Re: [J0kker NL10/NL16] ehitusmeeskond.
Vastase 3bet oli suhteliselt suur ja stäkid on ka piisavalt suured et sealt callida ma arvan. Stäkid on nii suured, kuna lasen deep laudu. Ja flopil stäkkimise kohta ma ei teagi, sellepärast ma küsisingi abi, et enda arvates mängisin ka valesti.
Edit:
See on 6max ka, ma ei tea mis 6max reksid arvavad selle käe kohta.
Vastase 3bet oli suhteliselt suur ja stäkid on ka piisavalt suured et sealt callida ma arvan. Stäkid on nii suured, kuna lasen deep laudu. Ja flopil stäkkimise kohta ma ei teagi, sellepärast ma küsisingi abi, et enda arvates mängisin ka valesti.
Edit:
See on 6max ka, ma ei tea mis 6max reksid arvavad selle käe kohta.



K
2
Comment