Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pokutaja
    Julm Donk
    • Feb 2012
    • 84

    #2161
    Re: Noname (NL50/NL100)

    Samas kui kellelegi näitama ei hakka, siis kas üldse on mõtet hakkata seda renderdama? Ise ka nii mõnegi närviraku kulutanud renderdamisele ja mingi aeg otsustasin, et alati saab hiljem selle protsessi läbida kui vaja on...

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #2162
      Re: Noname (NL50/NL100)

      ?
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      ?
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Ints
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1216

        #2163
        Re: Noname (NL50/NL100)

        Ise samasuguste kätega suht hädas olnud.
        Esimeses käes oleks turnil c/c parem imo, teises käes ilmselt foldida väga tihti ei suudaks, eriti kui reg suht agro ka lauas tundub.

        Comment

        • muttaja
          Pokkerihai
          • Dec 2010
          • 1965

          #2164
          Re: Noname (NL50/NL100)

          Tõenäolsielt postitasid teise käe, sest said kaela. Vahel ikka juhtub, aga ega seetõttu seda kätt veel foldima ei hakka. Suht never-ever. Kui ta OOP su 3betti callib, siis pead ta täpselt JJ peale panema. Samas QQ ja KK võtavad tihtilugu sama liini.

          Comment

          • Ints
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1216

            #2165
            Re: Noname (NL50/NL100)

            Aga esimene käsi? Ise c/c turni ja river vaataks edasi, kui suur turni bet tuleb siis arvatavasti shoveb riveri... siis peaks ikkagi turnil ära otsustama?

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #2166
              Re: Noname (NL50/NL100)

              Hey.

              Pole päris pikalt enda päevikut vaadanud

              Algselt postitas Ints Vaata postitust
              Ise samasuguste kätega suht hädas olnud.
              Esimeses käes oleks turnil c/c parem imo, teises käes ilmselt foldida väga tihti ei suudaks, eriti kui reg suht agro ka lauas tundub.
              KEHV:OOP

              Käe kohta küsides olingi tegelikult olukorras ise,kus Ma...
              (liiga palju laudu korraga nt and facepalm as well siinkohal) vms,kus paned "nö. kõhu tuulte" pealt (see oli siis jaanuari kuu,kus mängisin 22+ lauda NL100+ korraga,et 6.5k VPP-d täis vähemalt saada,LOL kui vähe sesse tuli jaanuaris aga selle mõne sessiga saingi 6.5k VPP kokku ) olin "värdjas" olukorras,kus ei tahtnud foldida ega callida,peastarvutamine oli äkki lähedale nullile hetkel siis,
              c/c turn seems GOOD!


              Teine käsi oli selline "nõka nõka",kus väga ei suuda ega oska foldida.Teades veel,et KK-ga tehakse ka selliseid lükkeid,rääkimatta veel FD ja mingist xx käest!

              Algselt postitas muttaja Vaata postitust
              Tõenäolsielt postitasid teise käe, sest said kaela. Vahel ikka juhtub, aga ega seetõttu seda kätt veel foldima ei hakka. Suht never-ever. Kui ta OOP su 3betti callib, siis pead ta täpselt JJ peale panema. Samas QQ ja KK võtavad tihtilugu sama liini.
              Aga miks QQ mitte callida turn ja callida ka river vastase poolt?
              REP: FD ja JJ,harva 88 ja mitte showeda floppi ja mängimegi niimodi floppe 3BET?'
              IMO pole päris easy call ka.
              Call/Fold vahelist arvutamist polnud ka siin ja asi käisx peast obv,kuna range suht arrow.
              LONG term oleme ILUSTI plussis tema vastu IMO

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



              Täna nägin Teie postitusi btw.
              Selle peale :
              DUO ROBOT - WOW!
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              IMO see on sick ja see on suht koht nuts hea heliga veel koos vaadates.
              värdjad,6x juba vaadanud ja ikka AHHA/SICK teema alla :D

              Kuna Jaanuar oli kolimise teema "suurde linna" ja niisama sünna ja joomine,siis oli raske mänguaega leida (kuu siiski ju sai 6500 VPP puhul läbitud) siis sellel kuul eeldan 100k+ kätt siin päevikus sellel kuu näha.
              Edu ja jõudu,algas hästi,kuniks....

              graafiku jaoks vara ,aga vaadakem neid roboteid uuesti.

              Ahjaa
              Brisbane STOMP,kes oskab,võiks teeada anda!!!

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #2167
                Re: Noname (NL50/NL100)

                viidikas päris nuts jah

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #2168
                  Re: Noname (NL50/NL100)

                  35k kätt see kuu
                  ehk pingutan 50k välja.

                  kena päev täna

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #2169
                    Re: Noname (NL50/NL100)

                    opppa. Ilus !

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #2170
                      Re: Noname (NL50/NL100)

                      Algselt postitas noname Vaata postitust
                      35k kätt see kuu
                      ehk pingutan 50k välja.

                      kena päev täna

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Oi, kui ilus. Edu!

                      Comment

                      • RudiTurbo
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 4167

                        #2171
                        Re: Noname (NL50/NL100)

                        Mul mingi 26k kätt see kuu :/

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #2172
                          Re: Noname (NL50/NL100)

                          Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                          Mul mingi 26k kätt see kuu :/
                          heh why so?

                          vaatan siin,et PL50 peaks igapäevaselt NL100 kõrvale mängima.
                          Suht nutine 10BB/100 wr

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Tundub,et 50k läheb see kuu ka raskeks teatud põhjustel.
                          elame,näeme.



                          enjoy
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #2173
                            Re: Noname (NL50/NL100)

                            super graafikud!

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #2174
                              Re: Noname (NL50/NL100)

                              Algselt postitas noname Vaata postitust
                              heh why so?
                              I dunno, olen vist viimased 2 kuud pärast milestonide jahtimist ja värki natuke rohkem oma rahadest ja pokkerimängija vabadusest rõõmu hakanud tundma :) See pimedus ja värk väsitab ka nii ruttu, et iga päev jookseks ruttu voodisse tagasi heameelega, järgmine talv fck this darkness, lähen sinna, kus päike on probably :D

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #2175
                                Re: Noname (NL50/NL100)

                                Kena esimene märts

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                vs regular.
                                wp,kindlasti on ta long term plussis selliste movidega.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                ahjaa

                                NL100 shotist sai 100k täis,peab meeldima

                                € ja PL BE.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by noname; 01.03.13, 08:40.

                                Comment

                                Working...