kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #31
    Re: kardpleier SQUEEZib!

    Algselt postitas FreakyJason
    Teises käes sul autopost blind? :o See ei ole kindlasti hea. Moneywaiste. Villain samamoodi istus lauda ja pani kohe pimepanuse. See annab meile aimu, et tegu ei ole hea mängijaga. Sul on maja, mida paremat veel siin tahta. Kindel call.
    Vastane on BB, aga ma calliks ka. Ainsad reaalsed käed, mis meid biidivad on 55 ja Q3 ning kuna Sa BB kohe postitasid, siis vaevalt ta Sulle väga palju respekti annab ja ma usun, et ta läheks seal 53, A3 ja K3ga broke + pluss veel kehvemad 3x-id ja võib-olla midagi veel kehveamt.

    Comment

    • kardpleier
      Grinder
      • Jul 2009
      • 699

      #32
      Re: kardpleier SQUEEZib!

      jep autopost blind oli too käsi sest laual oli kõrge players on flop ja ei tahtnud yhtegi kätt vahele jätta. muidu ikka BB ja CO pealt liitun mänguga

      Comment

      • FreakyJason
        Klubi Liige
        • Jan 2009
        • 1381

        #33
        Re: kardpleier SQUEEZib!

        Algselt postitas Vapsik
        Vastane on BB, aga ma calliks ka. Ainsad reaalsed käed, mis meid biidivad on 55 ja Q3 ning kuna Sa BB kohe postitasid, siis vaevalt ta Sulle väga palju respekti annab ja ma usun, et ta läheks seal 53, A3 ja K3ga broke + pluss veel kehvemad 3x-id ja võib-olla midagi veel kehveamt.
        Vaatsin mööda jah nats. Tahtsin posti nats muuta, aga Vapsik jõudis, ette. Lõpptulemus ikka CALL.

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #34
          Re: kardpleier SQUEEZib!

          Algselt postitas kardpleier
          jep autopost blind oli too käsi sest laual oli kõrge players on flop ja ei tahtnud yhtegi kätt vahele jätta. muidu ikka BB ja CO pealt liitun mänguga
          Ära lase ennast kindlasti eksitada sellest. Alati liitud lauaga kui tuleb sinu kord panna BB

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #35
            Re: kardpleier SQUEEZib!

            Jah, kuula Freakyt, tema jutus on iva sees

            Comment

            • kardpleier
              Grinder
              • Jul 2009
              • 699

              #36
              Re: kardpleier SQUEEZib!

              Callisin ja Doyle Brunson vaatas vastu :) , Heades laudades võib lubada sellist sisseistumist IMO

              Comment

              • kardpleier
                Grinder
                • Jul 2009
                • 699

                #37
                Re: kardpleier SQUEEZib!

                Algselt postitas FreakyJason
                Ära lase ennast kindlasti eksitada sellest. Alati liitud lauaga kui tuleb sinu kord panna BB
                muidu CO pealt on siseneda on vähemalt sama hea kui BB pealt

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #38
                  Re: kardpleier SQUEEZib!

                  Ega kõrge players per flop ei pruugi alati tähendada, et see hea laud on IMO

                  Comment

                  • FreakyJason
                    Klubi Liige
                    • Jan 2009
                    • 1381

                    #39
                    Re: kardpleier SQUEEZib!

                    Algselt postitas kardpleier
                    muidu CO pealt on siseneda on vähemalt sama hea kui BB pealt
                    Mõtle nüüd ise. Sa mängid 20 lauda korraga ja kui sa CO-lt 25 senti sisse paned ja totaalse cräpi kätte saad ning floppi ei hiti või keegi raiseb eestpoolt või peale sind ja sa kindlasti ei ju calli raise-i kehva kaardiga, siis sul 5 daala läheb kohe selle tõttu mutiauku

                    Comment

                    • kardpleier
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 699

                      #40
                      Re: kardpleier SQUEEZib!

                      Algselt postitas FreakyJason
                      Mõtle nüüd ise. Sa mängid 20 lauda korraga ja kui sa CO-lt 25 senti sisse paned ja totaalse cräpi kätte saad ning floppi ei hiti või keegi raiseb eestpoolt või peale sind ja sa kindlasti ei ju calli raise-i kehva kaardiga, siis sul 5 daala läheb kohe selle tõttu mutiauku
                      BB ma ei calliks seda raise ammugi, Co pealt on mul positsioon isegi kui tahaks mängida , pluss järgmine käsi ei pea SB-i postitama

                      Comment

                      • kardpleier
                        Grinder
                        • Jul 2009
                        • 699

                        #41
                        Re: kardpleier SQUEEZib!

                        nonii 10 päeva nl25 olnud ja viimase poole sellest BE miinus... Kõik valuekad maksan kinni. Vahepeal mõtsin et teen cashouti ja alustan väga madalatest limiitidest uuesti, kuid SEB reklaam ütles et targem siiski jätkata... Betsizingu kallal pean higistama korralikult. palju buy inne läheb 50/10 vendadele ...



