Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #1561
    Re: noname [NL50]

    IMO Starsis on neid runner runnereid tunduvalt rohkem,kui FTP.
    Vähemalt silma on jäänud

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #1562
      Re: noname [NL50]

      Miks selline stäkk? Blind 25c ju :D

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #1563
        Re: noname [NL50]

        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
        Miks selline stäkk? Blind 25c ju :D
        Kuna 0st alustasin ja BR polnud piisavalt suur,siis otsustasin 20$ sisse osta (eelmisel lehel lähemalt).
        Varsti saab ehk normaalse 100bb-ga laudadesse istuda :)

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #1564
          Re: noname [NL50]

          Hmm.
          Jooks on hetkel natuke nadi ja tuleb vist täna öö otsa grindida.

          Lühike sess ja -70$

          vs Pastilaa (mille peale panid mu?)
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          No pole midagi teha,kui sellised coolerid on.Turnist täna teine 5% villianile
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Edu!

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #1565
            Re: noname [NL50]

            miks sa shortstackid?

            esimene käsi 99+ ja AJs+

            Comment

            • Ahangama
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 615

              #1566
              Re: noname [NL50]

              See siis ametlik bankrollide kasvatamise teema? :) Ise alustasin 120$ ja hetkel pendeldan 10nl ja 25nl vahel, jooks ka jube halb olnud ja party üldse rigged koht vist. Homme-ülehomme kolin starsi 25nl-i kuna siin 25-s fishid liiga shortid. gl

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #1567
                Re: noname [NL50]

                Tule tule ahangama :)
                Eestlasi ongi suht vähe NL25s.

                oeh.
                Väga kehv kaardi jooks on mind tabanud.
                Runner runnereid on lihtsalt liiga palju:S

                standardid :
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                + veel pange täis foldimisi...

                Täna palju kehva mängu ka teinud ja krt vaatan,et mul cbetid liiga madalad.
                Homme üritab paremini.NON SD langes ka metsikult.Aga pole midagi teha sellise jooksu juures.
                graafik:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1568
                  Re: noname [NL50]

                  Kui bvb restealid 3-9 bb ja su stack ka selline ahtake, siis kuidas puht matemaatiliselt seal mõtleva, vastumängiva OK regi vastu AQs foldida saab enam? See käsi on palju parem, kui JJ ja AQo. Taipupole range on õige + harva ka lisada ka Axs vms sodi , mida regide blindivõitluses ette tuleb.

                  Edu sullegi!

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #1569
                    Re: noname [NL50]

                    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                    miks sa shortstackid?

                    esimene käsi 99+ ja AJs+
                    Mu arust ei pea tingimata neid käsi vaakumis 3bettima.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #1570
                      Re: noname [NL50]

                      Stars paneb mu mindseti proovile vist.
                      Igatahes päris häsi õnnestub see :(

                      kui -5BI kokku sain (punane ring graafikul),läksin suitsu tegema ja närve veits rahustama (juhuslikult tegin trackeri lahti ja seal punase ringi juures olin tol hetkel).Nii auku läks kõik.
                      Kohe teen uue sessi...pidin lihtsalt veits kirjutama,,,
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      mõni biit sessist:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #1571
                        Re: noname [NL50]

                        ilus.
                        ma pole FTP 500k käe jooksul ka vist nii palju runner runneritelt pähe saanud.
                        eilne päev:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #1572
                          Re: noname [NL50]

                          whiner....I am sometimes.

                          Teen ise sitta mängu,jooks aitab ilusti kaasa ja ongi olemas "Meeletult ilus" winrate.
                          ahh,,,

                          Paar kätt.Kommentaarid oleks ka teretulnud (nagu alati):

                          Käsi nr 1:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Käsi nr 2 :

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ilusa jooksu vahele ka mõni käsi:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Riverstars
                          Last edited by noname; 12.07.11, 02:46.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #1573
                            Re: noname [NL50]

                            1käsi - Kuna CO on pooliku stackiga fishipoiss ja ees on 2? limperit ja ta tõstab minraisega, siis mina küll seal vaid setmainima ei lähe, arvestades et nii palju surnud raha ka maas... 3betiks seal.

                            2käsi- PF paneksin 1.5$ vähemalt (tavaliselt 1.75$). Flopis minraise peale laseks timebanki ja calliks ning calliks iga turni. Qpuhul peaks natukene mõtlema
                            Last edited by k2snakalle; 12.07.11, 03:41.

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #1574
                              Re: noname [NL50]

                              Teises käes ei näe flopi shovel mõtet - ta range's on ju ka bluffe ning pmtl pole ühtegi halba turni tulemas.

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #1575
                                Re: noname [NL25]

                                jube,mis toimub.
                                iga turn ja river on lihtsalt nii sitt kaart.Sellepärast juba flopil AI keevitamine toimubki.

                                Ei biidi ka NL25.
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...