kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #16
    Re: kardpleier SQUEEZib!

    julm bluff ;D sellist jama ei soovita teha,kui mingi sinivaal ei ole kes c-beti peale aint foldib aga vpip on 60+

    Comment

    • kardpleier
      Grinder
      • Jul 2009
      • 699

      #17
      Re: kardpleier SQUEEZib!

      jep , polegi teind sellist asja ennem , ega tee loodetavasti ka tulevikus... sel hetkel tundus see kohane ,sest olin 2 eelmist poti co ja buttoni pealt varastanud... ning tundus nagu regu oleks hakanud seal ``korda looma``. guilty

      Comment

      • kardpleier
        Grinder
        • Jul 2009
        • 699

        #18
        Re: kardpleier SQUEEZib!

        nl25 olen vaikselt kohanenud juba ning siin ka viimaste päevade graafik:


        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #19
          Re: kardpleier SQUEEZib!

          Algselt postitas kardpleier
          nl25 olen vaikselt kohanenud juba ning siin ka viimaste päevade graafik:


          no see ju väga bueno

          Comment

          • dener89
            Grinder
            • Mar 2009
            • 625

            #20
            Re: kardpleier SQUEEZib!

            ka pime kana leiab tera üles ;D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: kardpleier SQUEEZib!

              Algselt postitas AshrakWhite
              pmst 20 BI on uue limiidi jaoks hea roll?
              Mida väiksem limiit, seda vähem BI vaja. 50NL liigu kui 30BI koos, 100NL kui 40-50. 200NL liigu kui üle 50 ja 400NL peaks olema minimaalselt 100BI.

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #22
                Re: kardpleier SQUEEZib!

                Algselt postitas ranka
                Mida väiksem limiit, seda vähem BI vaja. 50NL liigu kui 30BI koos, 100NL kui 40-50. 200NL liigu kui üle 50 ja 400NL peaks olema minimaalselt 100BI.
                See kõik oleneb jälle sellest,et kui suudad endale stoplossi peale panna, siis võid kõiki limiite 20 buyini juures proovida, et kaotad seal 2 buyini, siis grindid jälle tagasi madalamas limiidis

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: kardpleier SQUEEZib!

                  Algselt postitas Rigged
                  See kõik oleneb jälle sellest,et kui suudad endale stoplossi peale panna, siis võid kõiki limiite 20 buyini juures proovida, et kaotad seal 2 buyini, siis grindid jälle tagasi madalamas limiidis
                  No enne uute limiiti minemist tuleks teha reegel. Näiteks, et lähed 30BI-ga ($1500) 50NL mängima ja enne lepid kokku endamisi, et kui roll alla $1200 siis liigud alla. Kui nii käituda siis ühel hetkel oled ikka 50NL regular, kui 25NL biitisid.

                  Comment

                  • kardpleier
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 699

                    #24
                    Re: kardpleier SQUEEZib!

                    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                    PokerStars
                    9 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG pil89 ($25)
                    UTG+1 allurops ($5.55)
                    MP1 basscat47 ($36.85)
                    MP2 Aprendiz999 ($5)
                    MP3 Hero ($26.25)
                    CO AcedePique ($25.15)
                    BTN ltj8807 ($21.85)
                    SB Banana 19 ($25)
                    BB johan75a ($26.45)

                    Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is MP3 A A
                    4 folds, Hero raises to $0.75, 1 fold, ltj8807 calls $0.75, Banana 19 calls $0.65, johan75a calls $0.50

                    Flop: 4 7 4 ($3, 4 players)
                    Banana 19 bets $1.75, johan75a calls $1.75, Hero raises to $3.50, 1 fold, Banana 19 calls $1.75, johan75a calls $1.75

                    Turn: Q ($13.50, 3 players)
                    Banana 19 checks, johan75a checks, Hero checks

                    River: 10 ($13.50, 3 players)
                    Banana 19 checks, johan75a bets $7, Hero folds, Banana 19 folds

                    Final Pot: $20.50

                    johan75a wins $19.85 (net +$8.60)

