Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HU grinder
    Vana Tegija
    • Feb 2010
    • 1002

    #706
    Re: Noname @ NL25 Räige BE...

    Ei tasu olla results-oriented.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #707
      Re: Noname @ NL25 Räige BE...

      Mina jällegi ei taipa, mis moodi see on hea flop FISHI vastu c-bettimiseks? Millise käe pealt sa totaltolvani maha saad sealt. Minu meelest ta callib iga ylekaardiga broadway kaartidest rääkimata, kui neid juhtub olema parasjagu. Fishi vastu rasvane c-bet, kui board on töesti hirmutav. a'la K voi A flopis, voi paar maas.
      Käsi suht nöme iseenesest. Ootaks isegi, mida targemad arvavad. Mina, uusnit, nagu ma nyyd olen, oleks obv. foldinud selle käe juba turnis :) Ja non-sd oleks saanud jälle allapoole kimada täie pasaga :)

      Arvesta sellega, et peale sitta joosku tuleb tavaliselt hea jooks.
      Edu laudades!!

      Comment

      • noname
        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
        • Oct 2009
        • 2366

        #708
        Re: Noname @ NL25 Räige BE...

        Algselt postitas rmartin Vaata postitust
        mitte foldima, vaid panustama tuleb hakata. Sa ju ise panid vastasele kutsuva punase vaiba maha, et ta kenasti oma reani saaks loivata.
        Kas sa alati flopis pidurdad kui ei hiti?
        irw ei pidurda.

        Mis käelt sa fishilt ootad foldi saada?
        ta ei foldi
        Ükskõik mis paari ta ei foldi,Ax ta siin ei foldi,6x ta ei foldi.
        Ja ma ei cbeti fishi vastu OOP sellisel flopil indeed.


        Igatahes riveris oleksin pidanud FOLDIMA.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #709
          Re: Noname @ NL25 Räige BE...

          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
          Mina jällegi ei taipa, mis moodi see on hea flop FISHI vastu c-bettimiseks? Millise käe pealt sa totaltolvani maha saad sealt. Minu meelest ta callib iga ylekaardiga broadway kaartidest rääkimata, kui neid juhtub olema parasjagu. Fishi vastu rasvane c-bet, kui board on töesti hirmutav. a'la K voi A flopis, voi paar maas.
          Käsi suht nöme iseenesest. Ootaks isegi, mida targemad arvavad. Mina, uusnit, nagu ma nyyd olen, oleks obv. foldinud selle käe juba turnis :) Ja non-sd oleks saanud jälle allapoole kimada täie pasaga :)

          Arvesta sellega, et peale sitta joosku tuleb tavaliselt hea jooks.
          Edu laudades!!
          Minu arvates ka väga halb flop (liiga palju tõmbeid ja liiga madalad kaardid) jätkupanuse tegemiseks.

          Comment

          • rmartin
            Klubi Liige
            • Dec 2008
            • 175

            #710
            Re: Noname @ NL25 Räige BE...

            flop ei ole hea, nõus. Aga kui sa avad UTG siis sa tõenäoliselt esindad väga tugevat kätt ja korralik cbet siin suure tõenäosusega töötaks, mina paneks julmalt poti. Ja kes ütles, et vastane on kala? A6s buttonilt callida ei pruugi seda veel tähendada, tõenäoliselt see ainus viis sinusuguselt nitilt? (vabandan kui eksin) raha kätte saada.

            Ja kui on kala ( mida iganes see siis tähendab, station? mängib iga kaardiga?) siis seda parem. Kui paned flopil poti siis kala oma tõmmetega callides teeb vea. Sa ei peagi teda tema kätelt maha saama. Isegi kui tema range on kõik pildid +As ja paarid (va monsterid) oled sa temast ees.

            Mina oleks flopil poti pannud kui ületõste siis oleks foldinud.
            Kui call oleks turnil tõenäoliselt 2/3 pannud. Jah, selle 3 korral mis sinul tuli oleks panustanud ja kaotanud, aga rahuliku südamega - sealmaal saab seda juba bad beadiks nimetada. Selle flopi checkiga ma seda bad beadiks ei nimetaks.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #711
              Re: Noname @ NL25 Räige BE...

              poti bettimine pointless imo .. ja see on sitt board cbettimiseks idneed

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #712
                Re: Noname @ NL25 Räige BE...

