kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #151
    Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

    Tundub, et tase on juba saavutatud. Ise olen siiski liiga laisk ja lükkan selle kindla tuleku taaskord edasi.

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #152
      Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

      hull tyyp. lähiajal, kui ühissessi teeme hossi mu bro juures, siis loodan kuulata tugevat arutelu, sarnaste callide juures.

      palju muidu sul river call eff % on?

      haige call ikka

      tra ma ei või

      Comment

      • kardpleier
        Grinder
        • Jul 2009
        • 699

        #153
        Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
        palju muidu sul river call eff % on?
        river call eff. 1.60 see kuu. (muidu keskmine 1.90 ) ei tea ainult kuidas sellest numbrist midagi järeldada.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #154
          Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

          mhmh, ma mõtlesin protsenti ikka. see peaks kuskil seal 35-60% olema olenevalt stiilist.

          Comment

          • kardpleier
            Grinder
            • Jul 2009
            • 699

            #155
            Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

            aa oki , see muidu 44 % overall aga see kuu station 33%. väga viriseda ei saa kuu alguse yle , kuigi mäng on kyll sitt olnud...

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            millal hoss Eestisse jõuab?

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #156
              Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

              Learned from the pros.

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #157
                Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                eestisse jõuan homme õhtul. eks võtab siis ühendust ja arutab.

                Comment

                • kardpleier
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 699

                  #158
                  Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                  2 päeva olen nüüd starsis mänginud, testisin et kas oleks võimalik veel SN-ks saada (63k vpp-d teha). FTPs mul kehvad lood rb-ga ja ei ole mõtet seal geneda.

                  selle 13,7k käega 1824vpp-d nl25fr.

                  ränk nolife, samas vb mingi aeg veel proovin kuniks mänguisu veel on


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  22-25. juuli folgil
                  Last edited by kardpleier; 20.07.10, 09:58.

                  Comment

                  • kardpleier
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 699

                    #159
                    Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                    + 3BI pealt - 4 BI mingi 1200 käega soenduseks, 7 bi järjest donkidele , üks suuremaid tilte tuli peale. lauad kinni ja emosse ära...

                    sai kohe micro kampaania raames yks freekas lastud ticketi eest, mis läks sügavaks.


                    nalja peab saama

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #160
                      Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                      Mis läks sügavaks, lol eesti keel rulez :D

                      GG

                      Comment

                      • kip
                        FPP Pro
                        • Jul 2009
                        • 256

                        #161
                        Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                        Teinekord proovi veel sügavamale suruda. tubli poika!

                        Comment

                        • kardpleier
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 699

                          #162
                          Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                          juulikuus lumi on maas


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          busto lykkub kahjuks edasi , sest täna folgile minek :) damn...

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #163
                            Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                            njah, mul vahepeal samasugused swingid peal. elame üle.
                            head Folki!

                            Comment

                            • kardpleier
                              Grinder
                              • Jul 2009
                              • 699

                              #164
                              Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                              tänud !

                              Comment

                              • kardpleier
                                Grinder
                                • Jul 2009
                                • 699

                                #165
                                Re: kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

                                2k käega 10 BI back , solid box


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                $0.10/$0.25 No Limit Holdem
                                PokerStars
                                8 Players
                                Hand Conversion Powered by weaktight.com

                                Stacks:
                                UTG QuirkyEric ($27.65)
                                UTG+1 firechief03 ($9.75)
                                MP1 feezy2121 ($34.45)
                                MP2 ez$4me11 ($20)
                                CO BBCKING ($25.68)
                                BTN DIABLO_NYC ($19.40)
                                SB repoker77 ($23.81)
                                BB Hero ($25)

                                Pre-Flop: ($0.60, 8 players) Hero is BB 5 6
                                [ez$4me11 posts $0.25]
                                1 fold, firechief03 raises to $0.75, feezy2121 calls $0.75, 2 folds, DIABLO_NYC calls $0.75, 1 fold, Hero calls $0.50

                                Flop: 6 A 6 ($3.35, 4 players)
                                Hero checks, firechief03 checks, feezy2121 bets $0.75, 1 fold, Hero calls $0.75, firechief03 folds

                                Turn: J ($4.85, 2 players)
                                Hero bets $3, feezy2121 raises to $10, Hero goes all-in $23.50, feezy2121 calls $13.50

                                River: 4 ($51.85, 2 players, 1 all-in)

                                Final Pot: $51.85
                                feezy2121 shows two pair, Aces and Jacks
                                J A
                                Hero shows three of a kind, Sixes
                                5 6

                                Hero wins $49.85 (net +$24.85)

                                firechief03 lost $0.75
                                feezy2121 lost $25
                                DIABLO_NYC lost $0.75

                                Comment

                                Working...