[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7666
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Mida rohkem ma vaatan poliitilisi uudiseid,seda rohkem ma saan aru härra juku kalle raidist. Seal toompeal vist ei kannata olla kainest peast. Ma teeks kõigile narkotestid veel ja psühhiaatrilised hindamised.
    Juku ei suudaks kuskil kaine olla, isegi Indias dalai-laamaga kohtudes mitte.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #7667
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Juku ei suudaks kuskil kaine olla, isegi Indias dalai-laamaga kohtudes mitte.

      miks sellel endisel presidendil siuke moosivarga nägu ?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7668
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
        miks sellel endisel presidendil siuke moosivarga nägu ?
        Äkki ongi moosi varastanud, et silmi varjama peab?

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #7669
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Äkki ongi moosi varastanud, et silmi varjama peab?
          Tahaks ka moosi, pole ammu sinna letti vaadanud

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #7670
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Tahaks ka moosi, pole ammu sinna letti vaadanud
            Soovid astuda Eesti 200 liikmeks? Esita liikmeks või toetajaliikmeks astumise avaldus ning digiallkirjasta ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID abil.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7671
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

              Ma olin kunagi E200 liige, aga tulin sealt hästi kiirelt tulema. Nina on hea - sain koheselt aru, et see asi lõhnab sitasti.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #7672
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Kõige enne oleme hakkama saanud üle 30 aasta kaheksakuulise ajateenistusega, kuhu tulid absoluutselt kõik, olenemata keeleoskusega. Saime hakkama. Probleeme oli null.

                Minu ajateenistuse ajal oli vastupidiselt. Oskas ka see kõige umbkeelsem niipalju Eesti keelt, et hakkama sai ja kui msikit jäi vajaka, siis aitasid teda mõlemakeelsed kamraadid.

                Peale selle, kuna juba kaheksakuuline ajateenistus oli korduv drill-drill-drill ehk iseig viimnegi ummamuudu saab asjad selgeks, siis keelebarjääri taha see küll ei jää. Pigem oligi seda tühja passimist liiga palju. Õpe oleks võinud olla intensiivsem ja selle asemel teenistus aeg lühem või siis leida rohkem tegevust - see passimien on jube.

                Tean, et ka tänasel päeval on ikka see sama passimime. Lihtsalt tühja passimine., Nüüd siis tehti ajateenistus hoopis 12 kuu pikkuseks! WTF? Ehk veel rohkem passimist! Ja nüüd peale kõike selle, need, kes keelt ei oska, tehakse veel pikemaks?

                Keegi peab seda Eesti riiki ikka nii väga vihkama, et teeb kõike vastupidi. Niigi on ajateeniistusse jõudnud noorte protsent suhteliselt madal ja kui ajada seda aega veel pikemaks, siis võib mürki võtta, et see protsnet langeb veelgi, eriti nende seas, kes keelt ei oska.

                Ja tänasel päeval vabastust saada on lihtne. Röntgeni, katsumise, uurimise, mõõtmisegas jne. saab igasugu vigu leida, kuid inimese pähe me ei näe. Samas järsku on hakanud räigelt tõusma ATH-diagnoosid. Arstid vaimseid haigusi rõõmuga diagnoosivad, mis annavad ka ajateenistusest vabastust või vähemalt pikendust.


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Minu küsimus ongi, et miks meie riik töötaba meie endi vastu? Miks ei taha riik teha meiega just koostööd, et ajateenistus ei oleks tüütu munni laiaks istumise kohustus, vaid suurepärane paindlik partnerprogramm, mida saab läbida erinevatel viisidel.

                Näiteks: korraga, periooditi, asendada aktiivse Kaitseliiduga (miinimum aastad) või hoopis loobuda ning sel juhul makstaig julgeolekumaksu kuniks teenistuses käidud.

                Peale selle ajateenistuses läbija, kes annab riigikaitsevande, saab riigilt vastu näiteks võimaluse võtta iga kümne aasta jooksul 0% intressiga laenu kodu sissemakseks ja olla eluks ajaks vabastatud maamaksust.

