Re: kardpleier SQUEEZib!
1. Veits nitine, aga J9 on selline leht, mida isegi IP ei tahaks nii agro vastase vastu mängida. Flopil sisseajamine ka küsitav, sest päris tihti oled taga ja draw vastu flippad. Ise lihtsalt calliks flopil.
2. Preflop kindlalt foldiks. Esimene tõstja väga short ja tema vastu implied oddsid täiesti puuduvad ning isegi kui K-le või 9-le pihta saad, siis suurt poti ei tahaks mängida. FD saad kuskil 11% kordadest ja flushi alla 1%.
3. Preflop 3-betiks ise. Vaadates venna hilisemat calli, siis eriti terav vend ei paista olevat ja AKs kindel 3-bet sellise venna vastu.
1. Veits nitine, aga J9 on selline leht, mida isegi IP ei tahaks nii agro vastase vastu mängida. Flopil sisseajamine ka küsitav, sest päris tihti oled taga ja draw vastu flippad. Ise lihtsalt calliks flopil.
2. Preflop kindlalt foldiks. Esimene tõstja väga short ja tema vastu implied oddsid täiesti puuduvad ning isegi kui K-le või 9-le pihta saad, siis suurt poti ei tahaks mängida. FD saad kuskil 11% kordadest ja flushi alla 1%.
3. Preflop 3-betiks ise. Vaadates venna hilisemat calli, siis eriti terav vend ei paista olevat ja AKs kindel 3-bet sellise venna vastu.





keskel 6k kätt nl25 , muidu nl50
Comment