kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #76
    Re: kardpleier SQUEEZib!

    Teisest küljest vaadata, siis see ikkagi ainult -5BI. Täiesti normaalne kukkumine vahepeal. Ega siis kõik sessid ei saa ka plussis olla ju :) Või saavad??

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #77
      Re: kardpleier SQUEEZib!

      Küll järgmine päev juba kuhjaga tasa teed

      Comment

      • kardpleier
        Grinder
        • Jul 2009
        • 699

        #78
        Re: kardpleier SQUEEZib!

        Algselt postitas Kotkas1000
        Teisest küljest vaadata, siis see ikkagi ainult -5BI. Täiesti normaalne kukkumine vahepeal. Ega siis kõik sessid ei saa ka plussis olla ju :) Või saavad??
        ei saa

        tänud pikk

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #79
          Re: kardpleier SQUEEZib!

          Sul on mäng päris kenasti käima läinud. Päeviku alguses olid osad käed päris koledad. :)
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • kardpleier
            Grinder
            • Jul 2009
            • 699

            #80
            Re: kardpleier SQUEEZib!



            I have registered to play in the WBCOOP PokerStars World Blogger Championship of Online Poker! You too can <a href="http://www.pokerstars.com/">Play Poker Online</a> at PokerStars.com and take part in the WBCOOP which is open to all Bloggers by registering on <a href="http://www.pokerstars.com/blog_tournament/">WBCOOP</a> to play. Registration code: 637184

            Comment

            • kardpleier
              Grinder
              • Jul 2009
              • 699

              #81
              Re: kardpleier SQUEEZib!

              t&#228;iesti ulmeline,tilt tuleb peale , kuidas sellises nitringis on &#252;ldse v&#245;imalik teenida $$$. 17k k&#228;tt nl50 FR-s pluss 53 $. raha teenimise eesm&#228;rgil oleks m&#245;istlik nl25 siirduda, kuid nl50 peab varem v&#245;i hiljem biitima hakkama.

              m&#245;ned lambi k&#228;ed.


              $0.25/$0.50 No Limit Holdem
              PokerStars
              9 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG BockHunter ($37.95)
              UTG+1 Sephiroth80 ($86.50)
              MP1 bowlman628 ($50)
              MP2 Hero ($52)
              MP3 BobbyDylic ($43.40)
              CO RevierElli ($37.25)
              BTN Dionysius79 ($51.75)
              SB kolmteist ($51.55)
              BB poeli ($56.45)

              Pre-Flop: ($0.75, 9 players) Hero is MP2 &#228;ssad
              1 fold, Sephiroth80 calls $0.50, 1 fold, Hero raises to $2, 5 folds, Sephiroth80 calls $1.50

              Flop: 7 9 10 ($4.75, 2 players)
              Sephiroth80 checks, Hero bets $3, Sephiroth80 calls $3

              Turn: 9 ($10.75, 2 players)
              Sephiroth80 checks, Hero checks

              River: 10 ($10.75, 2 players)
              Sephiroth80 bets $5, Hero calls $5

              Final Pot: $20.75
              Sephiroth80 shows two pair, Tens and Nines
              K Q
              Hero shows two pair, Aces and Tens
              A A

              Hero wins $19.75 (net +$9.75)

              Sephiroth80 lost $10


              $0.25/$0.50 No Limit Holdem
              PokerStars
              9 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG Omoneyman0 ($52.65)
              UTG+1 knoxie_52 ($62.20)
              MP1 KongGeDe ($53.60)
              MP2 raidov ($50.75)
              MP3 psilocy ($25.70)
              CO Hero ($50)
              BTN DonDiegooo ($50)
              SB XXdanimalXX ($55.05)
              BB Krusty ($50)

              Pre-Flop: ($0.75, 9 players) Hero is CO A A
              5 folds, Hero raises to $1.50, DonDiegooo raises to $4, 2 folds, Hero calls $2.50