                        mõttetu käte sample , kuid midagi siiski peab olema muutunud mängus... positsioon ja blindidelt mäng jääb silma. veel midagi?

                        Panen mõned kahtlased käed ka:
                        1.
                        vastane: 41/2/3 50hands
                        $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                        PokerStars
                        8 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG ArunasW ($25)
                        UTG+1 cruiseplanne ($14.65)
                        MP1 iamtiltings ($41.50)
                        MP2 Banana 19 ($27.05)
                        CO Ivey1520 ($12.60)
                        BTN fujitif1 ($54.95)
                        SB Hero ($48.25)
                        BB majalino ($25)

                        Pre-Flop: ($0.35, 8 players) Hero is SB 6 6
                        1 fold, cruiseplanne calls $0.25, 2 folds, Ivey1520 calls $0.25, fujitif1 calls $0.25, Hero calls $0.15, majalino checks

                        Flop: 4 J 6 ($1.25, 5 players)
                        Hero checks, majalino checks, cruiseplanne checks, Ivey1520 bets $1.25, fujitif1 raises to $2.50, Hero calls $2.50, majalino folds, cruiseplanne folds, Ivey1520 calls $1.25

                        Turn: K ($8.75, 3 players)
                        Hero bets $4.75, Ivey1520 raises to $9.50, fujitif1 calls $9.50, Hero raises to $19, Ivey1520 goes all-in $0.35, fujitif1 calls $9.50

                        River: 2 ($56.60, 3 players, 1 all-in)
                        Hero bets $19, fujitif1 goes all-in $33.20, Hero goes all-in $7.50

                        Final Pot: $116.30
                        Ivey1520 shows two pair, Kings and Jacks
                        J K
                        fujitif1 shows a flush, King high
                        J 6
                        Hero shows three of a kind, Sixes
                        6 6

                        fujitif1 wins $113.30 (net +$58.35)

                        Ivey1520 lost $12.60
                        Hero lost $48.25
                        majalino lost $0.25
                        cruiseplanne lost $0.25

                        2.
                        $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                        PokerStars
                        8 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG ConnollyG ($17.85)
                        UTG+1 adita1981 ($25)
                        MP1 BigBazingga ($29.25)
                        MP2 fuzzyNC77 ($10.35)
                        CO 1925amv800 ($14.10)
                        BTN BlackWinegum ($5.55)
                        SB Hero ($25.65)
                        BB Holley2 ($36.35)

                        Pre-Flop: ($0.60, 8 players) Hero is SB 3 3
                        [adita1981 posts $0.25]
                        1 fold, adita1981 checks, 1 fold, fuzzyNC77 calls $0.25, 1925amv800 raises to $1, 1 fold, Hero calls $0.90, 1 fold, adita1981 folds, fuzzyNC77 calls $0.75

                        Flop: 8 4 3 ($3.50, 3 players)
                        Hero checks, fuzzyNC77 bets $1, 1925amv800 calls $1, Hero raises to $3, fuzzyNC77 calls $2, 1925amv800 calls $2

                        Turn: 9 ($12.50, 3 players)
                        Hero bets $6, fuzzyNC77 goes all-in $6.35, 1925amv800 folds, Hero calls $0.35

                        River: 9 ($25.20, 2 players, 1 all-in)

                        Final Pot: $25.20
                        fuzzyNC77 shows a full house, Nines full of Eights
                        8 9
                        Hero shows a full house, Threes full of Nines
                        3 3

                        fuzzyNC77 wins $24 (net +$13.65)

                        1925amv800 lost $4
                        Hero lost $10.35
                        adita1981 lost $0.25

                        3.vastane 50/2/0.6 50 hands
                        $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                        PokerStars
                        8 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG Hero ($25)
                        UTG+1 donkeyheaven ($18.55)
                        MP1 skrilakilla ($15.90)
                        MP2 bigsmile2009 ($51.50)
                        CO seadragon68 ($4.65)
                        BTN Kre0man ($5.35)
                        SB wookyxx ($25)
                        BB pistof ($5.25)

                        Pre-Flop: ($0.35, 8 players) Hero is UTG J J
                        Hero raises to $0.75, 1 fold, skrilakilla calls $0.75, 5 folds

                        Flop: 6 8 6 ($1.85, 2 players)
                        Hero bets $1.55, skrilakilla raises to $3.10, Hero raises to $15, skrilakilla goes all-in $15.15, Hero calls $0.15

                        Turn: 3 ($32.15, 2 players, 1 all-in)

                        River: A ($32.15, 2 players, 1 all-in)

                        Final Pot: $32.15
                        Hero shows two pair, Jacks and Sixes
                        J J
                        skrilakilla shows a full house, Sixes full of Eights
                        6 8

                        skrilakilla wins $30.55 (net +$14.65)

                        Hero lost $15.90
                        nl25-s siis PFR 3BB olnud mul , mõni sessioon olen proovind 4 BB , kuid CBetimine läind liiga kalliks ja olen jätkanud 3BB...

