Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1861
    Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

    Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
    snapiks
    Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
    HU eriti ei mängi, aga tundub suht easy call.
    Olen üpriski kindel, et noname ei kaalutle siin foldi ja calli vahel vaid pigem calli ja shove. ma calliks.

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #1862
      Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Olen üpriski kindel, et noname ei kaalutle siin foldi ja calli vahel vaid pigem calli ja shove. ma calliks.
      foldima ikka ei hakka.
      call vast parem jah.AK,AA oleks vast flopil cbetinud.

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #1863
        Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

        jooks ei tundu paranevat.

        viimasel ajal olen lihtsalt täielik raha annetaja fishidele.iga fish saab nutsi kokku.
        vahet pole,mitu % PF või Flop ees olen.ära imetakse nii kui nii.

        paar pirni tänasest sessist:

        fold to flop cbet oli kõrge ja turni agro oli suur.plaan oli turni raiseda.
        no ma ei suuda siin riveril callida.ma ei biidi ainult rida.
        Kas lihtsalt callida?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        mõlemad fishid.
        PF raiseri AF 20,
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        no nii standart,et imetakse.FU EV
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        vastane fish.no jälle selline olukord.no ei foldi ju.BvsB ka veel.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        lol.standartne.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        tänane päev.ei tea,kas mängin täna enam.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        kedagi veel nii pikalt piinatud?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #1864
          Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

          Mina ca aasta tagasi:

          Algselt postitas noname Vaata postitust
          Juhuu..

          115 000 kätt NL25 ja 20BI alla EV...
          Tra tõmba nahhui Pokkerstars.
          Sitaauguni nendes 2 ja 3me oudistest.värdjas nahhui....
          Kena comeback
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          ~500k käega sujuvalt 60BI alla EV.

          fufufufufu stars raisk.
          elutilt peal.
          fml

          edu

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #1865
            Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

            Ma jätsin bettimise maha ja hakkasin checkima, mitu kuud pole all ini läind, keegi ei saa ära tõmmata :D
            Ja kõik bluffivad mulle raha kogu aeg!

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #1866
              Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
              Ma jätsin bettimise maha ja hakkasin checkima, mitu kuud pole all ini läind, keegi ei saa ära tõmmata :D
              Ja kõik bluffivad mulle raha kogu aeg!
              Been there,done that.WORKED
              now this shi!! wont work


              lihtsalt too much turn and river @ stars.
              obv result oriented.

              kõige lahedam on see,et pärast kehvasi sesse teen mingi ~1h "sessi" mingis sõjamängu (viimasel ajal WarRock) ja no pärast sitta sessi on need saidid värdjaid häkkereid täis.see ajab eriti keema lihtsalt.ehk siis viimasel ajal biit biidi otsa igas toas :)
              otseses mõttes (k)

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #1867
                Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                ahjaa halajad ahju muidu.

                peace.
                edasi lihtsalt hakkan ...

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #1868
                  Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                  muahaha

                  käisin täna Esimest korda Lilleküla Staadionil.
                  Mott,Jääger,Sall,pasunn ja läks möirgamiseks nagu fänn ikka...kuni seis oli 3-0 ja sõber ütles,et lähme jooma.
                  kuna Jääger oli otsa saanud (sai soetaud paar väikest Jäägrit mängule) siis olin nõus.seis oli si** ja no mängupilt oli parajalt pers*** ja nagunii oleks mõne minuti pärast sealt väljasaamine võimatu tundunud.
                  Quit while you we are ahead...pmst väga mööda ei pannudki,sest poole tee peal baari tuli välja,et seis oli juba 4-0.

                  Baaris mängisin ka esimest korda vene piljardit.
                  päris kõva pähkel...eriti vipsis olles.
                  Siiski läks mul vindises olekus päris hästi,kuni k2snakalle tuli oma hiiteriga kohale

                  Kuna uusi asju sai täna päris palju proovitud,siis võiks võtta homme vabalt NL1k shoti,aga pole mune kahjuks.
                  Peaks vandalariga ühissessi tegema vist
                  Send PM to me vandalar.

