #98
                  Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

                  Viskan siis statid positsioonide kaupa, ehk keegi viitsib kritiseerida hoolega.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Graph ka alates 7-mendast nov.

                  Ja mis värk on et positsioonide alt vaatad overall kasumit, siis ta ei converdi seda 24$ eurodeks, teab keegi kuidas saaks ?
                  Last edited by J0kker; 25.11.10, 17:53.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #99
                    Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

                    kiiruga vaadates:

                    1. Cbeti rohkem
                    2. Varasta rohkem

                    Comment

                    • J0kker
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 865

                      #100
                      Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

                      €0.01/€0.02 No Limit Holdem
                      PokerStars
                      7 Players
                      Hand Conversion Powered by weaktight.com

                      Stacks:
                      UTG ChocoCyprus (€4.96)
                      UTG+1 ruben7051 (€2.28)
                      MP edlweis (€0.99)
                      CO Hero (€2)
                      BTN lardaux (€2.11)
                      SB Dario_x69 (€2)
                      BB Chucki76 (€2.01)

                      Pre-Flop: (€0.03, 7 players) Hero is CO Q Q
                      ChocoCyprus calls €0.02, 1 fold, edlweis calls €0.02, Hero raises to €0.12, 3 folds, ChocoCyprus calls €0.10, edlweis calls €0.10

                      Flop: 10 Q K (€0.39, 3 players)
                      ChocoCyprus checks, edlweis checks, Hero bets €0.22, ChocoCyprus calls €0.22, edlweis folds

                      Turn: K (€0.83, 2 players)
                      ChocoCyprus checks, Hero bets €0.60, ChocoCyprus calls €0.60

                      River: K (€2.03, 2 players)
                      ChocoCyprus bets €1.12

                      Hero ?????
                      Viskame foldi?
                      40/26 vend vastu.

                      Final Pot: €3.15

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      No ei oska mängida, fishid aint imevad nii kuidas torust tuleb.

                      Comment

                      • armand0
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 358

                        #101
                        Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

                        kindlasti call.

                        Comment

                        • J0kker
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 865

                          #102
                          Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

                          seal vist juba imelik foldida jah.

                          Mindset lugu ka :[YOUTUBE]oCf_Wj-u6h4[/YOUTUBE]

                          Comment

                          • J0kker
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 865

                            #103
                            Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Pole vist väga normaalne pea 20bi alla EV joosta Nl2-hes?

                            Comment

                            • J0kker
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 865

                              #104
                              Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

                              Vastas siis 100/17 vend 20 käe kohta
                              Ma tean , et lihtsam oleks olnud foldida see käsi preflop, aga kuna vastased olid kõik rohelised poisid arvasin, et see on piisavalt hea, et sealt positsioonist raiseda.Raise oleks võinud ka vb veits suurem olla.

                              Aga kui selline vend teeb sellise liigutuse, kas paneme mingi nutsu peale, millega ta ei oska midagi muud teha kui shoveda või võib seal näha tihti monster drawd ?
                              €0.01/€0.02 No Limit Holdem
                              PokerStars
                              7 Players
                              Hand Conversion Powered by weaktight.com

                              Stacks:
                              UTG madlen777 (€1.32)
                              UTG+1 Hero (€2)
                              MP XOTTOKA (€1.40)
                              CO Farde (€2.28)
                              BTN k594ok (€1.22)
                              SB clubbergsm (€0.77)
                              BB Naich83 (€2.82)

                              Pre-Flop: (€0.05, 7 players) Hero is UTG+1 J A
                              [XOTTOKA posts €0.02]
                              1 fold, Hero raises to €0.08, 1 fold, Farde calls €0.08, 1 fold, clubbergsm calls €0.07, Naich83 calls €0.06

                              Flop: 3 K A (€0.34, 4 players)
                              clubbergsm checks, Naich83 bets €2.62, 1 fold, clubbergsm folds

                              HERO?

                              Final Pot: €2.96

                              Comment

                              • J0kker
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 865

                                #105
                                Re: J0kker ootamas paremaid aegu.

                                Nii, teiseks vastaseks siis 81/13 vend 18 käe peale

                                €0.01/€0.02 No Limit Holdem
                                PokerStars
                                8 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG krucifix07 (€1.98)
                                UTG+1 GaLiiiiii (€0.37)
                                MP1 Farde (€2.01)
                                MP2 melo82888 (€1.92)
                                CO madlen777 (€1.39)
                                BTN BerlinKing83 (€2.46)
                                SB Hero (€2.26)
                                BB Tempus1974 (€2)

                                Kas oleks pidanud raisema suuremalt kui ta tegi oma raise ?

                                Pre-Flop: (€0.03, 8 players) Hero is SB Q Q
                                5 folds, BerlinKing83 calls €0.02, Hero raises to €0.12, 1 fold, BerlinKing83 raises to €0.22, Hero raises to €0.44, BerlinKing83 calls €0.22

                                Kas flopi bet on ok?

                                Flop: 10 2 J (€0.90, 2 players)
                                Hero bets €0.64, BerlinKing83 raises to €1.28, Hero goes all-in €1.82, BerlinKing83 calls €0.54

                                Turn: 3 (€4.54, 2 players, 1 all-in)

                                River: 5 (€4.54, 2 players, 1 all-in)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...