kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardpleier
    Grinder
    • Jul 2009
    • 699

    #181
    Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]


    samas +22$ on parem kui -22$

    halvim kuu rahalaudades . paras SNi hooramine käib , peab laudu vähemaks võtma.

    Comment

    • jaagup17
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1090

      #182
      Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

      palju SNist puudu on, ise saan ka 2.5k pärast kokku. Üldiselt tundub, et meil pokkeritee vägagi sarnane olnud. Edu siis !

      Comment

      • dener89
        Grinder
        • Mar 2009
        • 625

        #183
        Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

        kuu alguses hoorasin rämedalt SN nüüd ei suuda lihtsalt enam,kuna mänguda suht võimatu midagi teenida raisk, võta vähemaks ja next month lähme nl100

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #184
          Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

          eipeameeldima.

          Comment

          Working...