Re: kardpleier SQUEEZib!
Teisest küljest vaadata, siis see ikkagi ainult -5BI. Täiesti normaalne kukkumine vahepeal. Ega siis kõik sessid ei saa ka plussis olla ju :) Või saavad??
Teisest küljest vaadata, siis see ikkagi ainult -5BI. Täiesti normaalne kukkumine vahepeal. Ega siis kõik sessid ei saa ka plussis olla ju :) Või saavad??


Comment