Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #1696
    Re: [NL100] 4.kuuga Supernovaks

    Algselt postitas noname Vaata postitust
    mis te hirmutate siin :)

    täna alustasin 350$ miinusega.paar peenet imemist+coolerit.tundub,et starsil on suuremat sorti swing plaanis tekitada :D
    midagi head on ka kehva jooksu puhul.nimelt mängimis isu on meeletu (Y)
    Move down mõneks ajaks? SN'i pärast ei saa?

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #1697
      Re: [NL100] 4.kuuga Supernovaks

      Algselt postitas noname Vaata postitust
      idee järgi iga päev 4.kuud jutti.mitu vaba päeva teed kuus?

      ise arvestasin,et Detsember tuleb selline veits lebom kuu teha (jõulud,asja ajamised jne),seega ca 24k vpp kuus vaja teha ja jõulukingiks 4000$ Vip Reward bonus olemas :)

      idee on hea,nüüd teostust vaja.
      pole nii mõelnud mittu vaba päeva teen. preagu siht silme ees ja nii lasengi.
      stoplossist muidugi üle ei lähe -5BI

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #1698
        Re: [NL100] 4.kuuga Supernovaks

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        Move down mõneks ajaks? SN'i pärast ei saa?
        no hetkel veel BR piisav,et mängida.
        miks soovitad madalamale minna?
        ps.enda mäng kannatada pole veel saanud.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #1699
          Re: [NL100] 4.kuuga Supernovaks

          Mul toovad ka swingid kõvasti volüümi, NL100's oli see hea, et kui kuskil 2k$ swingist sai välja tuldud, siis vb vahepeal juba mingi 1500$ boonus lahti saadud ja siis annab kõige paremini Starsi FPP pro elu tunda :D

          NII haige, ma pmst hakkasin kunagi Starsis mängima just nende Milestonide pärast ja 2009 sain juba SN'iks, kuid siis milestoneni ei ulatunud, 2010 olin obv easily milestone tempos, aga tuli ju fcking väkke minna, 2011 olen SN tänu sellele, et saatsin supporti kirja , aga hetkel 36k VPP'd ja no hetkel kohe kuidagi ei anna milestonide suunas vaadata lol. Tra see sõjavägi, megahüpperunreal tilt, 2 aastat keppis ära pmst! Nüüd on veel septembri lõpuni SN olemas ja siis peab vaatama, kuidas aasta lõpux tagasi saada :/

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #1700
            Re: [NL100] 4.kuuga Supernovaks

            sõjaväest kuidagi ära ei saanud nihverdada ennast? (lihtsalt küsin.mulle endale ei meeldi need äraviilijad muidugi).

            täna siis üle tüki aja väike pluss päev.sai ju siiski 400$ august välja tuldud

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            jama on see,et olen hakanud lolle vigu tegema.päris kindlasti läks täna 2BI lihtsalt auku oma lohakuse pärast.
            mõtlen kätes liiga vähe ja kipun enne tegutsema,kui pikemalt mõelnud olen.

            sess läbi ja õlle lahti tehtud...
            (kuna reede õhtu on,siis otsustasin mõne õlle juua.kuna mängida oli ka vaja,siis välja ei hakanud minema ja lürbin õlle natuke.)

            Cypher0 mis limiiti lased üldse?ma pole sind NL100s küll märganud.
            E:PTR otsingud läbi

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #1701
              Re: [NL100] 4.kuuga Supernovaks

              Algselt postitas noname Vaata postitust
              Cypher0 mis limiiti lased üldse?ma pole sind NL100s küll märganud.
              E:PTR otsingud läbi
              NL50 põhiliselt. Arvutasin, et kui väga tahta, teeb 15k VPP-d kuus ära küll.

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #1702
                Re: [NL100] 4.kuuga Supernovaks

                hetkel liigun graafikus.see kuu 3600vpp.kui hästi läheb,siis 5000vpp saab tänasega kokku.
                kõik on tibens tobens.
                350$ veel vaja kokku imeda ja olen 14BI august kah väljas.

                täna solid päev.pole nii head mängu teinud tükk aega.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #1703
                  Re: [NL100] 4.kuuga Supernovaks

                  krt.
                  lubasin tuttavale paariks päevaks appi minna.ehituse valdkonnas siis.
                  ja nüüd kell 4.hommikul pole lihtsalt und ja 8st on äratus :)

                  üks lahendus oleks viimane SUITS osa ära vaadata ja magama mitte minna.

                  teist lahendust nagu polegi.
                  a lambaid lugeda

                  e: läksin siiski magama.
                  Last edited by noname; 05.09.11, 06:56.

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #1704
                    Re: [NL100] 4.kuuga Supernovaks

                    stars peedistab ikka metsikult hetkel.kaart ei taha joosta.
                    peab pikemat viha hetkel.

                    kuna uuesti starsis mängides sai täna 150k kätt täis (NL5,NL25,NL50,NL100) siis viskan ka graafiku.
                    seekord siis EV joonekesega

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    viimati kui starsist lahkusin,jooksin 150k käe peale 25BI alla EV,hetkel vähemalt liigun graafikus (25BI 4.limiidi peale kokku hetke graafikus*).

                    nii,et 300k käe peale 50BI alla EV ei ole raske.

                    ahjaa.
                    NL100 graafik ka eraldi.kuidagi jube swingine tundub see graafik.
                    0.75BB/100 hetkel aga käsi üpriski vähe ka.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    peace.

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #1705
                      Re: [NL100] 4.kuuga Supernovaks

                      mis statid ?

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #1706
                        Re: [NL100] 4.kuuga Supernovaks

                        Algselt postitas kollane Vaata postitust
                        mis statid ?
                        16/12
                        steal 40%
                        cbet flop 69%
                        3bet 3.6
                        AF 2.5

                        miks küsid?

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #1707
                          Re: [NL100] 4.kuuga Supernovaks

                          vastane regular.river callime või paneme otsa.sisuliselt kardan ainult AK.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #1708
                            Re: [NL100] 4.kuuga Supernovaks

                            Tundub küll, et tuleb otsa raiuda. AK oleks ilge setup, aga see peaks pf enamasti 3bettima ju.

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #1709
                              Re: [NL100] 4.kuuga Supernovaks

                              Milline halvem käsi callida saab? Ta avas UTG ja vastane on BB. Juba preflop ei tohiks siin nõrgemaid ässasi enam pmst olla. Isegi kui on mõni siis riveri raise oleks overkill mõeldes noname preflop rangele ja millega ta praegu jätkata saaks. Ja millega vastane saab jätkata kui praegu raiseda?

                              Pre BB vs UTG ei pruugita 3bettida üldse- liiga strong ja unbalanced, nl100 seda juba vast jälgitakse.

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #1710
                                Re: [NL100] 4.kuuga Supernovaks

                                Aga mis sitemaga regular callib? Ma viskaks siin riveri 3betshove peale rea maha, muudest kätest rääkimata.

                                Comment

                                Working...