[NL10-50€ FR] veterani tegemised

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seltsimees
    Jube Noob
    • Aug 2009
    • 132

    #1

    [NL10-50€ FR] veterani tegemised

    Tervitused ka siit!
    Otsustasin kah, et võiks mingi päevikulaadse teema teha, kus saaks oma tegemistest kirjutada ning vajadusel ka abi ja nõu targematelt küsida.

    Vanust on endal 23 ja esimene kokkupuude pokkeriga oli tegelikult alles pool aastat tagasi, kui sattusin juhuslikult sõbra juures toimuvale kodumängule. Nii et üsna algaja veel pokkeris. Üks mäng viis teiseni ja sealt see pisik nüüd külge ongi jäänud. Mõne aja pärast sai juba peale pandud Triobet ja Unibet, kus sai metsikult freerolle taotud ja võidetud raha muidugi maha mängitud kenasti. :D

    Internetisügavustes otsides jäi juhuslikult see foorum silma. Peale mõningast lugemist/uurimist otsustasin, et võiks veidi tõsisemalt mängu ette võtta, saada võitvaks mängijaks, liikuda kõrgemale jne. Kaua sa ikka suudad kaotada, eks. Mõeldud tehtud.

    Oktoobris alustasingi pihta. Hetkel mängin Unibetis FR NL4 laudades.
    Max 4 laual korraga, et jõuaks vastaseid jälgida ja ise rahulikult toimetada. Rookie ju veel. :D

    Panen graafiku ja statsid kah. Käsi pole just väga palju mängitud, aga ehk mingi ülevaate juba saab. :)

    All time graafik:


    Positsoon:

    Hetkel paistab, et SB ja BB pealt liiga loose vist. Tuleb koomale rohkem tõmmata.

    Statid:



    Püüan ka aegajalt huvitavaid ja küsimusitekitavaid käsi siia postitada.
    Kriitika ja kommentaarid on alati oodatud! :)
    Last edited by seltsimees; 09.07.10, 01:04.
  • Kajeera
    Jube Noob
    • Feb 2009
    • 130

    #2
    Re: seltsimehe tegemised.

    no edu sel juhul :P

    Comment

    • 0ttt
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 444

      #3
      Re: seltsimehe tegemised.

      Preflop tõstad liiga vähe. 9'le tõstad siis nice. Graafik on muidugi ilus.
      Edu!

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #4
        Re: seltsimehe tegemised.

        edu sm

        Comment

        • seltsimees
          Jube Noob
          • Aug 2009
          • 132

          #5
          Re: seltsimehe tegemised.

          Tänud.
          PFR on jah väheke probleemne koht. Viimased 1200 kätt sundisingi end rohkem tõstma ja veel kord tõstma. Tundub, et mõjus kah. :)
          Sessi lõpuks olid statsid 12/8 ja ilusti +50 euri plussis. :)

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #6
            Re: seltsimehe tegemised.

            edu sulle seltsimees. tead, ma isegi ei muudaks midagi, kui ette on näidata selline tore winrate. 50k käsi koos, siis pane uus graafik.

            Comment

            • seltsimees
              Jube Noob
              • Aug 2009
              • 132

              #7
              Re: seltsimehe tegemised.

              Kuram, Unibet hakkab oma tõelist palet näitama või siis on lihtsalt downswing kallale tulnud.
              Mitte ei tahtnud ükski käsi vastu pidada. 76/40 vennad lihtsalt hittisid ja hittisid mis kole.

              Üks ilus käsi kah. Pidas isegi imekombel vastu ja maksti veel ilusti välja kah. :)


              €0.02/€0.04 No Limit Holdem
              Prima
              9 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG fitipaldi81 (€4.21)
              UTG+1 songsong (€10.21)
              MP1 Lhasa1 (€3.08)
              MP2 pozzie (€6.61)
              MP3 zare28 (€3.81)
              CO Hero (€6.16)
              BTN adamandcel (€5.83)
              SB MrGruby (€0.76)
              BB rnoney (€11.62)

              Pre-Flop: (€0.06, 9 players) Hero is CO A A
              2 folds, Lhasa1 raises to €0.08, pozzie calls €0.08, 1 fold, Hero raises to €0.32, adamandcel calls €0.32, 2 folds, Lhasa1 folds, pozzie calls €0.24

              Flop: J 3 5 (€1.10, 3 players)
              pozzie checks, Hero bets €0.75, adamandcel calls €0.75, pozzie folds

              Turn: 3 (€2.60, 2 players)
              Hero bets €2, adamandcel raises to €4, Hero goes all-in €3.09, adamandcel goes all-in €0.76

              River: 8 (€12.45, 2 players, 2 all-in)

              Final Pot: €12.45
              Hero shows
              A A
              adamandcel shows
              J K

              Hero wins €12.02 (net +€5.86)

              Comment

              • seltsimees
                Jube Noob
                • Aug 2009
                • 132

                #8
                Re: seltsimehe tegemised.