                  Ahjaa tegelt on lahe mõnikord juua.
                  Eriti siis,kui Eesti võidab (või saab pähe).

                  Peatse hiiterini.

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #1869
                    Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                    nonii

                    nüüdseks kaineks saanud ja let the grind beginn.

                    Vastane
                    kutt oli agro (kõik tänavad INF) ja iga kord pani 3 bulletit 2/3 potist.
                    bluffimas pole näind teda.
                    paar kätt tagasi.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Sisuliselt biidime ainult bluffi.
                    missed samas BD flsuh jõudis kohale.
                    arvan,et JJ poleks ta riveril lükanud.QQ+ eeldan,et oleks.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • anatoli grinder
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2010
                      • 337

                      #1870
                      Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                      Algselt postitas noname Vaata postitust
                      muahaha

                      käisin täna Esimest korda Lilleküla Staadionil.
                      Mott,Jääger,Sall,pasunn ja läks möirgamiseks nagu fänn ikka...kuni seis oli 3-0 ja sõber ütles,et lähme jooma.
                      k
                      FAIL!
                      6ige fänn ei puhu pasunasse, vaid laualab. &ige fänn ei jaluta seisult 0-3 minema vaid toetab meeskonda alati l6puni.

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #1871
                        Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                        Algselt postitas anatoli grinder Vaata postitust
                        FAIL!
                        6ige fänn ei puhu pasunasse, vaid laualab. &ige fänn ei jaluta seisult 0-3 minema vaid toetab meeskonda alati l6puni.
                        Nõus.lauldud vähemalt sai.
                        pool kõva fänn siis

                        Comment

                        • armand0
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 358

                          #1872
                          Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                          Algselt postitas noname Vaata postitust
                          Nõus.lauldud vähemalt sai.
                          pool kõva fänn siis
                          no türr endal viskas ka 3-0 koppa ette.

                          Kaua sa ikka vaatad, kuidas eestlased platsilt vähenevad ja punaseid ja kollaseid kaarte kokku korjavad.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1873
                            Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                            Algselt postitas noname Vaata postitust
                            nonii

                            nüüdseks kaineks saanud ja let the grind beginn.

                            Vastane
                            kutt oli agro (kõik tänavad INF) ja iga kord pani 3 bulletit 2/3 potist.
                            bluffimas pole näind teda.
                            paar kätt tagasi.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Sisuliselt biidime ainult bluffi.
                            missed samas BD flsuh jõudis kohale.
                            arvan,et JJ poleks ta riveril lükanud.QQ+ eeldan,et oleks.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            TT käes raiseksin turni

                            Comment

                            • Owner85
                              Klubi Liige
                              • Aug 2009
                              • 2146

                              #1874
                              Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                              OT: aga küsin kuidas warrockis hetkel on.häckereid ikka on veel ja kas soft jookseb kenasti?
                              mõned aastad tagasi olin eestis TOP 3me parima mängija seas kes WR pelas ja ka maailmas olin tuntud nimi,aga quitisin!

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #1875
                                Re: [NL100/200] 36k VPP SuperNovani.

                                Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                                OT: aga küsin kuidas warrockis hetkel on.häckereid ikka on veel ja kas soft jookseb kenasti?
                                mõned aastad tagasi olin eestis TOP 3me parima mängija seas kes WR pelas ja ka maailmas olin tuntud nimi,aga quitisin!
                                Vahepeal ei mänginud aasta aega,aga viimasel ajal olen uuesti mängima hakanud.
                                nt just tegin ühe mängu (tavaliselt hea pärast sessi mängida).
                                viimasel ajal täiega laggib.ma ei tea kas viga mu arvutis,mu netis või ongi *** serverid.
                                häkkereid on kuidas kunagi.mõnipäev on igas mapis mingi lohh,teinepäev ei ole ühtegi.

                                mis su level oli kui mängisid?

                                Comment

                                Working...