              Flop: 8 4 8 ($8.75, 2 players)
              Hero checks, DonDiegooo checks

              Turn: J ($8.75, 2 players)
              Hero bets $4.50, DonDiegooo raises to $11, Hero calls $6.50

              River: A ($30.75, 2 players)
              Hero bets $10, DonDiegooo raises to $23, Hero goes all-in $35, DonDiegooo goes all-in $12

              Final Pot: $100.75
              Hero shows a full house, Aces full of Eights
              A A
              DonDiegooo shows a full house, Jacks full of Eights
              J J

              Hero wins $97.75 (net +$47.75)

              DonDiegooo lost $50


              $0.25/$0.50 No Limit Holdem
              PokerStars
              9 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG vinniepooh ($24.20)
              UTG+1 BananTyven ($50.70)
              MP1 FlipWithMaya ($67.80)
              MP2 SirJ.James ($63.15)
              MP3 arkkw987 ($47.85)
              CO Hero ($55.55)
              BTN STARSO ($95.55)
              SB GrzegorzI ($57.05)
              BB Xabia 26 ($72.70)

              Pre-Flop: ($0.75, 9 players) Hero is CO K K
              5 folds, Hero raises to $1.50, 1 fold, GrzegorzI calls $1.25, Xabia 26 calls $1

              Flop: 2 8 4 ($4.50, 3 players)
              GrzegorzI bets $1.50, Xabia 26 raises to $3.50, Hero raises to $7, GrzegorzI folds, Xabia 26 calls $3.50

              Turn: 9 ($20, 2 players)
              Xabia 26 checks, Hero bets $16.50, Xabia 26 goes all-in $64.20, Hero goes all-in $30.55

              River: 10 ($131.25, 2 players, 2 all-in)

              Final Pot: $131.25
              Hero shows a pair of Kings
              K K
              Xabia 26 shows a pair of Eights
              7 8

              Hero wins $111.10 (net +$55.55)

              Xabia 26 collects $17.15 (net -$55.55)
              GrzegorzI lost $3


              $0.25/$0.50 No Limit Holdem
              PokerStars
              8 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG haukso ($58.40)
              UTG+1 PITBULLYCAIN ($52)
              MP1 Hero ($60.75)
              MP2 deichgraf ($41.65)
              CO COHusker ($50)
              BTN Benny Binion ($25)
              SB pulphauler ($42.25)
              BB Ancalagon1 ($60.50)

              Pre-Flop: ($0.75, 8 players) Hero is MP1 K A
              haukso raises to $1.50, 1 fold, Hero raises to $4.50, 5 folds, haukso calls $3

              Flop: 7 A 2 ($9.75, 2 players)
              haukso checks, Hero bets $5, haukso raises to $14, Hero raises to $25, haukso goes all-in $53.90, Hero calls $28.90

              Turn: 9 ($117.55, 2 players, 1 all-in)

              River: Q ($117.55, 2 players, 1 all-in)

              Final Pot: $117.55
              haukso shows three of a kind, Deuces
              2 2
              Hero shows a flush, Ace high
              K A

              Hero wins $114.55 (net +$56.15)

              haukso lost $58.40

              43/25/2.5 60 k&#228;tt. PTR-s 20-s runnerrunner oli vormistamise k&#252;simus, m&#245;nna ;D

              Comment

              • kardpleier
                Grinder
                • Jul 2009
                • 699

                #82
                Re: kardpleier SQUEEZib!

                midagigi positiivset täna. mänguga päris rahul, kui mõned yksikud käed ehk välja arvata, ntks posti viimane käsi.


