J0kker ja ehitusmeeskond.Nl16-Nl25)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #16
    Re: J0kker @ triobet

    river killis ära raudselt

    Comment

    • J0kker
      Grinder
      • Feb 2009
      • 865

      #17
      Re: J0kker @ triobet

      Algselt postitas kollane
      finally busto?
      pole busto , tegin sealt lihtsalt minekut.
      AJUVABA MIS SEAL TOIMUB.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #18
        Re: J0kker @ triobet

        vota yks nl100 shot ja tomba roll tripple-quadsidesse

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #19
          Re: J0kker @ triobet

          Algselt postitas leits
          vota yks nl100 shot ja tomba roll tripple-quadsidesse
          ta nii palju teinud seda juba :D

          Comment

          • J0kker
            Grinder
            • Feb 2009
            • 865

            #20
            Re: J0kker @ triobet

            Algselt postitas kollane
            ta nii palju teinud seda juba :D
            Oma vigadest ehk õpitakse :D

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #21
              Re: J0kker @ triobet

              Nl600 HU .. tombad esimese k2e AI, hitid ära ja hit n run ja insta nl25 roll olemas .. nii lihtne see pokker ongi

              Comment

              • J0kker
                Grinder
                • Feb 2009
                • 865

                #22
                Re: J0kker @ triobet

                Algselt postitas leits
                Nl600 HU .. tombad esimese k2e AI, hitid ära ja hit n run ja insta nl25 roll olemas .. nii lihtne see pokker ongi
                Ja kui on 0 siis ka vähe kusine :D

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #23
                  Re: J0kker @ triobet

                  äre sisenda endale negatiivset energiavoogu .. nagunii tuleb

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #24
                    Re: J0kker @ triobet

                    hahaha :D
                    Leits ära aja käojaani

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #25
                      Re: J0kker @ triobet

                      Ma ei ajagi .. ma olin ka alguses nl10 mängija, ei l2ind ja ei l2ind .. oli 375 daala, l2ksin nl400 lauda, leppisin flipi kokku .. A8 vs A9 võitsin .. tombasin nahhui ja hakkasin nl25 grindima.. nii saabki kõige lihtsamini rollid yles :1 Ainult ndale ei tohi negatiivset karmat kiirata

                      Comment

                      • J0kker
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 865

                        #26
                        Re: J0kker @ triobet

                        Ma parem üritan ennast sinna maale ikka mängida ;D

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #27
                          Re: J0kker @ triobet

                          :D leits, sina kiirgad negatiivset karmat:D

                          Comment

                          • J0kker
                            Grinder
                            • Feb 2009
                            • 865

                            #28
                            Re: J0kker @ triobet

                            Leits jah, hakka pos. karmat kiirgama :D
                            Hakkab käsi ilusti jooksma!

                            Comment

                            • J0kker
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 865

                              #29
                              Re: J0kker @ triobet

                              Starsis turnal 10/130

                              Jubedalt jookseb täna, äkki tuleb FT ära:)

                              Edit: Standar käe surm tuleb peale 4/44

                              Comment

                              • J0kker
                                Grinder
                                • Feb 2009
                                • 865

                                #30
                                Re: J0kker

                                2/22

                                Vaikselt annab peale, ässa nelikuga maksti ilusti kinni ennem :)

                                Edit: 99 vs KK
                                Flopis 9, stäkk 1,7milli

                                1/18

                                EDU!

                                3mas koht!!!
                                Elu esimene hit!
                                Lõpus oli kaardisurm ja tiksusin lihtsalt 0-i ära.
                                aga 470daala !!

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...