[NL10-50€ FR] veterani tegemised

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #31
    Re: seltsimehe tegemised.

    Algselt postitas Potik
    Imo tervest teemast kajab läbi, et FR...
    Algselt postitas Potik
    Imo tervest teemast kajab läbi, et FR...
    Minuviga, lugesin selle teema eile läbi ja täna vaatasin ainult stattse esimeses postis. Sorry!. Praegu vaatasin uuesti ja oli juba esimeses postis alustasin oktoobri NL4 FR.

    Comment

    • seltsimees
      Jube Noob
      • Aug 2009
      • 132

      #32
      Re: seltsimehe tegemised.

      Vahepeal olen veel mõned sessid teinud ja -6BI-d kukkunud nagu naksti. :'( Lausa masendus tuleb peale, kui vaadata, mis laudades toimub....

      Kaardijooks ise on üldiselt tegelt normaalne, kuid mis sellest kasu on kui 90% me ei hiti mitte midagi. Mõni BI on ka oma lolluse ja tildi taha jäänud obv, aga no never pole veel nii sitasti läinud, et ei hiti pea kunagi midagi. :(

      Täna ehk istub veel laudadesse ja vaatab, mis saama hakkab. Kui "kistakse jälle püksid maha", siis teen vist pausi või lähen NL4 enesekindlust koguma või hoopistükkis vahetan üldse tuba. :D

      Comment

      • Jennifer
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1503

        #33
        Re: seltsimehe tegemised.

        Ma tean 100% mida sa tunned. Tegin eile 4000 käelise sessi ja nii julmalt tõmmati lihtsalt ära.
        Mingi 4 korda tuli lihtsalt AA maha panna, kuna laud tuli niiiiiiiii flushine et jube :/

        Comment

        • seltsimees
          Jube Noob
          • Aug 2009
          • 132

          #34
          Re: seltsimehe tegemised.

          Täitsa jama jah kui head käed tuleb lihtsalt hambad ristis maha panna, aga loodetavasti hakkab lõpuks tunneli lõpust ka valgust paistma. :P
          Mis siis vahepeal toimunud on? Käed on õnneks hakanud pidama kuidagi ja selle närviderohke languse sai kah kuidagi üle elatud. :)

          Hetkeseis siis selline...
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          ... ning loodetavasti läheb Jaanuari viimased kaks nädalat tõusu suunas.

          Viimaste sesside kaardijooks on kah suht naljakas olnud. Esimesed 300-400 kätt on normaalne jooks ja no siis vajub asi ikka päris unne. Igas lauas paar tiiru foldimist ja siis võib juba loota midagi ning siis on jällegi kas positsioon pask või mingi muu häda. :D Nii tulebki hetkel ainult +1BI sessidega leppida. Täna oli muidugi sama lugu. Lauad olid head, fishised (tavaliselt on ikka pool lauda nitte täis), aga kaardijooks lõppes paugupealt ära. Tunnike ootasin ja siis tüdinesin ära. :D

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #35
            Re: seltsimehe tegemised.

            Terve kuu 16bb/100-le keskmiselt lasta ja väga tihti 40bb/100le graafikuid näidata.. UNREAL ja no olgem ausad, ükskord see pidi lõppema ka. Täristad nl10-s või ikkagi nl4?

            Comment

            • seltsimees
              Jube Noob
              • Aug 2009
              • 132

              #36
              Re: seltsimehe tegemised.

              Ega jah. :D
              Hetkel jagan maid ikka NL10-s.

              Comment

              • seltsimees
                Jube Noob
                • Aug 2009
                • 132

                #37
                Re: seltsimehe tegemised.

                Nii nagu eelmised sessid nii ka tänane. Ei saa mina aru, aga vähemalt tegi tuju rõõmsamaks see, et sain esimest korda rahalauas royali. :D

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #38
                  Re: seltsimehe tegemised.

                  Elu esimene Royal on alati magus :)

                  Comment

                  • seltsimees
                    Jube Noob
                    • Aug 2009
                    • 132

                    #39
                    Re: seltsimehe tegemised.

