Re: [NL25] noname Full Tildis...
Üksi on raske,seega olime kolmekesi,kuid põhimõtteliselt küll ISE tehtud...
Poe kaubaks jäi vaid "mõned" mutrid,keermelati meetrid,6.lauda ja mõned Õlled
Algselt postitas g00000se
Vaata postitust
Poe kaubaks jäi vaid "mõned" mutrid,keermelati meetrid,6.lauda ja mõned Õlled

A 
7




Comment