                Täiesti loogiline ju. Sina annad riigile vande. Riik annab sulle hoopis vastu soodsa võimaluse siin kodu rajada, ja kodu, mida sa tahad ka kaitsta.

                Ja kui ei soovi kaitsta ega ajateenistuses osaleda, siis maksadki lisamaksu, kuid teenistust saad läbida isegi näiteks kõrge eani (kuni 40) ja paindlikult. Astud kasvõi KL liikmeks ja oled ala 10 aastat aktiivne liige, loetakse ajateenistuse kohustus läbituks ja saad samad hüved.

                Ei. Meil tehakse vastupidi. Täielikult risti vastupidi.

                E: Näiteks isegi aktiivne droonipiloot olles, omades vastavaid kehtivaid lube, käia täiendkoolitustel ja nii näiteks 10 aastat ning osaleda ala aastas korra miski KL või KV kutseõppustel, oleks üks viis ajateenistus lugeda läbituks ja kui annad ka riigile vande, saad samad "partnerhüved".

                Comment

                • Söönlusikast
                  Pokkerihai
                  • Feb 2024
                  • 3255

                  #7673
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                  mina olen vabatahtlikuse poolt ja riik nähku vaeva, et inimesed tahakski ise tulla .

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7674
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    mina olen vabatahtlikuse poolt ja riik nähku vaeva, et inimesed tahakski ise tulla .
                    Jup. Ja isegi, kui nii väga ei taha, siis oleks see see, mida riik vastu annab, siiski põhjus, et "ära kannatada".

                    Eriti karm on muideks ajateenistuse pikendamisest (3 kuni 6 kuud neile, kes keelt ei oska) ajal, kui
                    valitsuerakondi toetab 14.6% kogu valijatest.

                    Nii tähtsaid asju, et pikendada ajateenistust, ei tohiks võtta vastu valitsus, kellel sisuliselt toetus puudub. 14.6% inimestest otsustab 85.4% eest. Selline valitsus peaks olema ammu tagasi astunud.

                    Isegi Madurol, Iraani ajatollal Ali Khameneil kui ka Putinil on päriselt ka kõrgem toetus, kui seda on hetkel Eesti valitsuserakonadel.

                    Erakondade toetus: https://reitingud.ee/uudised/uue-aas...a-ekre-toetus/

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #7675
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                      Üldse ei tohiks mingi Eesti200 kel on mingi 3 toetajat otsustada ühtki asja, ja kõik mis nad teevsd on rahva vastane või mingi umbluu sest nsd teavad et panevad pillid kokku

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7676
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



                        Sellised nad on - "ranka" on antireklaam. Süvariik.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #7677
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



                          Mis kuradima haigus neil on, et jälle pankasid hoorama hakata? Praegu ju asi täielikult toimib, milleks rikkuda ja lõhkuda? Kui miski muudatus peaks tulema, siis lahkun päeva pealt sambast.

                          Comment

                          • Ecuador13
                            🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                            • Aug 2009
                            • 730

                            #7678
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                            värdjad täidavad juutidest pankurite taskuid

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #7679
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                              värdjad täidavad juutidest pankurite taskuid
                              see juutide taha pugemine on nii mugav. umbes nagu Putin poeb NATO ja lääne taha, et näed nemad meie hädades süüdi. tegelikult ei ole mingeid juute, vaid on omad, kes meid koorivad.

                              ahjaa. ja võib-olla polegi nemad värdjad, vaid värdjad on hoopis need, kes neid üha jälle ja jälle valivad. umbes sama, et tapamajas aitab lammas lihunikult nuga teritada, et ära mind ikka nüri noaga nülgi.

                              selle põhjal siis ka võim säilib - nii Venemaal kui ka meil. ja siis pole mõtet üleüldse kobiseda, et "oi mis seal venemaal toimub, et nii valitakse". meie endi seas need värdjad on täpselt samad.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #7680
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust


                                Sellised nad on - "ranka" on antireklaam. Süvariik.
                                täitsa taevastesse kõrgustesse roninud pärast 1k+ hitti 109$-l. Ranka sa ikka oskad sõprussidemeid luua :D

                                Comment

                                Working...