kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardpleier
    Grinder
    • Jul 2009
    • 699

    #166
    Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

    villain station 80/9/3.3 , straight forward postflop

    kuna oleme ca 170 bb deep siis ei tahtnud shoveda.

    panin 8 et drawd ja TP callima saada, aga minraise vastu hilisematel tänavatel ei oleks osanud mängida.

    $0.10/$0.25 Ante $0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    2 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    SB butch30060 ($44.59)
    BB Hero ($55.71)

    Pre-Flop: ($0.45, 2 players) Hero is BB A A
    butch30060 calls $0.15, Hero raises to $1, butch30060 calls $0.75

    Flop: 2 10 Q ($2.10, 2 players)
    Hero bets $1.50, butch30060 raises to $3, Hero raises to $8, butch30060 raises to $13, Hero folds

    Final Pot: $23.10
    butch30060 shows two pair, Tens and Deuces
    2 10

    butch30060 wins $22.60 (net +$8.55)

    Hero lost $9.05

    Comment

    • kardpleier
      Grinder
      • Jul 2009
      • 699

      #167
      Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

      2 kätt mis olid järjest:
      1.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      2.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      19 juuli - 31 juuli graafik ( maha arvata 4 päeva kui folgil olin)



      400 vpp-d veel siis platinum ja lebosse ära

      EDIT:
      armastus ei küsi sugu, olen liigutatud
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Last edited by kardpleier; 31.07.10, 04:07.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #168
        Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

        hahahahaha

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #169
          Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

          :D!

          Comment

          • FreakyJason
            Klubi Liige
            • Jan 2009
            • 1381

            #170
            Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

            Mai man :)

            Comment

            • kip
              FPP Pro
              • Jul 2009
              • 256

              #171
              Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

              Algselt postitas kardpleier Vaata postitust
              2 kätt mis olid järjest:
              1.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              2.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              19 juuli - 31 juuli graafik ( maha arvata 4 päeva kui folgil olin)



              400 vpp-d veel siis platinum ja lebosse ära

              EDIT:
              armastus ei küsi sugu, olen liigutatud
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              hahahah :D

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #172
                Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                Lol, hea pilt :D

                Comment

                • kardpleier
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 699

                  #173
                  Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                  $0.10/$0.25 Ante $0.05 No Limit Holdem
                  PokerStars
                  9 Players

                  Stacks:
                  UTG fabianobarce ($28.99)
                  UTG+1 wading ($62.95)
                  MP1 l LadyLuck l ($37.63)
                  MP2 veronicazoo ($62.10)
                  MP3 cyprususa ($62.50)
                  CO Hero ($62.50)
                  BTN Make_my_D ($62.50)
                  SB rowerin ($65.54)
                  BB Lars Botman ($63.94)

                  Pre-Flop: ($0.80, 9 players) Hero is CO A A
                  1 fold, wading calls $0.25, 2 folds, cyprususa calls $0.25, Hero raises to $3.75, 1 fold, rowerin calls $3.65, 1 fold, wading folds, cyprususa folds

                  Flop: 10 6 A ($8.70, 2 players)
                  rowerin checks, Hero bets $5.50, rowerin calls $5.50

                  Turn: 4 ($19.70, 2 players)
                  rowerin checks, Hero bets $16.50, rowerin calls $16.50

                  River: K ($52.70, 2 players)
                  rowerin checks, Hero goes all-in $36.70, rowerin calls $36.70

                  Final Pot: $126.10
                  rowerin shows a pair of Aces
                  A J
                  Hero shows three of a kind, Aces
                  A A

                  Hero wins $124.10 (net +$61.60)

                  rowerin lost $62.50
                  wading lost $0.30
                  cyprususa lost $0.30

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #174
                    Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                    Algselt postitas kardpleier Vaata postitust

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    hhmmmmm:D lükka öö graafik üles, mingi odav pluss. tahaks näha. palju tuli kah. tundus et mingii 400 ?? äkki

                    Comment

                    • vilkar
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1290

                      #175
                      Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                      Lol, hea pilt :D
                      priceless :D

                      Comment

                      • kardpleier
                        Grinder
                        • Jul 2009
                        • 699

                        #176
                        Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                        eile sai veits eeki peenestatud. päris sitt jooks oli ja paar buy ini läks tildi alla . Seekord Freaky rekordit kätte ei saand, aga ega palju puudu ka ei jäänd . nl50 siis.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                        terve kuu: nl25 ja nl50 segamini
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        10 BI alla ev ka see kuu. boonuseid mingi 450 $ niiet tegelikult suht norm kuu

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #177
                          Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                          Biiter.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #178
                            Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                            peeter

                            Comment

                            • kip
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 256

                              #179
                              Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                              eino tubli!

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #180
                                Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                                Cash ftw, gl

                                Comment

                                Working...