                Oeh, sai just väike sess tehtud ja üllatas vaid see, et 700 käe jooksul koperdasin lausa kolm korda nelikute otsa. Kahjuks maksti neist ainult üks ilusti välja, aga hää seegi. :D Ameerika mägesid ehk graafikut ja käsi ei viitsigi hetkel postitada. Polegi midagi huvitavat seal vaadata, sest mängus sai natuke lollusi kah kokku keeratud, aga üldiselt liigub graafik ikkagi tõusulainel, mille üle kurta ei saa. :D

                Comment

                • seltsimees
                  Jube Noob
                  • Aug 2009
                  • 132

                  #9
                  Re: seltsimehe tegemised.

                  Õhtu sai veedetud grindides ja kokkuvõttes sai päris hea sess tehtud. Kaart jooksis,
                  enam vähem ka pidas ja vastased olid mõnusalt fishised. Mida veel tahta.:D

                  Graafik ise tuli siis selline.



                  Ja ei saanud ka täna nelikust üle ega ümber. Minu õnneks oli vastas fish,
                  kes tegi suure töö ise ära. Tuli vaid papp keskele lükata. :)

                  €0.02/€0.04 No Limit Holdem
                  Prima
                  10 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG crashincash (€2.45)
                  UTG+1 gersanchis (€0.80)
                  UTG+2 julia123 (€3.90)
                  MP1 Donkuerten (€3.76)
                  MP2 BIBOUNE (€1.96)
                  MP3 Hero (€8)
                  CO pulser (€4.10)
                  BTN zare28 (€6.92)
                  SB gunni07 (€5.57)
                  BB E_arak (€0.80)

                  Pre-Flop: (€0.06, 10 players) Hero is MP3 J J
                  crashincash calls €0.04, gersanchis calls €0.04, 3 folds, Hero raises to €0.24, 2 folds, gunni07 calls €0.22, 1 fold, crashincash calls €0.20, gersanchis folds

                  Flop: 2 J K (€0.80, 3 players)
                  gunni07 bets €0.40, crashincash folds, Hero raises to €1, gunni07 calls €0.60

                  Turn: J (€2.80, 2 players)
                  gunni07 bets €0.68, Hero raises to €1.75, gunni07 calls €1.07

                  River: 4 (€6.30, 2 players)
                  gunni07 goes all-in €2.58, Hero calls €2.58

                  Final Pot: €11.46
                  Hero shows
                  J J
                  gunni07 shows
                  7 K

                  Hero wins €11.36 (net +€5.79)
                  Teises käes oleks võinud isegi raiseda PF, aga otsustasin lihtsalt kaasa limpida ja flopis edasi vaadata, mis saab kuna igasuguste tõstete peale lükkas seal lauas alati keegi all inni. Õnneks tulid kaks lahkelt raha ära kinkivat fishi kaasa. TP ja MP on nende jaoks juba suht nuts käsi, sellepärast ka selline all ini minek. :D

                  €0.02/€0.04 No Limit Holdem
                  Prima
                  10 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG Mancalaca (€3.68)
                  UTG+1 yaredtf (€3.76)
                  UTG+2 farrier2009 (€3.99)
                  MP1 Hero (€8.13)
                  MP2 o0kev0o09 (€4)
                  MP3 m06 (€0.76)
                  CO exptomas (€4.12)
                  BTN TVO-5 (€3.84)
                  SB nickelndimes (€2.19)
                  BB zare28 (€4.31)

                  Pre-Flop: (€0.10, 10 players) Hero is MP1 Q J
                  [o0kev0o09 posts €0.04]
                  Mancalaca calls €0.04, yaredtf calls €0.04, farrier2009 calls €0.04, Hero calls €0.04, o0kev0o09 checks, 2 folds, TVO-5 calls €0.04, nickelndimes calls €0.02, zare28 checks

                  Flop: 3 J Q (€0.32, 8 players)
                  nickelndimes checks, zare28 checks, Mancalaca checks, yaredtf checks, farrier2009 checks, Hero bets €0.32, o0kev0o09 raises to €0.64, TVO-5 calls €0.64, nickelndimes folds, zare28 folds, Mancalaca folds, yaredtf folds, farrier2009 folds, Hero calls €0.32

                  Turn: 2 (€2.24, 3 players)
                  Hero goes all-in €7.45, o0kev0o09 goes all-in €3.32, TVO-5 goes all-in €3.16

                  River: 10 (€16.17, 3 players, 3 all-in)

                  Final Pot: €16.17
                  Hero shows
                  Q J
                  o0kev0o09 shows
                  3 J
                  TVO-5 shows
                  Q K

                  Hero wins €11.94 (net +€3.81)
                  Peab meeldima. :)

                  Comment

                  • seltsimees
                    Jube Noob
                    • Aug 2009
                    • 132

                    #10
                    Re: seltsimehe tegemised.




