[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #7276
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

    Lühidalt. TriinS tõmbas öösel nahhui, miku läks hommikul otsima ja kuskil Kostiveres oli Triin. Siis seal lõi see vend selle nokki.

    Nüüd TriinS lives räägib, mis juhtub: https://www.tiktok.com/@triins1/live

    Et sai noki ära, siis isegi kiirabis ei ärganud. TriinS-il endal mingid maasikad kaelal, sest "poole veini pelat midagi ei mäleta", miku kuskil haiglas ja TriinS ise Pelgu sünnitusmajja kontrolli.

    Küsiti, et kas vägistati? Siis selle peale: "lähen kontrolli jah" ja muretseb pigem oma laineri ja välimuse pärast, kui miku või enda pärast.

    Comment

    • Söönlusikast
      Pokkerihai
      • Feb 2024
      • 3255

      #7277
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Lühidalt. TriinS tõmbas öösel nahhui, miku läks hommikul otsima ja kuskil Kostiveres oli Triin. Siis seal lõi see vend selle nokki.

      Nüüd TriinS lives räägib, mis juhtub: https://www.tiktok.com/@triins1/live

      Et sai noki ära, siis isegi kiirabis ei ärganud. TriinS-il endal mingid maasikad kaelal, sest "poole veini pelat midagi ei mäleta", miku kuskil haiglas ja TriinS ise Pelgu sünnitusmajja kontrolli.

      Küsiti, et kas vägistati? Siis selle peale: "lähen kontrolli jah" ja muretseb pigem oma laineri ja välimuse pärast, kui miku või enda pärast.
      Õnneks magasin maha vist

      Comment

      • Söönlusikast
        Pokkerihai
        • Feb 2024
        • 3255

        #7278
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

        Gigastack ukraine ikka pani kinni eile ära ? Või ikka peab mingi raamatu veel läbi lugema?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #7279
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

          Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
          Gigastack ukraine ikka pani kinni eile ära ? Või ikka peab mingi raamatu veel läbi lugema?
          Teine koht. Mälus olin ja õepojaga kõnes ning tegin massive spew :D

          Aga UA-st. Ongi kaputt. Kui Filatov sellist asja räägib, siis on tõesti kaputt ja ju seepärast ka Putini vingumine. Võite Võrus kortereid müüma hakata või ostke ka omale HIMARS.

          UA on saavutanud räige droonide ülekaalu ja ega see ei kao ning Filatov ei aja sitta. Vaatamata ta ettevaatlikusele, on ta räigelt venemeelne ja pigem heas mõttes venemeelne ehk niiöelda kodumaa patrioot. Võib-olla midagi taolsit nagu mina, et ma vihkan neid debiilikuid valitsuses, aga vaatamata sellele pean leppima nende otsustega ja ikka oma riiki toetama., kuigi tegelikult tahaks, et asjad oleksid hoopis teistmoodi.

          Aga video



          E: Kaputt siis selles mõttes, et Venemaal. Erilisi muutusi enam peale selle, et Venemaa selle sõja kaotab, ei oota, aga Venemaa ei saa sõda kaotada, sest Trump käis välja talle trumbiässa - tule sõlmi rahu - ootame ehk kui peaks midagi valesti minema, saab venku alait öelda - ok nüüd tahan rahu.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #7280
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Teine koht. Mälus olin ja õepojaga kõnes ning tegin massive spew :D

            Aga UA-st. Ongi kaputt. Kui Filatov sellist asja räägib, siis on tõesti kaputt ja ju seepärast ka Putini vingumine. Võite Võrus kortereid müüma hakata või ostke ka omale HIMARS.

            UA on saavutanud räige droonide ülekaalu ja ega see ei kao ning Filatov ei aja sitta. Vaatamata ta ettevaatlikusele, on ta räigelt venemeelne ja pigem heas mõttes venemeelne ehk niiöelda kodumaa patrioot. Võib-olla midagi taolsit nagu mina, et ma vihkan neid debiilikuid valitsuses, aga vaatamata sellele pean leppima nende otsustega ja ikka oma riiki toetama., kuigi tegelikult tahaks, et asjad oleksid hoopis teistmoodi.

            Aga video



            E: Kaputt siis selles mõttes, et Venemaal. Erilisi muutusi enam peale selle, et Venemaa selle sõja kaotab, ei oota, aga Venemaa ei saa sõda kaotada, sest Trump käis välja talle trumbiässa - tule sõlmi rahu - ootame ehk kui peaks midagi valesti minema, saab venku alait öelda - ok nüüd tahan rahu.
            See zahharova ka ikka üks ülbe mutt. Külapeal ütleks,et pole ammu keppi saanud

            Edit,ma varsti peetris ja ilge põis-on vaja vann ära täita?
            Last edited by Söönlusikast; 15.05.25, 12:30.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7281
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              See zahharova ka ikka üks ülbe mutt. Külapeal ütleks,et pole ammu keppi saanud

              Edit,ma varsti peetris ja ilge põis-on vaja vann ära täita?
              Ma kontoris, parandan pead. Aga mis see Zahharova siia puutub?

              E: Kontor ka Piidris muidugi :D

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #7282
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Ma kontoris, parandan pead. Aga mis see Zahharova siia puutub?
                Ei viitsinud eraldi välja öelda. Nahh teda üldse quatitakse

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #7283
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  Ei viitsinud eraldi välja öelda. Nahh teda üldse quatitakse
                  Mis see quat on.

                  Comment

                  • Söönlusikast
                    Pokkerihai
                    • Feb 2024
                    • 3255

                    #7284
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Mis see quat on.
                    Kus su kontor on,toome sulle peale juua.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #7285
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Kus su kontor on,toome sulle peale juua.
                      Esiteks, "me", kes on me?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #7286
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                        Teiseks juua pole vjaa

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #7287
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Esiteks, "me", kes on me?
                          Kermoga sõidame

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #7288
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Kermoga sõidame
                            Sel pole lubegi ju.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #7289
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                              Aa või siis nagu Kermo all ja sina ratsa ? :D

                              Comment

                              • Söönlusikast
                                Pokkerihai
                                • Feb 2024
                                • 3255

                                #7290
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

                                Kohe näha,et piidris raha liigub. Sõitsime sisse ja tuli üks klipp meelde

                                Comment

                                Working...