Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Loksutaja
    Õpihimuline Mängur
    • Jun 2010
    • 448

    #1996
    Re: Sydney & NL50 -> Noname

    wow, 8000$~ kuus ehitusel, kõlab hästi.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #1997
      Re: Sydney & NL50 -> Noname

      pigem kõlab suht ulmelisena

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #1998
        Re: Sydney & NL50 -> Noname

        Lol, pühap siis 84$ hourly?! How sick is that.. aga ma ei usu, et 5gww tõtt ei räägi - pole erilist kasu lõigata valetamisel... 42$/h on neto siis argipäeviti?

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #1999
          Re: Sydney & NL50 -> Noname

          ma ka ei usu et valetab, aga no see on ika vägagi ulmeline palk oleks poissmees siis võtaks kohe pileti ja tsekiks selle elu üle seal

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #2000
            Re: Sydney & NL50 -> Noname

            Kaevandustes Aussies ca 60 daala tunnipalk. Pole nii uskumatu.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #2001
              Re: Sydney & NL50 -> Noname

              Kaevandajatel teatavasti lühem eluiga ka.

              Comment

              • 5gww
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2010
                • 333

                #2002
                Re: Sydney & NL50 -> Noname

                Perthis on 42 daala tunnis väga hea, kaevanduses on palgad veelgi kõrgemad, aga see eest elu on ka nende kohtades kallim. Näiteks majade üürid jne. Aga järgmine nädal vist lendame lennukiga teise linna, 2 nädalat elame hotellis, ja teeme tööd. Mis kõigeparem, ülemus ütles et seal saame veel rohkem palka.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #2003
                  Re: Sydney & NL50 -> Noname

                  Tervist.

                  Pikk paus foorumist olnud vahepeal.
                  Elust nii palju,et elame Childers ja teeme oma farmi päevi rahulikult.(plaan on ka teiseks aastaks Aussie jääda).
                  Pidi parim farm siinkandis olema(kuid siiski 20$ tunnis).
                  Üleeile ostsime Ford Raideri (1994.a,7.seater) ja täna viisime parandusse
                  Tegelt oli asi selles,et saime auto üliodavalt,aga sidur libises päris mõnusalt ja see oli vaja ära vahetada.Win on nii ehk naa
                  Täna peaks auto kätte saama parandusest ja siis Bundabergi peole minema.(Saime 3.vaba päeva tänasest).
                  Elu on lill igatahes.

                  Pokkerist rääkides,suutsime sõbraga Sydney kasiinos ära käia enne siia tulekut.
                  NL200 laudades oli täpselt 2h pikkune järjekord
                  Otsustasime ikkagi ära regada,mõne õlle võtta (kallim õlle,mida Sydneys jõin) ja seal mõnes automaadis veits dongata ja aega surnuks lüüa.
                  Pärast 2h saime sõnumi,et laual vaba koht olemas ja läheb mänguks.
                  Kuna Live roll puudus,siis plaan oli lihtsalt minna ja veits möllata (järgmine päev pidime lennukile minema ja plaan kaua seal passida polnud nagunii) ja õhtul peole edasi minna.
                  Mängida jõudsin täpselt 4.kätt.(E: Sisse ostsin ennast 95$).
                  Teine käsi AKo,raise,2 calls.Flop T76r , DB and call 20$ , Hero FOLD.
                  Neljas käsi 76 , 2limperit,Hero calls. Flop QJ8 , 2 checks, Hero bet , Villian c/r AI , Hero call´s.Vastasel K4 . GG ja bye

                  Mõned käed onlinest.
                  No ei suuda foldida siin,AQo võib siin vabalt samamoodi mängida IMO.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Vastane huge donator,kuid siiski riveril otsa panna pole mõtet vast.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Vastane agro fish.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Ei saa aru nendest Short regularidest,kes AKs 4bette callivad
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Möh.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Sometimes its Easy Money.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #2004
                    Re: Sydney & NL50 -> Noname

                    Auto käes.

                    Paar pilti:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    +
                    unts ehk ~29g
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #2005
                      Re: Sydney & NL50 -> Noname

                      Lolz, need kuradi fordi jeepid on nii standard sõiduvahendid seal Aussis :D

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #2006
                        Re: Sydney & NL50 -> Noname

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        Lolz, need kuradi fordi jeepid on nii standard sõiduvahendid seal Aussis :D
                        Tegelikult pole sellist ennem näinudki Queenslandis veel ja ikka üli odavalt saime selle.

                        Comment

                        • totaldonk
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 914

                          #2007
                          Re: Sydney & NL50 -> Noname

                          mis hind untsil oli?
                          pildilt ei paista eriti kvaliteetne ;D

                          Comment

                          • absoluutselt
                            Julm Donk
                            • Dec 2011
                            • 71

                            #2008
                            Re: Sydney & NL50 -> Noname

                            Algselt postitas totaldonk Vaata postitust
                            mis hind untsil oli?
                            pildilt ei paista eriti kvaliteetne ;D
                            Tundub ikka väga rokane mant olevat :D

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #2009
                              Re: Sydney & NL50 -> Noname

                              Kui palju masin maksis siis ikkagi?

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #2010
                                Re: Sydney & NL50 -> Noname

                                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                                Kui palju masin maksis siis ikkagi?
                                3300$ koos uue siduriga.

                                Comment

                                Working...