[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7591
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    Päris hea "klubihiti" MrLimpa valmis teinud


    Ja TPS leht:

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #7592
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Kolmevõistlust on jäänud veel kolm turniiri. Lasin AI-l teha analüüsi. Saada on veel 270 punkti ja edetabeli leiab siit: https://www.pokkeriprod.com/optibeti...luse-edetabel/

      Analüüsi järgi on 6 mängijat, kes tõenäoliselt jagavad TOP3.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Siis peale nende, kes on hetkel TOP3 (Sergeich8488, Kakahirmutis ja Dr. Gonxo) on 12 mängijat need, kellel on reaalne võimalus TOP3 jõuda. Viimase otsa mehed vajavad palju õnne / head jooksu.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Kõikidel teistel mängijatel on vaja roppu moodi õnne, millest üks tingimus on tõenäoliselt võita kaks kolmest järele jäänud turniirist vähemalt kaks ja viimasel turniiril saada väga kõrge koht.

      Tänane turniir tekitab tõenäoliselt juba need, kes enam TOP3 ei jõua.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #7593
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        Optibeti Kolmevõistluse edetabel: https://www.pokkeriprod.com/optibeti...luse-edetabel/

        TOP20
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        PUNKTE SEEKORD SAID
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Turniire jäänud järgi: 2
        • 14.12.2025 punktid: 90, 72, 54, 36, 21, 19, 18, 17, 16 ja 15
        • 21.12.2025 punktid: 95, 76, 57, 38, 22, 20, 19, 18, 17 ja 16


        Kokku saab kahe turniiri eest teenida 185 punkti ja seega mängijad, kellel on 26 või vähem punkte enam TOP2 auhindadele ei pretendeeri. Mängijaid, kellel on 27 või rohkem punkte 24.

        TOP3 võib teoreetiliselt iga mängija saada, kuid see eeldab, et kakahirmutis ei saa järgneval kahel turniiril ühtegi punkti. Kui ta saab kasvõi ühel turniiril punktidesse, on tal 190 punkti. Sel juhul on TOP3 võimalus neil, kellel on vähemal 6 punkti. Neid mängijaid on 53.

        Sel hooajal on kaks korda turniiri võitnud: Kippel, Kakahirmutis, friidrich, Dr. Gonxo, zooderZen ja Kakahirmutis ning kaks korda järjest on võitnud Kakahirmutis, Jkippel ja friidrich. Seega kahte järjestikkust võitu juhtub.

        Kõige teravam on olukord Kakahirmutisel, sest halva jooksu jätkudes võib ta kolmandalt kohalt langeda. Seega kakahirmutisel on kõige rohkem punkte vaja, et hoida kolmandat kohta kui ka jõuda esimesele või teisele kohale.

        Dr. Gonxo puhul, kes on hetkel liider, oleks vaja järgmisel korral kindlasti võitu. Kui ta selle saab, siis oleks tal 315 punkti ja kui Sergeich8488 jooks peaks ebaõnnestuma (0 punkti), siis vahe oleks 103 punkti ning Dr. Gonzo kindlustaks omale liigavõidu.

        Kui agaq Sergei peaks saama kasvõi järgmisel turniiril 15 punkti ja Gonzo võitma, oleks Sergeil 227 punkti ja Gonzol 315 punni, mis teeks vaheks 88 punkti.

        Sel juhul tähendak see hoopis seda, ainus viis, kuidas Sergei saaks liigat võita, peaks viimasel turniiril Sergei saama täpselt 1. koha ja Dr Gonxo ei tohi saada saada ühtegi punkti.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7594
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



          Mammutartikkel ja AI võtab selle päris hästi kokku (lisan kokkuvõtte). Lühidalt: sisuliselt Pevkur teeb kõik, et üks teatud inimene, nimega süvariiklane Elmar Vaher saaks oma selle koha.

          AI kokkuvõte:
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #7595
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

            TikTokis mees (eestlane), kes on lõiganud end naiseks (ehk enam vänta, võlli, kello vellot - nimeta kuidas tahad), siis talle meeldivad naised ja nimetab end lesbiks.

            WTF. Ma olen ikka väga segaduses. Mees, kellele meeldivad naised, nimetab end lesbiks... ?

