kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardpleier
    Grinder
    • Jul 2009
    • 699

    #1

    kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

    Tervist, olen siis Cash game austaja ja proovin siin salapäevikus oma tegemistest kirjutada.

    olen 19.a üliõpilane Tallinnas ja hobiks on saanud kaartide mängimine starsis.

    taustaks lifetime graph starsis:



    soojenduseks sai perse korralikult mullaseks tehtud, kuid praegu olen juba isegi plussis.

    kulminatsiooniks oli kindlasti ranka preflop mängu kasutusele võtt nl2s ja nl10s



    Praegu olen taaskord sihikule võtnud nl25 limiidi... edu mulle!
    Last edited by kardpleier; 20.05.10, 22:05.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: kardpleier SQUEEZib!

    Nii, kui roll $500 siis liigu 25NL. Kui roll kukub $400 peale siis liigu tagasi 10NL ja ehita uuesti roll $500 peale ja korda tsüklit. Ilmselgelt biidid 10NL ja madalamaid limiite, ära raiska aega ja proovi võimalikult kiirelt jõuda 50NL.

    Comment

    • AshrakWhite
      Grinder
      • Oct 2008
      • 666

      #3
      Re: kardpleier SQUEEZib!

      pmst 20 BI on uue limiidi jaoks hea roll?

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: kardpleier SQUEEZib!

        Algselt postitas AshrakWhite
        pmst 20 BI on uue limiidi jaoks hea roll?
        Eip, kuid kui mindset ja stoploss töötab, siis võib proovida.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #5
          Re: kardpleier SQUEEZib!

          mis õpid tallinnas?
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • kardpleier
            Grinder
            • Jul 2009
            • 699

            #6
            Re: kardpleier SQUEEZib!

            Graafilist Disaini Mainoris

            $0.10/$0.25 No Limit Holdem
            PokerStars
            9 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG pokerlarry ($25)
            UTG+1 JoseFranco08 ($25.35)
            MP1 Hero ($26.15)
            MP2 savioja ($25)
            MP3 cinkidfy ($11.30)
            CO djsatya88 ($4.65)
            BTN Edingow ($13.65)
            SB mags1969 ($14.60)
            BB AACrazyProAA ($5)

            Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is MP1 K A
            pokerlarry raises to $0.75, 1 fold, Hero raises to $1.95, 6 folds, pokerlarry calls $1.20

            Flop: K A 9 ($4.25, 2 players)
            pokerlarry bets $2.50, Hero raises to $5, pokerlarry calls $2.50

            Turn: 4 ($14.25, 2 players)
            pokerlarry bets $2.50, Hero raises to $9.50, pokerlarry goes all-in $18.05, Hero calls $8.55

            River: Q ($50.35, 2 players, 1 all-in)

            Final Pot: $50.35
            pokerlarry shows three of a kind, Aces
            A A
            Hero shows
            K A

            pokerlarry wins $47.90 (net +$22.90)

            Hero lost $25

            vastane 14/9 23 käe põhjal... turnraise läheb failblogi alla ve?

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: kardpleier SQUEEZib!

              larry on suht hea reg. pole PTR-st vaadanud, kuid mulle tundub ta hea olevat. aga ta turni panus on muidugi suht lõks.

              Comment

              • dener89
                Grinder
                • Mar 2009
                • 625

                #8
                Re: kardpleier SQUEEZib!

                kui 3 betida prf,siis panna juba mingi 2.50 vähemalt.
                selles käes oleks ise ka bustoks läind.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #9
                  Re: kardpleier SQUEEZib!

                  Algselt postitas pikk28
                  larry on suht hea reg. pole PTR-st vaadanud, kuid mulle tundub ta hea olevat. aga ta turni panus on muidugi suht lõks.
                  Paistab, et aasta alguses mängis vend NL-100s, ei teagi mida ta nii madalal hetkel passib.