                    Hero lost $4.25
                    ltj8807 lost $0.75
                    Banana 19 lost $4.25
                    küsimus siis kas keegi peale minu ka foldib riveri selles käes, (BB siis teada regu johan)?flopi johani call muutis mu vaimselt ebastabiilseks...

                    teine käsi, kus esimene käsi lauas
                    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                    PokerStars
                    8 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG capa_audaz ($28.25)
                    UTG+1 Urxi ($25.05)
                    MP1 crystalheart ($24.90)
                    MP2 Hero ($25)
                    CO Eismann22 ($25)
                    BTN Jesus_tabakk ($30.30)
                    SB Digger83 ($5.50)
                    BB broasca_27 ($21.35)

                    Pre-Flop: ($0.85, 8 players) Hero is MP2 10 3
                    [Hero posts $0.25]
                    [Eismann22 posts $0.25]
                    3 folds, Hero checks, Eismann22 checks, 2 folds, broasca_27 checks

                    Flop: 10 5 3 ($0.85, 3 players)
                    broasca_27 bets $0.50, Hero raises to $1.25, Eismann22 folds, broasca_27 calls $0.75

                    Turn: 3 ($3.35, 2 players)
                    broasca_27 bets $0.75, Hero raises to $2.40, broasca_27 raises to $4.05, Hero calls $1.65

                    River: Q ($11.45, 2 players)
                    broasca_27 goes all-in $15.80 Hero?

                    Final Pot: $27.25

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #25
                      Re: kardpleier SQUEEZib!

                      no mis reraise flopil esimeses käes on? poole rohkem oleks võinud reraisida.

                      Comment

                      • kardpleier
                        Grinder
                        • Jul 2009
                        • 699

                        #26
                        Re: kardpleier SQUEEZib!

                        Algselt postitas pikk28
                        no mis reraise flopil esimeses käes on? poole rohkem oleks võinud reraisida.
                        jep, kuid sellisel boardil mõlema blaindi vastu tundus et ma ei kuulu väga siia... oleks mingi muu vend peale johani olnud oleksin poti pannud..

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #27
                          Re: kardpleier SQUEEZib!

                          miks sa üldse raisid, siis kui sa usud, et oled beated? ja mis mees see johan on, et sa nii kardad teda? arvad, et ta flopas maja või neliku?
                          ja NL25-s ma soovitan sul raisida ikka 4BB+ limperid, nii lightilt siin ka ei 3 betita. saad hea käega stackid lihtsamini sisse.

                          Comment

                          • wousha
                            FPP Pro
                            • Oct 2009
                            • 268

                            #28
                            Re: kardpleier SQUEEZib!

                            bet/raise sizing on väga nõrk sul, selle kallal pead tööd tegema.

                            Comment

                            • vapsik
                              Klubi Liige
                              • Apr 2009
                              • 5462

                              #29
                              Re: kardpleier SQUEEZib!

                              Algselt postitas pikk28
                              miks sa üldse raisid, siis kui sa usud, et oled beated? ja mis mees see johan on, et sa nii kardad teda? arvad, et ta flopas maja või neliku?
                              ja NL25-s ma soovitan sul raisida ikka 4BB+ limperid, nii lightilt siin ka ei 3 betita. saad hea käega stackid lihtsamini sisse.
                              Johan paistab 12/2/4 olevat. Tundub, et laseb 24 lauda kuskil alla 1bb-se winratega.

                              Comment

                              • kardpleier
                                Grinder
                                • Jul 2009
                                • 699

                                #30
                                Re: kardpleier SQUEEZib!

                                Algselt postitas wousha
                                bet/raise sizing on väga nõrk sul, selle kallal pead tööd tegema.
                                veits sitt on jah mõnedes situatsioonides , aga midagi kardinaalselt muutma ka ei hakka, sest seni on asi toiminud... ega ei oska ka kuidagi tööd teha. loodan et tuleb ajajooksul ja käte postide feedbackiga

                                Comment

                                Working...