Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #2011
    Re: Sydney & NL50 -> Noname

    Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
    Tundub ikka väga rokane mant olevat :D
    võib tunduda

    Comment

    • FreakyJason
      Klubi Liige
      • Jan 2009
      • 1381

      #2012
      Re: Sydney & NL50 -> Noname

      Algselt postitas noname Vaata postitust
      võib tunduda
      Ärge pange seda sitta

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #2013
        Re: Sydney & NL50 -> Noname

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        Kaevandajatel teatavasti lühem eluiga ka.
        lol ega tänapäeval "kaevanduses töötamine" ei tähenda pisikeses ja umbese tunnelis sapöörilabidaga söe kühveldamist. Austraalias vähemalt mitte. Siin on inimesed täitsa lollakad oma health & safety eeskirjadega. Kaevanduses enamus raha tuleb ikkagi ületundidest, mille eest makstakse topelt. 70-84 tundi nädalas on tõsiasi. nädal/kaks tööl, üks vaba. Ja normaalse firma all töötades ei maksa sa elamise eest sentiga, süüa antakse tasuta kolm korda päevas, lennupiletid makstakse ka kinni.

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #2014
          Re: Sydney & NL50 -> Noname

          Algselt postitas vennike Vaata postitust
          lol ega tänapäeval "kaevanduses töötamine" ei tähenda pisikeses ja umbese tunnelis sapöörilabidaga söe kühveldamist. Austraalias vähemalt mitte. Siin on inimesed täitsa lollakad oma health & safety eeskirjadega. Kaevanduses enamus raha tuleb ikkagi ületundidest, mille eest makstakse topelt. 70-84 tundi nädalas on tõsiasi. nädal/kaks tööl, üks vaba. Ja normaalse firma all töötades ei maksa sa elamise eest sentiga, süüa antakse tasuta kolm korda päevas, lennupiletid makstakse ka kinni.
          jep omalgi võibolla plaanis tulevikus kaevandusse minna, antud hetkel olen omale tutvustega isegi 2 tükki välja sebinud west-coastil, aga oludse sunnil ja sponsorshipi reeglite järgi pean püsima antud töökohas ca 2 ja pool aastat. Nendest palganumbritest pole muidugi taxi maha arvutaud ja nagu ikka, et mida rohkem teenid seda rohkem ju maksu ka läheb.

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #2015
            Re: Sydney & NL50 -> Noname

            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
            jep omalgi võibolla plaanis tulevikus kaevandusse minna, antud hetkel olen omale tutvustega isegi 2 tükki välja sebinud west-coastil, aga oludse sunnil ja sponsorshipi reeglite järgi pean püsima antud töökohas ca 2 ja pool aastat. Nendest palganumbritest pole muidugi taxi maha arvutaud ja nagu ikka, et mida rohkem teenid seda rohkem ju maksu ka läheb.
            oO said ka sponsorshipi kätte ? see ju väga suur asi :P sellega kaasneb ju insta full-time töökoht ja min 50k p.a. :D

            Comment

            • yolpa
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 2669

              #2016
              Re: Sydney & NL50 -> Noname

              Algselt postitas vennike Vaata postitust
              oO said ka sponsorshipi kätte ? see ju väga suur asi :P sellega kaasneb ju insta full-time töökoht ja min 50k p.a. :D
              numbritest ei oska veel midagi rääkida, aga muidu jh, protsess vaikselt käsil ja ise muidugi ülirahul:) ei pea ka eestimaale enam tagasi minna ja saab vaikselt hakata oma tuleviku ehitama

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #2017
                Re: Sydney & NL50 -> Noname

                Väike kokkuvõte:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Enjoy!

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by noname; 14.05.12, 14:25.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #2018
                  Re: Sydney & NL50 -> Noname


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #2019
                    Re: Sydney & NL50 -> Noname

                    Hey.

                    Kuna käsi on kipsis ja tööl käia ei saa ca kuu aega,siis tuleb rohkem rõhku panna pokkerile.
                    Kehv on veel see,et läppari monitor andis otsad.Õnneks saan kasutada pea sama suurt monitori kuid mitte nii regulaarselt,kui tahaks.

                    Mõni küsimus.

                    Kas OOP Squeezides paneksite 1-2bb rohkem?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Sama siin.Oleme 125bb DEEP,vastane on nit,kes foldib pmst alati.Kas tasub siin size muuta?

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    E:
                    Ja ei ole result oriented ning HERO ei kaotanud mõlemas käes!
                    Last edited by noname; 31.05.12, 06:41.

                    Comment

                    • muttaja
                      Pokkerihai
                      • Dec 2010
                      • 1965

                      #2020
                      Re: Sydney & NL50 -> Noname

                      1. käes sa ei squeezi. Turnil ikka pigem check-raise kui lihtsalt call. Mingi mõttetu summa jääb ju taha. Foldima sa nkn ei hakka ju.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #2021
                        Re: Sydney & NL50 -> Noname

                        Ma 3betin 2bb avangut üldiselt 8bb peale, 7 on ka ok vast, kuid 6 jääb kindlasti väheks. 3beti idee seisneb eelkõige hea SPR saamises, et TP/overpairidega ära stackida pikemalt mõtlemata.

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #2022
                          Re: Sydney & NL50 -> Noname

                          2012 Starsis.Kõva volõõm ikka

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          selliseid kohtab päris tihti viimasel ajal.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Juuni eesmärk 100k+ kätt !!!
                          Last edited by noname; 02.06.12, 14:49.

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #2023
                            Re: Sydney & NL50 -> Noname

                            Väga ilus winrate NL/PL50!


                            Plz, move up

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #2024
                              Re: Sydney & NL50 -> Noname

                              Selline ilus sess lõppes nullis.
                              Sisuliselt kaotasin viimase 1k käe jooksul kõik potid.
                              Käsi ei viitsi siia toppida,aga sellised mõnusad runner runnerid imeti pea iga kord kokku.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • isutuba
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 633

                                #2025
                                Re: Sydney & NL50 -> Noname

                                üle ev jooksed vähemalt

                                Comment

                                Working...