                Algselt postitas rmartin Vaata postitust
                flop ei ole hea, nõus. Aga kui sa avad UTG siis sa tõenäoliselt esindad väga tugevat kätt ja korralik cbet siin suure tõenäosusega töötaks, mina paneks julmalt poti. Ja kes ütles, et vastane on kala? A6s buttonilt callida ei pruugi seda veel tähendada, tõenäoliselt see ainus viis sinusuguselt nitilt? (vabandan kui eksin) raha kätte saada.

                Ja kui on kala ( mida iganes see siis tähendab, station? mängib iga kaardiga?) siis seda parem. Kui paned flopil poti siis kala oma tõmmetega callides teeb vea. Sa ei peagi teda tema kätelt maha saama. Isegi kui tema range on kõik pildid +As ja paarid (va monsterid) oled sa temast ees.

                Mina oleks flopil poti pannud kui ületõste siis oleks foldinud.
                Kui call oleks turnil tõenäoliselt 2/3 pannud. Jah, selle 3 korral mis sinul tuli oleks panustanud ja kaotanud, aga rahuliku südamega - sealmaal saab seda juba bad beadiks nimetada. Selle flopi checkiga ma seda bad beadiks ei nimetaks.
                Noo pooliku stäkiga vennad on pigem ikka sellised kalakesed.

                Comment

                • k2snakalle
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2545

                  #713
                  Re: Noname @ NL25 Räige BE...

                  Aga tehke mulle kui lollile selgeks, et kumb parem oleks...kas foldida juba turnis või ikka riveris? Sest mis kaarti me ootame riveris? Ristit ei taha, Ässa ei taha, 6-te ei taha, sest kui ta all-in lükkab, siis ka jama situatsioon, et kas mängib boardi või tal on 7. Ja ükski kaart tegelikult riveris ei tee meie otsustamist ju kergemaks? Juba turnis onju selge, et parim mis saame on split ilmselt.

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #714
                    Re: Noname @ NL25 Räige BE...

                    Hey jälle

                    Möödas on siis 25 000 kätt see kuu NL25.
                    Seis paranenud tsipa.
                    Kuu profit: -160$

                    Päris kena värk mul nende pfr AI minekutega see kuu.
                    (tegemist siis 10$+ vastaste vastu see kuu)
                    AA 25 000 käe kohta 0 korda pfr AI
                    KK 25 000 käe kohta 2 korda pfr AI ja mõlemal korral AA vastas.

                    That´s not normal I guess

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #715
                      Re: Noname @ NL25 Räige BE...

                      ei peagi ju pf AI saama .. ma ei etagi kas mul on üldse mõned AA see ku pf AI, kahtlen

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #716
                        Re: Noname @ NL25 Räige BE...

                        Algselt postitas leits Vaata postitust
                        ei peagi ju pf AI saama .. ma ei etagi kas mul on üldse mõned AA see ku pf AI, kahtlen
                        hmm.
                        et siis see täiesti normaalne?

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #717
                          Re: Noname @ NL25 Räige BE...

                          Hõiskasin liiga vara vist

                          Kuu profit langeb...

                          Nii fcking standart juba:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Kuu graph:

                          Host your images online with an easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

                          Eesmärk:
                          Mängida 24 000 kätt.
                          Kui midagi ei muutu...lõpetan starsis mängimise.
                          Last edited by noname; 14.04.10, 00:55.

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #718
                            Re: Noname @ NL25 Räige BE...kaua võib?

                            mul NL25ga täpselt sama lugu, aga mängisin 6mac ja kaotasin 4 sessiga 6buy-ini. Võtsin mõneks ajaks aja maha ja hakkasin turniire laskma hoopis, kui roll jälle piisav lähen uuele katsele.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #719
                              Re: Noname @ NL25 Räige BE...kaua võib?

                              Edu atsetoon aga ära ainult alla anna :)

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #720
                                Re: Noname @ NL25 Räige BE...kaua võib?

                                Kui hästi läheb,teen väikese video täna.
                                Ma ei mäleta,millal ma viimati kell 10:00 pokkerit mängisin

                                Comment

                                Working...