                $0.25/$0.50 No Limit Holdem
                PokerStars
                9 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG partypas75 ($43.60)
                UTG+1 Hero ($56.85)
                MP1 Lenbo ($113.05)
                MP2 Lange077 ($52.85)
                MP3 Neko1O ($50)
                CO dirrrrty1991 ($44.80)
                BTN WildWildW�¼st ($50)
                SB envape ($52.35)
                BB natisfinest ($50.75)

                Pre-Flop: ($0.75, 9 players) Hero is UTG+1 J J
                partypas75 calls $0.50, Hero raises to $2, Lenbo calls $2, 6 folds, partypas75 calls $1.50

                Flop: 6 J A ($6.75, 3 players)
                partypas75 checks, Hero bets $4, Lenbo folds, partypas75 calls $4

                Turn: 3 ($14.75, 2 players)
                partypas75 checks, Hero bets $13, partypas75 calls $13

                River: K ($40.75, 2 players)
                partypas75 goes all-in $24.60, Hero folds

                Final Pot: $65.35

                partypas75 wins $63.35 (net +$19.75)

                Hero lost $19
                Lenbo lost $2 suht iizi



                $0.25/$0.50 No Limit Holdem
                PokerStars
                9 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                Stacks:
                UTG SnoXXX ($51.15)
                UTG+1 �¶-saft88 ($12.35)
                MP1 Smar.Donkey ($50)
                MP2 Harry_Lion ($51.10)
                MP3 Rob1004 ($25)
                CO Kiss Cha$e ($40.65)
                BTN kozzin ($10.75)
                SB mcl313 ($47.65)
                BB Hero ($53.45)

                Pre-Flop: ($0.75, 9 players) Hero is BB 8 8
                7 folds, mcl313 raises to $1.50, Hero calls $1

                Flop: 8 3 Q ($3, 2 players)
                mcl313 bets $2, Hero raises to $5, mcl313 calls $3

                Turn: 7 ($13, 2 players)
                mcl313 checks, Hero bets $8.50, mcl313 goes all-in $41.15, Hero folds

                Final Pot: $62.65

                mcl313 wins $61.20 (net +$13.55)

                Hero lost $15
                tra ma ei saa munnile pihta mismulvigaon. Tagantjärgi käsi läbi võttes on insta call. ainuke käsi mis täna tõsiselt kripeldama jäi

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #83
                  Re: kardpleier SQUEEZib!

                  Krt, see esimene JJ set maha visata on küll tõsine herofold. Mina ei suudaks mitte iialgi vist nii teha.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #84
                    Re: kardpleier SQUEEZib!

                    ilus graafik kaspar. näha on, et hakkab looma sul seal nittide paradiisis.
                    kätest, siis jah, ma ei suudaks kuskil foldida selliste vastaste vastu. mõlemad ei mängi isegi fullstackiga.

                    Comment

                    • pwndre
                      FPP Pro
                      • Aug 2009
                      • 214

                      #85
                      Re: kardpleier SQUEEZib!

                      päris kena graafik juba :P

                      Comment

                      • kardpleier
                        Grinder
                        • Jul 2009
                        • 699

                        #86
                        Re: kardpleier SQUEEZib!

                        ty boys!

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #87
                          Re: kardpleier SQUEEZib!

                          Miks JJ seti foldisid? Vastasel mingi dongine stack ja tal võib ju kaks paari ka olla, lol.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • kardpleier
                            Grinder
                            • Jul 2009
                            • 699

                            #88
                            Re: kardpleier SQUEEZib!

