Re: Noname (NL50/NL100)
Samas kui kellelegi näitama ei hakka, siis kas üldse on mõtet hakkata seda renderdama? Ise ka nii mõnegi närviraku kulutanud renderdamisele ja mingi aeg otsustasin, et alati saab hiljem selle protsessi läbida kui vaja on...
Samas kui kellelegi näitama ei hakka, siis kas üldse on mõtet hakkata seda renderdama? Ise ka nii mõnegi närviraku kulutanud renderdamisele ja mingi aeg otsustasin, et alati saab hiljem selle protsessi läbida kui vaja on...
J

A

and facepalm as well siinkohal) vms,kus paned "nö. kõhu tuulte" pealt (see oli siis jaanuari kuu,kus mängisin 22+ lauda NL100+ korraga,et 6.5k VPP-d täis vähemalt saada,LOL kui vähe sesse tuli jaanuaris aga selle mõne sessiga saingi 6.5k VPP kokku
) olin "värdjas" olukorras,kus ei tahtnud foldida ega callida,peastarvutamine oli äkki lähedale nullile hetkel siis,





Comment