                    Kohutav, kui kaart ei jookse ja siis kui isegi saad midagi head, siis ei hiti obv sittagi. Kohe sessi algul AA vs J10s. Muidugi hitib tüüp riveriga kaks paari ja head aega buy in. >:( 700 käe juures läks alles huvitavaks, tulid käed ja mis veel parem, isegi pidasid. :)
                    Sai õnneks plussi ja lauad ära kinni. :P

                    Comment

                    • seltsimees
                      Jube Noob
                      • Aug 2009
                      • 132

                      #11
                      Re: seltsimehe tegemised.

                      Nonii, nii palju seda novembrit siis oligi. Põhimõtteliselt oli see esimene kuu, kus sai mängimist tõsisemalt võetud ning kokkuvõttes võib vist öelda, et läks päris hästi algaja kohta. Peamine eesmärk oligi, et kuu lõpetada plussis ja näha, kas suudan üldse biitida seda NL4'ja.

                      NOVEMBRI GRAAFIK:



                      Detsembris üritaks jätkata samas vaimus, liikuda NL10'nesse, rohkem käsi mängida + harjutada
                      rohkemata laudadega, kui seda hetkel ja midagi tarka kah kõrva taha panna. :)

                      Comment

                      • seltsimees
                        Jube Noob
                        • Aug 2009
                        • 132

                        #12
                        Re: seltsimehe tegemised.

                        Madalaima paariga tehakse meil siis selliseid trikke.
                        Jõuluvana ise 70/26/2 stattidega. Muige tekitas näole küll. :D

                        €0.02/€0.04 No Limit Holdem
                        Prima
                        8 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG Hero (€7.04)
                        UTG+1 71shippo (€3.07)
                        MP1 Number---9 (€10.36)
                        MP2 tpsloudest (€8.58)
                        CO DOLLARDMAN (€3.12)
                        BTN HajdukPro (€3.70)
                        SB zare28 (€3.96)
                        BB Cipher_maste (€1.96)

                        Pre-Flop: (€0.06, 8 players) Hero is UTG K K
                        Hero raises to €0.20, 2 folds, tpsloudest calls €0.20, DOLLARDMAN calls €0.20, 3 folds

                        Flop: 3 9 J (€0.66, 3 players)
                        Hero bets €0.45, tpsloudest calls €0.45, DOLLARDMAN folds

                        Turn: 7 (€1.56, 2 players)
                        Hero bets €1, tpsloudest goes all-in €7.93, Hero goes all-in €5.39

                        River: 4 (€15.88, 2 players, 2 all-in)

                        Final Pot: €15.88
                        tpsloudest shows
                        3 A
                        Hero shows
                        K K

                        Hero wins €14.24 (net +€7.20)

                        Comment

                        • seltsimees
                          Jube Noob
                          • Aug 2009
                          • 132

                          #13
                          Re: seltsimehe tegemised.

                          Detsembri esimesed viis päeva on läinud päris sujuvalt. :)



                          100€ plussis kenasti ja ise tulemusega igati rahul. Vast laseb see kuu veel NL4'ja ja siis liiguks juba NL10'sse. :)

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #14
                            Re: seltsimehe tegemised.

                            Päris jõhker heater on peal sul! :o Edu!

                            Comment

                            • seltsimees
                              Jube Noob
                              • Aug 2009
                              • 132

                              #15
                              Re: seltsimehe tegemised.

                              Tänud. :)

                              Kahjuks see hiiter eelmise nädalaga lõppeski, sest see nädal on täielik katastroof. No mitte ei saa aru, mis kurat toimub. Mitte midagi ei hiti ja kui vahel harva hitingi, siis obv olen ikkagi kaugel-kaugel maas. Masendav lihtsalt. Selleks nädalaks on igatahes vist mänguisu täitsa kadunud.

                              Eelmise nädala ilus kasum kaob lihtsalt mutiauku. >:(



                              Comment

                              Working...