Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1546
    Re: noname [NL50]

    päris armas päevik

    rohkem graafikuid ja pilte! ma suur pildiraamatu fänn!

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #1547
      Re: noname [NL50]

      wtf coca?


      Mõni sett:

      31/19/0.6AF,käsi 26.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      53/10/3.7 AF, käsi 60.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      juuni algus:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #1548
        Re: noname [NL50]

        ahjaa.täitsa unustasin.
        üritan liiga tihti riveril mingi vbeti teha poolkõva käega.miks ma järgi ei checki...
        liiga tihti saan c/r ja foldida ei oska siis enam
        CHECK RIVER....
        37/0 AF 2.5 ,käsi 30.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #1549
          Re: noname [NL50]

          Sõbra juures käisime saunas ja muidugi võtsime veits napsu.
          Pärast mõtlesime veits turnadel gämbelda.noh nii õlle kõrvale.
          Kuna ma mingi turna pro pole,siis kallimatel (loe 10$+ sisseost) turnadel väga gämbelda ei viitsi/taha (kui siis kaine peaga).
          Kuna just hakkas 1$ turna kui sisse logisin (~2000 osalejaga) siis sai veits sõbrale raha FT kontole saadetud ja seda mängitud.
          Tänu "mõnele" suuremat sorti imemisele jäi tulemus meeldiv:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          Last edited by noname; 06.06.11, 00:47.

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #1550
            Re: noname [NL50]

            Täna sai vahelduseks ka pokkerit mängitud veits.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            rida oli tänase sessi nuhtluseks

            BIIDID:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by noname; 12.06.11, 03:52.

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #1551
              Re: noname [NL50]

              Juuni so far:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Viimastel päevadel veits mänginud isegi.

              Üks käsi ka.Nii suur c/r flopil on nuts?Mis teeb HERO flopil?
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1552
                Re: noname [NL50]

                Ma foldiks või shoveks, sest kui sa callid ja hitid oma rea võid ikka olla drawing dead või drawid masti, teiseks kui sa hitid oma masi on laud liiga keeruline ja isegi fish võib leida foldi. Fold liiga nõrk, shove tundub hea.

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #1553
                  Re: noname [NL50]

                  shove tunduski hea:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Games are dead?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Vist suurim POT,mille võitnud olen:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Mis teeksid teistmoodi:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  kahju,et käsi nii vähe.Juuni
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by con; 23.06.11, 16:02. Põhjus: typo

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #1554
                    Re: noname [NL50]

                    Oled NL100s mängu käima saanud nagu näha ja juba NL200t proovinud.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #1555
                      Re: noname [NL50]

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Oled NL100s mängu käima saanud nagu näha ja juba NL200t proovinud.
                      Siiski suurem osa selle kuu kätest on NL50s.Aga NL100 juba päris koduseks limiidiks saanud ja viimased sessid NL200 laudu ka kõrvale võtnud.Mott on laes :)

                      Ühte limiiti MultiTableda väga ei saa FTPs,seega peab limiite segamini mängima.
                      Last edited by noname; 23.06.11, 16:22.

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #1556
                        Re: noname [NL50]

                        Kuna FTP on maas ja pea kõik säästud seal kontol (~5000$) ,siis otsustasin Starsi kolida ja algusest jälle hakata.NL2 jäi vahele muidugi ja viimaste kopikate eest sai NL5 BR ilusti kokku...

                        Ei suuda 24.tabledes eriti seda limiiti (muidugi kaardi jooks oli alla keskmise ja Starsi soft vajas harjumist) biitida.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Otsustasin siis 10BI (stop loss 2BI) pealt NL25 minna.
                        kuidas läks,sellest hiljemalt.

                        Edu!

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1557
                          Re: noname [NL50]

                          ehhee.. mul umbes sama NL4'ga.. vaatasin ja mõtleisn veidi oma mängu peale.. mu range rämedalt laiem kui ranka tabel.. ja need mõtted ja nipid NL4's lihtsalt ei toimi mis NL100s toimisid.. mingi aeg võtan kätte ja alustan korralikult ja distsipliiniga mängu.

                          Comment

                          • noname
                            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                            • Oct 2009
                            • 2366

                            #1558
                            Re: noname [NL50]

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            ehhee.. mul umbes sama NL4'ga.. vaatasin ja mõtleisn veidi oma mängu peale.. mu range rämedalt laiem kui ranka tabel.. ja need mõtted ja nipid NL4's lihtsalt ei toimi mis NL100s toimisid.. mingi aeg võtan kätte ja alustan korralikult ja distsipliiniga mängu.
                            Nii on.Lihtsalt vastased ei mõtle vaid mängivad kaarte.Ükskõik mis board on,tehakse otsuseid enda kaartide järgi.
                            Distsipliini all sa mõtled nittimist? :)

                            NL25-st siis niipalju,et väikse rolliga läksin mängima ja mängisin 80bb-ga NL25 ja PL25 laudu.
                            10-14.lauda ja kõva bumhuntimise tulemusel :
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Sample muidugi olematu ja statsid ka niti poolsed 14/11 AF 2.7 , steal 34%.
                            Steal Success 67%,mis näitab,et üpris vähe hakatakse vastu blaindidelt.(muidugi see % on väiksem,kui regularidel on rohkem infot minu kohta,kuid siiski).
                            Tervitan ka Tigranot,kes Starsis NL25s möllab.

                            Ööd!

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #1559
                              Re: noname [NL50]

                              Pärast ca 3.kuud ootamist saabus Täna postkasti FTP Security Key :)

                              Comment

                              • FreakyJason
                                Klubi Liige
                                • Jan 2009
                                • 1381

                                #1560
                                Re: noname [NL50]

                                thumbs up!

                                Comment

                                Working...