kardpleier - Madistab onlines [low-cash]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #106
    Re: kardpleier SQUEEZib!

    1. Veits nitine, aga J9 on selline leht, mida isegi IP ei tahaks nii agro vastase vastu mängida. Flopil sisseajamine ka küsitav, sest päris tihti oled taga ja draw vastu flippad. Ise lihtsalt calliks flopil.

    2. Preflop kindlalt foldiks. Esimene tõstja väga short ja tema vastu implied oddsid täiesti puuduvad ning isegi kui K-le või 9-le pihta saad, siis suurt poti ei tahaks mängida. FD saad kuskil 11% kordadest ja flushi alla 1%.

    3. Preflop 3-betiks ise. Vaadates venna hilisemat calli, siis eriti terav vend ei paista olevat ja AKs kindel 3-bet sellise venna vastu.

    Comment

    • kardpleier
      Grinder
      • Jul 2009
      • 699

      #107
      Re: kardpleier SQUEEZib!

      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
      1. Veits nitine, aga J9 on selline leht, mida isegi IP ei tahaks nii agro vastase vastu mängida. Flopil sisseajamine ka küsitav, sest päris tihti oled taga ja draw vastu flippad. Ise lihtsalt calliks flopil.

      2. Preflop kindlalt foldiks. Esimene tõstja väga short ja tema vastu implied oddsid täiesti puuduvad ning isegi kui K-le või 9-le pihta saad, siis suurt poti ei tahaks mängida. FD saad kuskil 11% kordadest ja flushi alla 1%.

      3. Preflop 3-betiks ise. Vaadates venna hilisemat calli, siis eriti terav vend ei paista olevat ja AKs kindel 3-bet sellise venna vastu.
      ty.
      1. vb liiga loose jh
      3. AKs agrodongi vastu ei tahtnud miskipärast 3bettida, vastane debiil ning ehitab ise poti suureks flopil. ilmselt oleks 3bet õigem, kuid kuna me oleme 128BB deep siis ei tunne ennast mugavalt 3betted potis, kus FE pmst puudub.

      Comment

      • kardpleier
        Grinder
        • Jul 2009
        • 699

        #108
        Re: kardpleier SQUEEZib!

        veebruar boonustega ca 1,5k$ nl50, 5,71bb/100 . yllatavalt hästi

        1.märts öine sess
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        mõned soojenduskäed:


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        lasen nl25 vahelduseks

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #109
          Re: kardpleier SQUEEZib!

          kle roni NL100-sse, ära tule minu kapsaaeda jälle saaki korjama.
          teises käes ma oleks pre AA foldinud. pole mõtet preflop fullstacki peale mängida. sul ju ainult 1 paar. a muidu neljapäev arutame asja, äkki ikka ei saa ma pokkerist aru

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #110
            Re: kardpleier SQUEEZib!

            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
            kle roni NL100-sse, ära tule minu kapsaaeda jälle saaki korjama.
            teises käes ma oleks pre AA foldinud. pole mõtet preflop fullstacki peale mängida. sul ju ainult 1 paar. a muidu neljapäev arutame asja, äkki ikka ei saa ma pokkerist aru
            Purjus oled või ei saa ma naljast aru?

            Comment

            • kardpleier
              Grinder
              • Jul 2009
              • 699

              #111
              Re: kardpleier SQUEEZib!

              ilmselt purjus, neljap arutame jh

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #112
                Re: kardpleier SQUEEZib!

                kaine, lihtsalt hea tuju. loodan et kaspari päevikus leveldada võib.

                Comment

                • kardpleier
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 699

                  #113
                  Re: kardpleier SQUEEZib!

                  ikka võib

                  Comment

                  • kardpleier
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 699

                    #114
                    Re: kardpleier SQUEEZib!

                    kuu plussis. tuju on hea, muusika on hea, õlu muudab selle veel paremaks
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Fashion fades, style remains
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    lyhikesed sessid ja hea table selection : fullringbumhuntah pmst

                    Comment

                    • kardpleier
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 699

                      #115
                      Re: kardpleier SQUEEZib!

                      2 huvitavat kätt oli suht järjest

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #116
                        Re: kardpleier SQUEEZib!

                        nh dude.

                        Comment

                        • kardpleier
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 699

                          #117
                          Re: kardpleier SQUEEZib!

                          ajukas.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #118
                            Re: kardpleier SQUEEZib!

                            money talks, kassu walks. ilusad graafikud! edu edaspidiseks.

                            Comment

                            • kardpleier
                              Grinder
                              • Jul 2009
                              • 699

                              #119
                              Re: kardpleier SQUEEZib!

                              ty

                              Comment

                              • kardpleier
                                Grinder
                                • Jul 2009
                                • 699

                                #120
                                Re: kardpleier SQUEEZib!

                                Märtsi lõpp oli fishine ning veidi ebameeldiv (nl100shot ja nl50-s teadlikult halb mäng). Tilt-cashout- 7 day ban starsis. Ban sai täna läbi ja hea enesetundega alustasin 400$-se Br-i üles grindimist nl25-st.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...