Ma ei ajagi .. ma olin ka alguses nl10 mängija, ei l2ind ja ei l2ind .. oli 375 daala, l2ksin nl400 lauda, leppisin flipi kokku .. A8 vs A9 võitsin .. tombasin nahhui ja hakkasin nl25 grindima.. nii saabki kõige lihtsamini rollid yles :1 Ainult ndale ei tohi negatiivset karmat kiirata
Comment