                            Algselt postitas Pahvak
                            Miks JJ seti foldisid? Vastasel mingi dongine stack ja tal võib ju kaks paari ka olla, lol.
                            tegemist oli keskmiselt halvema mängijaga (mingi 60 käeline sample seega ei hakka täpseks minema)
                            postflop vastane callis mu betid ilma pikemalt mõtlemata.FD peale panin kohe .turnil bettisin pmst poti sest ohutu kaart meile mõlemale.beti mõte oli selline, et halb käsi enamasti foldib (Ax, jx ,(QT), jms.)hea reisib (AJ,AK, 66,(AA)) ja FD callib või agro fishi puhul shoveb(halvad mängijad on nõus FD-ga suuri potte mängima, isegi kunagi pöidlad peos ALL-inis oldud et tra kas river on risti või ei ole), seega panin poti, sest kui river on blank siis ei pruugi neilt enam eeki saada. riveriks oli flush maas. ja nyyd otsustas mees allin minna 25-ga 41sesse potti.(tyypiline mõtlemine: okay sick kui tal flush on ,aga ma pean maksma sest pot nii suur) . maha on tulnud FD ja mis häda pärast peaks ta 2 paari või madalama setiga nuppe panema, kui ma olen terve käsi tugevust yles näidanud ning lisaks veel flushi võimalus on lauda tulnud, ta check-calliks. tõmbas allini flushiga,sest ma olen näidanud piisavalt tugevust et see maha callida.tundus liiga fish et leveldada ja liiga passiivne et bluffida. pole mõtet callida, kui usun u. 90% et tal flush, vastasel juhul ma ei usuks iseennast ning vajaksin callimisega kinnitust et ma olen beat.
                            ja kui isegi bluffis siis sai autasuks POTi sellise muinasjutu eest.

                            analüüsioskus ei pruugi hea olla, kuid kirjutasin just nii nagu mõtlesin antud kätt mängides.

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #89
                              Re: kardpleier SQUEEZib!

                              Kh on kahtlemata üks halvimaid riverikaarte, aga mulle tundub, et sa alahindad fishide slowplaymise võimekust. Mulle ka ei meeldi kui callimisotsust põhjendatakse stiilis "lololol pot odds I have to call", aga praegu ma siiski calliks. Huvitav käsi muidu. :P
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #90
                                Re: kardpleier SQUEEZib!

                                Algselt postitas kardpleier
                                tegemist oli keskmiselt halvema mängijaga (mingi 60 käeline sample seega ei hakka täpseks minema)
                                postflop vastane callis mu betid ilma pikemalt mõtlemata.FD peale panin kohe .turnil bettisin pmst poti sest ohutu kaart meile mõlemale.beti mõte oli selline, et halb käsi enamasti foldib (Ax, jx ,(QT), jms.)hea reisib (AJ,AK, 66,(AA)) ja FD callib või agro fishi puhul shoveb(halvad mängijad on nõus FD-ga suuri potte mängima, isegi kunagi pöidlad peos ALL-inis oldud et tra kas river on risti või ei ole), seega panin poti, sest kui river on blank siis ei pruugi neilt enam eeki saada. riveriks oli flush maas. ja nyyd otsustas mees allin minna 25-ga 41sesse potti.(tyypiline mõtlemine: okay sick kui tal flush on ,aga ma pean maksma sest pot nii suur) . maha on tulnud FD ja mis häda pärast peaks ta 2 paari või madalama setiga nuppe panema, kui ma olen terve käsi tugevust yles näidanud ning lisaks veel flushi võimalus on lauda tulnud, ta check-calliks. tõmbas allini flushiga,sest ma olen näidanud piisavalt tugevust et see maha callida.tundus liiga fish et leveldada ja liiga passiivne et bluffida. pole mõtet callida, kui usun u. 90% et tal flush, vastasel juhul ma ei usuks iseennast ning vajaksin callimisega kinnitust et ma olen beat.
                                ja kui isegi bluffis siis sai autasuks POTi sellise muinasjutu eest.

                                analüüsioskus ei pruugi hea olla, kuid kirjutasin just nii nagu mõtlesin antud kätt mängides.

                                Jutus on iva. Vihkan isegi kogu hingest seda "Ma olen beat, aga oddsid käsevad callida". Ei oddsid ei käse sul faking callida kui sa oled (antud juhul rohkem kui ca. 70%) kindel, et vastasel seal flush on ja mina oleks ka umbes 90% kindel, et ma seal taga olen.
                                Iseasi on juba see kas mina suudaks foldida, aga fold on hea ja ma olen kindel, et selles olukorras +EV.

                                Comment

                                Working...