Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #856
    Re: [NL25] noname Full Tildis...

    Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    Kui selle tõepoolest ise oma kätega valmis meisterdasid, siis väga spets
    Üksi on raske,seega olime kolmekesi,kuid põhimõtteliselt küll ISE tehtud...
    Poe kaubaks jäi vaid "mõned" mutrid,keermelati meetrid,6.lauda ja mõned Õlled

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #857
      Re: [NL25] noname Full Tildis...

      Algselt postitas raunsz Vaata postitust
      Sry ilus kiik, kuidas mai kuu oli pokkeris?
      Mai kuu algus oli nii kuradi kuradi kehv,et halb hakkas...aga lõpupoole jooksin tasa ja targu 2.9BB/100 ning meele tegi meelsaks Boonus + Rackeback

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #858
        Re: [NL25] noname Full Tildis...

        Algselt postitas noname Vaata postitust
        Jõhker sait see PS.

        Oli vaja Buddy Transferilt saadud raha "vabaks" mängida.
        Mõtlesin,et NL5 peaks see kiirelt minema.

        lauad lahti,ja 100 esimese käega -4BI:D,3BI alla EV ja ükskord ei imenud MultiWay potis 15.outsi ära(standart IMO).

        Sessi nuts käsi:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        E:Läksin päris närvi,kui järjest ära imeti.ehee.NL5 ju..wtf
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        NL5 ju ikkagi:D

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #859
          Re: [NL25] noname Full Tildis...

          Nonii.

          ~30k käsi mängitud Full Tildis.
          Midagi ilusat ei ole...umbes 3BB/100 kanti jääb winrate.
          Viimasel ajal suht kaardi ikaldus.15.outsiga flopist MW potis AI minna EI taha enam.Ei ime neid oute ära...

          Paar kätt ka vahelduseks,et päevikut "elus" hoida".


          Über vaal:
          Panin venna nii täpselt tõmbe peale.Not my stile,but worked this time
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          9/6 nitilt sellist steali kätt ei oleks oodanud.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Ämmapets
            Jube Noob
            • Oct 2009
            • 171

            #860
            Re: [NL25] noname Full Tildis...

            Ma avaks FT-s 25nl isegi CO-lt insta sellise käega, liiati veel SB-lt. Q7s ju perfekto steali käsi.

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #861
              Re: [NL25] noname Full Tildis...

              Algselt postitas Ämmapets Vaata postitust
              Ma avaks FT-s 25nl isegi CO-lt insta sellise käega, liiati veel SB-lt. Q7s ju perfekto steali käsi.
              Mnjaaa.Pokertrackeri järgi oleks steal siis seal 27% kanti,mida tal ilmselgelt polnud...
              Tema steali range oli kõvasti väiksem (kuigi SBvsBB on tal arvestavasti laiem ning arvestas prolly,et mul Fold BB to steal 89% ka...aga mis käele Tema mind panna võis flopis?).
              Ikkagi Too lose IMO ja ma ei kujuta ette,mis käele ta mind pani!

              E:Miks FT paneks just isegi CO sellise käega.PS ei paneks?:o
              Ja arvestades,et sa CO paneks insta sellise käega,siis ma ei imesta,kui Sinu Steal jäeks kuskile 50%+ kanti (arvestades,et BTN-ilt sa avad veel suurema rangega).
              Kui kasumlik on sellise rangega avada?
              Last edited by noname; 15.06.10, 23:46.

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #862
                Re: [NL25] noname Full Tildis...

                Tänane siis elumagusvägasuperjooks.
                TÜRA jälle ma ütlen.Viimasel ajal täielik ikaldus ****.No mida perset reaalselt.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Kaks sitasti mängitud kätt täna:

                No oleks veel päästnud,sest siin c/r ma ei biidi midagi peale AK,mida on siin HARVA HARVA.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #863
                  Re: [NL25] noname Full Tildis...