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #7596
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              TikTokis mees (eestlane), kes on lõiganud end naiseks (ehk enam vänta, võlli, kello vellot - nimeta kuidas tahad)
              Tuled korra sisse ja miski ei muutu, aint üks londiimetlemine... MOTT

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #7597
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                Tuled korra sisse ja miski ei muutu, aint üks londiimetlemine... MOTT
                Tundub, et kus lonti, seal pumperit.

                E:
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #7598
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



                  Endine ETPF-i president...

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #7599
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                    Kui kedagi huvitab, siis Gemini AI Pro hetkel üks kuu tasuta.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Kel AI-iga kogemust pole, siis ei soovita võtta, sest jääte sellest sõltuvusse :D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7600
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                      Tegin Discordiga ka lõpparve. Jube tüütu, infokadu on nii suur, ja samas infot ise saaab juurde vähe.

                      Peale selle tapvalt palju on neid "suhtlusprogramme" - messenger, whatsap, telegram, viber, discord ja midagi veel ning ei jõua neid ära hallata. Kõige rohkem aega nõudiski discord ja jama selles, et kogu see süsteem on seal juba "laialivalguv".

                      Näiteks teiste grupichattides infokadu ei ole, discordis on see meeletu. Isegi kui päev-kaks eemal olnud, siis jõuab kaunilt grupichattides läbi loetud, discordis mingil põhjusel seda pole. Pole ei liha ega kana.

                      Ainuke asi, mis hea, on tõesti laiviminek mingi mänguga või kasvõi pokkeriga, kuid seda, msiu tundub, et olekski põhifunktsioon, ei kasutata. Oli lõbus aasta, kuid nüüd aeg edasi liikuda.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7601
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



                        Veitsa ka kolmevõistlusest. Viimasel turkal saab teenida 95 punkti. Ma ei tea, kuidas viigid, kuid ärme viike arvesta.

                        Seega teoreetiliselt võib esikoha saada see, kellel on vähemalt 131 punkti. Teise koha, kellel on vähemalt 130 punkti ja kolmanda koha, kellel on vähemalt 117 punkti.

                        TOP1 - TOP2 saab keegi neist: Dr. Gonxo, c4sinopatr0n, Sergeich8488, zooderseN, kakahirmutis, Potsataja, friidrich ja mikenike ning TOP3 konkurentsi lisandub ka Blinkplease.

                        Eriti huvitav oleks see, kui praegused TOP3 ei jõuakski TOP3, vaid tagantulijad teevad puhta tööl.

                        Teine huvitav küsimus on see, et kas viimasel turniiril on aktiivsus madalam, kui muidu, sest ainult TOP9 konkureerivad liigaauhindadele ja teised ainult turniiri auhindadele.

                        Kui aktiivsus väiksem, siis see oluliselt mõjutab tagaajadi, eriit blinki ja mikenike võimalusi - muutes need suht tühiseks.

                        Edetabel leitav: https://www.pokkeriprod.com/optibeti...luse-edetabel/

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #7602
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                          Sama teema ka TPS-iga - viimane turka, kuid seda olen lahanud juba discordis. Ainus, mis TPS-il kindel,. on tequsi neljas koht.

                          Pokkeristriim "Toodz Poker Show" (TPS) kolmapäeviti kell 20. Voogedastajaks Eesti esimesi striimijaid "Toodz".

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7603
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



                            Tallinna tehnikaülikooli teadlane Tarvo Treier tuvastas, et praegune e-valimiste auditeerimissüsteem ei pruugi avastada võimalikke manipulatsioone. Valimisteenistus kinnitas, et e-valimised on endiselt turvalised.

                            Türa värdjad raisk. Reaalselt värdjad.

                            Ahjaa. Pokkerifoorumis rääkida, et hääletamis riggedida on natuke isegi naiivne?

                            Aga eks neid krüptomehi ennegi nähtud. Tolgused.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #7604
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal



                              HOPPA!!! Tundub, et eks mul varsti kinni minek. See kirikute teema, kus kõik kirikud tuleks kokku lükata ja Rail Balticu all betooniks kasutada, on just see asi, mida see seadus reguleerima hakkab - kindel kinni minek.

                              Üleüldse see seadus annab sisuliselt ükskõik keda puuri toppida ja pikaks ajaks. Karistusseaduse põhirpintsiip on, et keskmine inimene peaks selgelt ja üheselt aru saama, mille eest teda karistatakse, siis see seadus seda hakkab räigelt eirama.

