Re: kardpleier SQUEEZib!
pokkeriga tegelenud mingi poolteist aastat, alustasinn Standard triobeti fishina-väiksed sissemaksed, kui summa suuremaks tehtud siis cashout terve BR jne... siis mingi selle aasta esimesel veerandil hakkasin huvi tundma õige pokkeri vastu ja soetasin raamatuid ja veits uurisin puurisin...algul lasin starsis edasi sellises fish stiilis BR managementi,cashi ei mönginud sest olin selles fish, aga turkad läksid paremini, siis kobistasin yhelt turnalt 3150 daala. peale seda mõtsin cashi proovida , tõmbasin siis FT-sse depo 135 daala, hakkasin nl10 laskma (praegu järelemõeldes olin siis veel suht breakeven-väike pluss fish aga kuidagi sai isegi nl 25 jõutud seal...rolli tõmbasin seal yle 600 koos boonustega , siis tuli starsis see lollakas 300$ deposit boonuse pakkumine mida vabastama hakkasin, kuid tulemus on mu esimese posti lifetime graphi alguses... siuke ilus lugu mis venis pikaks...
pokkeriga tegelenud mingi poolteist aastat, alustasinn Standard triobeti fishina-väiksed sissemaksed, kui summa suuremaks tehtud siis cashout terve BR jne... siis mingi selle aasta esimesel veerandil hakkasin huvi tundma õige pokkeri vastu ja soetasin raamatuid ja veits uurisin puurisin...algul lasin starsis edasi sellises fish stiilis BR managementi,cashi ei mönginud sest olin selles fish, aga turkad läksid paremini, siis kobistasin yhelt turnalt 3150 daala. peale seda mõtsin cashi proovida , tõmbasin siis FT-sse depo 135 daala, hakkasin nl10 laskma (praegu järelemõeldes olin siis veel suht breakeven-väike pluss fish aga kuidagi sai isegi nl 25 jõutud seal...rolli tõmbasin seal yle 600 koos boonustega , siis tuli starsis see lollakas 300$ deposit boonuse pakkumine mida vabastama hakkasin, kuid tulemus on mu esimese posti lifetime graphi alguses... siuke ilus lugu mis venis pikaks...


J 
8
7 


Comment