                    Üks tagasihoidlik sess jälle seljataga. Ei möödunud ka tänane õhtu ilma vandumiseta, kui ahvid otsustasid sessi alguses elektri ja hiljem ka neti ära võtta. Õnneks oli see lühiajaline ja mänguisu see ei takistanud ning sai edasi grinditud. :P

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Postitaks mõne käe kah viimastest sessidest. Tavaliselt ei ole eriti actionit saanud (isegi kõige suuremad fishid on vahepeal jube passiivsed).
                    Oli juhus, kui sain isegi ühes lauas 5 head kätt (2xAA, AQs...) järjest ja mitte ühelgi korral ei saanud calli. Ajas naerma küll. :D

                    Käsi 1: Siin oleks võinud tegelt teine royal tulla, poleks midagi selle vastu olnud, aga läks hoopis sedapsi. :D Vastane ise oli super tight. Enne seda kätt olin lauas päris palju agressiivsust välja näidanud, et sel korral ta vist õnneks ei pannud mind tugeva käe peale.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Käsi 2: Vastased on totaalsed fishid, mängivad pea igat kätt ja mõlemad insta callisid flopi cbeti ja turnis hakkasin ausaltöelda juba kartma, et üks neist kindlasti tabas oma kümnega nüüd või on mingi pocket ja teisel tõenäoliselt mast. Pot juba päris suur ja meil callida just mitte väga palju, on siin easy call? Hmm... tegelt seti tabamisel oleks ta vist juba flopil nupud teinud, kuigi krt seda fishi mõttelaadi tea... :D
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Rohkem nagu huvitavaid käsi pole olnudki. Ehk järgmisel korral. :)

                    Comment

                    • seltsimees
                      Jube Noob
                      • Aug 2009
                      • 132

                      #40
                      Re: seltsimehe tegemised.

                      Jaanuar läbi ja peaks mingi kokkuvõtva graafiku siia ülesse riputama. Pikka juttu ei viitsi kirjutada, sest midagi rõõmustavat see kuu kahjuks ei toonud ja loodan lihtsalt, et veebruar tuleb palju parem. :)

                      JAANUARI GRAAFIK:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Mõtted liiguvad ka vaikselt toa vahetamisse, sest see tuim grind tüütab lihtsalt ära. Pole rakebacki ega boonuseid, mis motiveeriks mängima. Liialt üksluiseks on läinud. Küllap selle all on ka mäng kannatama hakanud. :(

                      Comment

                      • seltsimees
                        Jube Noob
                        • Aug 2009
                        • 132

                        #41
                        Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

                        Väike uuendus vahepeal siis. :)

                        Tänane sess:



                        Täitsa enam vähem, aga päris rahul ei saa olla ikkagi.

                        Kurb tõsiasi on ka see, et vaja uus kast muretseda (kuigi väga ei tahaks), sest see lihtsalt sureb laua alla ära, kui 4 lauda ja PT3 käima lükata. :D
                        Jube piin on mängida ja tilt on ka kerge tulema, kui kunnid ja muud head käed lihtsalt preflop foldi tiksuvad. :'(

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #42
                          Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

                          Millega sa rahul ei ole, 23BB/100 tulemusega? :D

                          Comment

                          • seltsimees
                            Jube Noob
                            • Aug 2009
                            • 132

                            #43
                            Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

                            Kasumit võiks natu rohkem olla... hehe... nii +4BI oleks juba päris hea. :D
                            Aga noh, tuleb olla sellega rahul, mis antakse.

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #44
                              Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

                              Ebarealistlikud ootused IMHO, 500 käe kohta +4BI saada.... Lühikese aja jooksul võib jah saada, aga long run - no way.

                              Comment

                              • seltsimees
                                Jube Noob
                                • Aug 2009
                                • 132

                                #45
                                Re: [NL10 FR] seltsimehe tegemised

                                Jep, täitsa nõus, aga unistada ju võib... :P

                                Comment

                                Working...