                              Seaduselooja väidab teisiti, et karistada saab kitsalt, kuid juba ainuüksi selgitusi andes ütleb slegelt, et see nii pole: ""Inimesed on võimelised üksteist ründama ainuüksi selle tõttu, et usk on teine või nahavärv või rahvus on teine. Et seda ära hoida, sest sellele alati eelneb rahvahulkade üleskütmine, siis sellist üleskütmist tuleks karistada vanglakaristusega," rääkis Pakosta, kelle sõnul toimub niisugune üleskütmine sageli sotsiaalmeedias."

                              Ütled, et russid koligu siit minema ja saad seal sadakond laiki, siis võib juba seda üleskütmiseks pidad või kust maalt see tuleb.

                              Teisisõnu. Selle seadusega vaigistatakse ära ühiskond, sest sa ei tea, mida tohib enda öelda ja mida mitte.

                              Ka järgmised mu kaks videoposti sisuliselt kvaliftseeruvad selleks, et mind võidaks vabalt selle eest uue seadusega karistada.

                              Seoses YouTube muudatustega videoid hetkel foorumis ei kuva, kuid esimeses videos on väidetav pedo, kes käib vabalt ringi (ilmselgelt pole mõtet usku lisadagi), samas suvaliste säutsude ja postituste eest, saadakse UKs päriselt aresti.



                              Teises postituses tulid politseinikud lapse telefoni konfiskeerima, kuna "vaatas" ja kommenteeris sotsiaalmeediapostitust ning kuna ei soovitud telefoni üle anda, siis politsei ähvardas tütart (last) arreteerida, seoses sotsmeediapostitusega.



                              Ja just selles suunas meie endi vabariik ka liigub just selliste seaduste pärast, kus hirmuga ja segase seadusandlusega luuakse tsensuuri ja kuuletumist. Uus seadus on Stalinism - leidke mulle inimene, küll mina leian paragrahvi.

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #7605
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust


                                HOPPA!!! Tundub, et eks mul varsti kinni minek. See kirikute teema, kus kõik kirikud tuleks kokku lükata ja Rail Balticu all betooniks kasutada, on just see asi, mida see seadus reguleerima hakkab - kindel kinni minek.

                                Üleüldse see seadus annab sisuliselt ükskõik keda puuri toppida ja pikaks ajaks. Karistusseaduse põhirpintsiip on, et keskmine inimene peaks selgelt ja üheselt aru saama, mille eest teda karistatakse, siis see seadus seda hakkab räigelt eirama.

                                Seaduselooja väidab teisiti, et karistada saab kitsalt, kuid juba ainuüksi selgitusi andes ütleb slegelt, et see nii pole: ""Inimesed on võimelised üksteist ründama ainuüksi selle tõttu, et usk on teine või nahavärv või rahvus on teine. Et seda ära hoida, sest sellele alati eelneb rahvahulkade üleskütmine, siis sellist üleskütmist tuleks karistada vanglakaristusega," rääkis Pakosta, kelle sõnul toimub niisugune üleskütmine sageli sotsiaalmeedias."

                                Ütled, et russid koligu siit minema ja saad seal sadakond laiki, siis võib juba seda üleskütmiseks pidad või kust maalt see tuleb.

                                Teisisõnu. Selle seadusega vaigistatakse ära ühiskond, sest sa ei tea, mida tohib enda öelda ja mida mitte.

                                Ka järgmised mu kaks videoposti sisuliselt kvaliftseeruvad selleks, et mind võidaks vabalt selle eest uue seadusega karistada.

                                Seoses YouTube muudatustega videoid hetkel foorumis ei kuva, kuid esimeses videos on väidetav pedo, kes käib vabalt ringi (ilmselgelt pole mõtet usku lisadagi), samas suvaliste säutsude ja postituste eest, saadakse UKs päriselt aresti.



                                Teises postituses tulid politseinikud lapse telefoni konfiskeerima, kuna "vaatas" ja kommenteeris sotsiaalmeediapostitust ning kuna ei soovitud telefoni üle anda, siis politsei ähvardas tütart (last) arreteerida, seoses sotsmeediapostitusega.



                                Ja just selles suunas meie endi vabariik ka liigub just selliste seaduste pärast, kus hirmuga ja segase seadusandlusega luuakse tsensuuri ja kuuletumist. Uus seadus on Stalinism - leidke mulle inimene, küll mina leian paragrahvi.
                                Lase ikka tartu end tuua, siis õpid prohvet muhamadi kohta ka midagi kui rootslased kohal

                                Comment

                                Working...