                        4. ilma mingite piinadetta...
                        $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                        PokerStars
                        9 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG mnskstar ($5)
                        UTG+1 pt3015 ($27.30)
                        MP1 guillelauaby ($25)
                        MP2 Hero ($29.80)
                        MP3 Thiagoware ($15.40)
                        CO orian-greg ($18.30)
                        BTN Menegay ($25.45)
                        SB LiqueurLouie ($30.05)
                        BB ohhJonny ($13.10)

                        Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is MP2 K K
                        1 fold, pt3015 calls $0.25, 1 fold, Hero raises to $1.95, 2 folds, Menegay raises to $5.20, 2 folds, pt3015 folds, Hero folds

                        Final Pot: $7.75

                        Menegay wins $7.75 (net +$2.55)

                        Hero lost $1.95
                        pt3015 lost $0.25
                        vastane: 10/2 3bet:0% 50 käelise sample peale, IDIOTIC STYLE


                        5.vastane: 79/0/1 25 hands

                        $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                        PokerStars
                        8 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG Hero ($27.90)
                        UTG+1 tigretom8 ($18.30)
                        MP1 john005 ($23.50)
                        MP2 EME2008 ($20.10)
                        CO anil099 ($26.80)
                        BTN jackstraw49 ($21.15)
                        SB DarkSeppel ($25)
                        BB LVKNIGHTS ($5)

                        Pre-Flop: ($0.35, 8 players) Hero is UTG 7 7
                        Hero raises to $0.75, tigretom8 calls $0.75, 1 fold, EME2008 calls $0.75, 3 folds, LVKNIGHTS calls $0.50

                        Flop: 3 7 K ($3.10, 4 players)
                        LVKNIGHTS checks, Hero bets $1.95, 1 fold, EME2008 calls $1.95, LVKNIGHTS folds

                        Turn: Q ($7, 2 players)
                        Hero bets $6, EME2008 calls $6

                        River: J ($19, 2 players)
                        Hero bets $6, EME2008 goes all-in $11.40, Hero calls $5.40

                        Final Pot: $41.80
                        Hero shows three of a kind, Sevens
                        7 7
                        EME2008 shows a flush, Ace high
                        5 A

                        EME2008 wins $39.80 (net +$19.70)

                        Hero lost $20.10
                        tigretom8 lost $0.75
                        LVKNIGHTS lost $0.75
                        river kas siis check/call või BET/fold?

                        6. Johan from BEHIND!!!

                        $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                        PokerStars
                        8 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG jhyiko ($9.85)
                        UTG+1 Hero ($25)
                        MP1 phrogman123 ($48.05)
                        MP2 sanibel1204 ($5)
                        CO johan75a ($54.20)
                        BTN Der Biologe ($4)
                        SB pepe_osp ($9.40)
                        BB DARY09 ($7.85)

                        Pre-Flop: ($0.35, 8 players) Hero is UTG+1 K K
                        1 fold, Hero raises to $0.75, 2 folds, johan75a calls $0.75, 2 folds, DARY09 calls $0.50

                        Flop: 3 5 4 ($2.35, 3 players)
                        DARY09 checks, Hero bets $1.95, johan75a calls $1.95, DARY09 folds

                        Turn: K ($6.25, 2 players)
                        Hero bets $4.75, johan75a goes all-in $51.50, Hero goes all-in $17.55

                        River: 9 ($80.05, 2 players, 2 all-in)
                        johan75a says "joke"

                        Final Pot: $80.05
                        Hero shows three of a kind, Kings
                        K K
                        johan75a shows three of a kind, Threes
                        3 3

                        Hero wins $48.35 (net +$23.35)

                        johan75a collects $29.20 (net -$25.00)
                        DARY09 lost $0.75

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #42
                          Re: kardpleier SQUEEZib!

                          no esimese 12k käega pea 20bb 100-le on ka suht ulme

                          Comment

                          • AshrakWhite
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 666

                            #43
                            Re: kardpleier SQUEEZib!

                            Algselt postitas pikk28
                            no esimese 12k käega pea 20bb 100-le on ka suht ulme
                            +1

                            8 bb 100 oli vist crusing ja 2+ oli winning player?

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #44
                              Re: kardpleier SQUEEZib!

                              no NL25s on fishe tegelt ikka suht palju - nii et 10+ loeksin ma crushimiseks

                              Comment

                              • oitarvi
                                Vana Tegija
                                • Jan 2009
                                • 1231

                                #45
                                Re: kardpleier SQUEEZib!

                                Päris hästi läheb sul. Kaua pokkeriga tegelenud oled? :)

                                Comment

                                Working...