J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • J0kker
    Grinder
    • Feb 2009
    • 865

    #136
    Re: [J0kker NL10/NL16] ehitusmeeskond.

    Vastase 3bet oli suhteliselt suur ja stäkid on ka piisavalt suured et sealt callida ma arvan. Stäkid on nii suured, kuna lasen deep laudu. Ja flopil stäkkimise kohta ma ei teagi, sellepärast ma küsisingi abi, et enda arvates mängisin ka valesti.


    Edit:
    See on 6max ka, ma ei tea mis 6max reksid arvavad selle käe kohta.
    Last edited by J0kker; 13.01.13, 18:06.

    Comment

    • totaldonk
      Grinder
      • Dec 2009
      • 914

      #137
      Re: [J0kker NL10/NL16] ehitusmeeskond.

      ei meeldiks QTga OOP mängida 300bb deep 3b potti

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #138
        Re: [J0kker NL10/NL16] ehitusmeeskond.

        Algselt postitas J0kker Vaata postitust
        Vastase 3bet oli suhteliselt suur ja stäkid on ka piisavalt suured et sealt callida ma arvan. Stäkid on nii suured, kuna lasen deep laudu. Ja flopil stäkkimise kohta ma ei teagi, sellepärast ma küsisingi abi, et enda arvates mängisin ka valesti.


        Edit:
        See on 6max ka, ma ei tea mis 6max reksid arvavad selle käe kohta.
        Kui sa oluliselt parem mängija oled kui vastane, siis võib vabalt callida. Arvestades, et sa abi küsid sellises olukorras, siis not really.

        Comment

        • J0kker
          Grinder
          • Feb 2009
          • 865

          #139
          Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.(NL2-NL10)

          Peale suurematsorti swingi nl10-nl25 otsustasin tagasi minna juurte juurde.
          Teen 10k kätt lihtsalt enesekindluse tõstmiseks nl2-es ja siis liigun tagasi nl10-nl16 lainele.

          Nl2 praegu:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #140
            Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.(NL2-NL16)

            FRi ruunad ? GL!

            Comment

            • J0kker
              Grinder
              • Feb 2009
              • 865

              #141
              Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.(NL2-NL16)

              Fullring ja kui laudu väga pole siis 6maxi ka sisse jep :)

              Comment

              • J0kker
                Grinder
                • Feb 2009
                • 865

                #142
                Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.(NL2-NL16)

                Hittisin väikese rolli boosteri ja mõtlesin et shotin nl25-s.
                Esimene päev ei saanud ööd ega mütsigi aru mis toimub, ainult toru. Adjust oli 0. Blindide steal käib igast asendist ja poolte kätega ei oska mitte midagi ette võtta.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Aga täna sai natukene hiiterit tunda ja oli täitsa hea mängida :)
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Loodan et läheb paremini edaspidi. Kuu seis on mingi +22$. ja kohe stellareid 90$eest.

                Comment

                • J0kker
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 865

                  #143
                  Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

                  Paar kätt ka:

                  1)
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  2)
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #144
                    Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)



                    Nii lõppes minu sess ühe suurima gigavaalaga keda ma olen näinud.
                    Suurim pot oli 188€, mille ma võitsin , aga ma ei hakka kätt panema, kuna see oli minu poolt väga halvasti mängitud.

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #145
                      Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

                      Mida deepi, wp!

                      Comment

                      • J0kker
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 865

                        #146
                        Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

                        Ütleme nii, et polnud pmst ühtegi preflop raiset mida ta ei callinud. Panid 2€ callis. Panid 10€ ikka callis.

                        Comment

                        • J0kker
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 865

                          #147
                          Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

                          6max mängijad, keegi sellist mängijat teab nagu : tv_prg?

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #148
                            Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

                            Jep
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • J0kker
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 865

                              #149
                              Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

                              On ta regular v mingi regfish ?

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #150
                                Re: [J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

                                Regfish, paari h pärast kodus, siis viskan riidid
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...