                  Mõnikord tõesti tundub,et pokker on liiga närvide mängimise mäng.

                  Öelge targad PRO-d:
                  Sellel kuul mul 7000 käe peale on selline graph:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  6,5BI Non showdown alla 7k käe kohta.
                  See pole normaalne LOL.

                  Kogu graafik on 30k käe kohta 32BI alla.

                  Käte miinused 30k käe kohta ka:
                  (IMO kas need AK käed ei peaks tegelt plussis olema?)

                  AKo -16$
                  AKs -11$
                  AQs +38$
                  AQo +50$

                  E:
                  Kõik käed peale AA,KK,QQ :
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by noname; 16.06.10, 02:28.

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #864
                    Re: [NL25] noname Full Tildis...

                    Võtsin endal viimased 30k kätt ja
                    AKo +444bb
                    AKs +412bb
                    AQs +212bb
                    AQo -87bb

                    Ja kõikide käte peale on AKs ja AKo kasumlikkuselt 3. ja 4. käsi.

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #865
                      Re: [NL25] noname Full Tildis...

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      Võtsin endal viimased 30k kätt ja
                      AKo +444bb
                      AKs +412bb
                      AQs +212bb
                      AQo -87bb

                      Ja kõikide käte peale on AKs ja AKo kasumlikkuselt 3. ja 4. käsi.
                      No hakkab minema.
                      Mul eelnevalt pole sellist asja olnud ja AK on ikka ilusti tootnud.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #866
                        Re: [NL25] noname Full Tildis...

                        wtf sa oled mingi tiltis kui j22d sessiga 0i? LOL? ure kidding me? Kui sa nii arvad, siis imo pole sa swingi n2inudki veel. Ja mis sela 7k käelisel viga siis on?

                        Ja ma ei saa aru mida sa vingud selle Non-SD peale? Normal ju. See oleneb mängu stiilist. Nullis on sed FR kani keeruline hoida ..

                        Mõistmaut suht .. mis siis saab kui tuleb reaalne 10bi+ swing? Kui sa swongitad ja j22d nulli on ju imo kõik h2sti

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #867
                          Re: [NL25] noname Full Tildis...

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          wtf sa oled mingi tiltis kui j22d sessiga 0i? LOL? ure kidding me? Kui sa nii arvad, siis imo pole sa swingi n2inudki veel. Ja mis sela 7k käelisel viga siis on?

                          Ja ma ei saa aru mida sa vingud selle Non-SD peale? Normal ju. See oleneb mängu stiilist. Nullis on sed FR kani keeruline hoida ..

                          Mõistmaut suht .. mis siis saab kui tuleb reaalne 10bi+ swing? Kui sa swongitad ja j22d nulli on ju imo kõik h2sti
                          polnud Tiltis

                          Swingi näinud küll.
                          16BI swingi tundnud NL25.

                          7k käe viga on räige NON showdowni langus,mis on Liiga suur IMO.
                          Seda nullis polegi võimalik hoida,aga küsimus ongi:
                          Kas mitte liiga palju ei lähe see alla.Annan äkki flopis liiga kergelt alla.
                          E:Ära võrdle seda viimase 7k käega vaid 30k käega 32BI alla*

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #868
                            Re: [NL25] noname Full Tildis...

                            No mul l2heb samamoodi non-sd alla. Õpi valuet võtma vms siis, et sinine kiiremini tõuseks

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #869
                              Re: [NL25] noname Full Tildis...

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              No mul l2heb samamoodi non-sd alla. Õpi valuet võtma vms siis, et sinine kiiremini tõuseks
                              This maybe.

                              Samas 3BB/100 ei ole kõige hullem,aga Ma ise tunnen,et olen rohkemaks suuteline.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #870
                                Re: [NL25] noname Full Tildis...

                                See on 30k kätt ja 30k kätt on vägagi short term. Järeldusi väga teha ei saa.

                                Comment

                                Working...