Noname (NL50/NL100)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #1606
    Re: noname [NL25]

    Pakun, et see oli Vapsiku poolt level ;D

    Comment

    • noname
      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
      • Oct 2009
      • 2366

      #1607
      Re: noname [NL25]

      Algselt postitas Provoker Vaata postitust
      lol

      Samas on eestlasi ikka palju seal starsi 25-s niiet ei saagi aru kes on kes.
      nii on.
      huvitav mis seis seal NL50s on.

      ja vapsik see ei ole ilus tegu
      nüüd saan metsiku 3beti saju iga eestlase poolt.
      hakka nüüd fishide otsimise asemel eestlastest tühju laudu otsima

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #1608
        Re: noname [NL25]

        Angelast hakkab kahju. Kõigepealt lõikus ja siis see...

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #1609
          Re: noname [NL25]

          disaster jep.

          mõtlesin sessi kõrvale mingit 1$ turnat teha (20k guaranteed).
          Lol milline DONKFEST.
          sess on poole lõbusam kohe.

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #1610
            Re: noname [NL25]

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            AngelaEST või mingi muu taoline naisenimi oli vist.
            Või on Kiizu?

            Comment

            • noname
              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
              • Oct 2009
              • 2366

              #1611
              Re: noname [NL25]

              krt.

              tegin mingeid paari $ turnasi (sessi kõrvale jälle) ja nett läks ära.damn. 3x üle avarege olin buble ajal :(

              nüüd pärast 45.minti tuli nett tagasi ja olen täpselt average :)

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #1612
                Re: noname [NL25]

                Suht kehv,kui turnadel sellised biidid tulevad.Eriti veel kuskil lõpu poole.
                Õnneks seekord algus,Double Rebuy ja läheb edasi

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #1613
                  Re: noname [NL25]

                  ca 9h turniire (9tk) ja kõigis turniirides flipiga välja.mõni bubbles.
                  not my day.aga selline asi ajas viimases turnas juba sellise koblaka ette,et vist ei näpi tükk aega turniire enam.

                  30 turna kohta 3mes rahades.
                  kõva saavutus

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #1614
                    Re: noname [NL25]

                    Kuidas NL-50 shot läks?

                    Selle nime asja pärast oled tiltis või?


                    Poker Stars $50.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 1386394
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    Volrath89 (MP2): $52.75
                    LuisCMarinho (CO): $47.75
                    AngelaEST (BTN): $50.00
                    pinehouse (SB): $21.50
                    Hero (BB): $54.80
                    realbruzer (UTG): $27.25
                    Guntji (UTG+1): $44.20
                    Jabba7805 (MP1): $50.00

                    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with Q Q
                    4 folds, LuisCMarinho calls $0.50, AngelaEST raises to $1.50, 1 fold, Hero raises to $5.50, 1 fold, AngelaEST raises to $11.25, Hero raises to $54.80, 1 fold

                    Final Pot: $23.25
                    Hero wins $23.25

                    Üldiselt hoiatan Sind, et minuga pole sellist meta jama mõtet ajama hakata ja blinde ei tasu liialt varastada. Vajadusel võin selle õe konto kohta Starsi kirja saata ja nemad vaevalt nii sõbraliku pilguga asjale vaatavad nagu Tigrano.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #1615
                      Re: noname [NL25]

                      No ma ei tea, kuidagi liiga julm ikka Vapsik...

                      Comment

                      • oohoh
                        Grinder
                        • Oct 2009
                        • 547

                        #1616
                        Re: noname [NL25]

                        ohsa raisk mis biifid

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #1617
                          Re: noname [NL25]

                          kelle muuga metat ikka teha,kui omadega.
                          teised ju täitsa võõrad ja paugutavad nutsiga ainult :)

                          ma pole NL50s starsis veel kunagi käinud.kahjuks muidugi.

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #1618
                            Re: noname [NL25]

                            Elu nagu seebikas :D

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #1619
                              Re: noname [NL25]

                              Cashis täna korralik päev.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              Turnalt aga mega ilus papp (esimene nii suur):
                              Top3 tegime Deali ja igaüks sai 5620$
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #1620
                                Re: noname [NL25]

                                Vau, Õnnitlused:) Seda ju vaja oligi!

                                Comment

                                Working...