                  Comment

                  • kardpleier
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 699

                    #10
                    Re: kardpleier SQUEEZib!

                    $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                    PokerStars
                    9 Players
                    Hand Conversion Powered by weaktight.com

                    Stacks:
                    UTG mai7777777 ($4.75)
                    UTG+1 dr mead ($25)
                    MP1 pipabuch ($28.60)
                    MP2 Anatectic ($6.25)
                    MP3 kon245 ($6.10)
                    CO Duhau ($25)
                    BTN MichaelWe ($35.75)
                    SB Hero ($26.40)
                    BB johan75a ($24.75)

                    Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is SB Q 2
                    7 folds, Hero raises to $0.60, johan75a raises to $1.75, Hero raises to $3.75, johan75a calls $2

                    Flop: K 5 A ($7.50, 2 players)
                    Hero checks, johan75a bets $3, Hero raises to $7.50, johan75a says "qq bad mr lucky", johan75a folds

                    Final Pot: $18

                    Hero wins $17.35 (net +$6.10)

                    johan75a lost $6.75

                    johan 12/2 &#252;sna normi sample peale... pakun et meil oli analoogne k&#228;si

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: kardpleier SQUEEZib!

                      Liiga spewy, metamees.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • wousha
                        FPP Pro
                        • Oct 2009
                        • 268

                        #12
                        Re: kardpleier SQUEEZib!

                        kuidas üks " hea reg " suudab sellist mängu seal teha oma AAga ? Täiesti fuckedup ju ?

                        EDIT: wtf sa teed Q2ga ??? kohutav kohutv ..

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: kardpleier SQUEEZib!

                          Algselt postitas wousha
                          kuidas üks " hea reg " suudab sellist mängu seal teha oma AAga ? Täiesti fuckedup ju ?
                          Ah?

                          EDIT:
                          Esiteks ma ei 4bet bluffiks 12/2 üle normi sampli, sest see 2 tähendab, et ta range on JJ+,AK (tegelt on see 3% pfr rangest) ja ta ei foldi seal piisavalt tihti.
                          Teiseks kui ta jätkas oma käega, siis milleks see check-raise? Odavam oleks leadida ise ja ta foldib JJ-QQ. Vaevalt, et ta JJga jätkas
                          Kolmandaks oleks parem 4bet bluffida kraamiga, mis floppab tihedamini viisaka koguse equitit kui Q2o.
                          Ja viimaseks - kui sa tahad regi AA pealt maha saada, siis ära tee seda preflopis.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: kardpleier SQUEEZib!

                            Algselt postitas kardpleier
                            $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                            PokerStars
                            9 Players
                            Hand Conversion Powered by weaktight.com

                            Stacks:
                            UTG mai7777777 ($4.75)
                            UTG+1 dr mead ($25)
                            MP1 pipabuch ($28.60)
                            MP2 Anatectic ($6.25)
                            MP3 kon245 ($6.10)
                            CO Duhau ($25)
                            BTN MichaelWe ($35.75)
                            SB Hero ($26.40)
                            BB johan75a ($24.75)

                            Pre-Flop: ($0.35, 9 players) Hero is SB Q 2
                            7 folds, Hero raises to $0.60, johan75a raises to $1.75, Hero raises to $3.75, johan75a calls $2

                            Flop: K 5 A ($7.50, 2 players)
                            Hero checks, johan75a bets $3, Hero raises to $7.50, johan75a says "qq bad mr lucky", johan75a folds

                            Final Pot: $18

                            Hero wins $17.35 (net +$6.10)

                            johan75a lost $6.75

                            johan 12/2 üsna normi sample peale... pakun et meil oli analoogne käsi
                            [X] FOLD!

                            Comment

                            • Rigged
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2535

                              #15
                              Re: kardpleier SQUEEZib!

                              Handide nagu Q2o mängimist ära tee, see on ülispewi ja longrunnis kaotad nii palju, et alb akkab.

                              Muidu edu.

                              Comment

                              Working...