[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #6226
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Nostalgia



    E: Ja tra need kuvarid. Need olid ikka räiged monstrumid.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #6227
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Ei biidi neid bokkereid. Raske on! Novembris mängin perfektselt. Watch out!

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #6228
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Ei biidi neid bokkereid. Raske on! Novembris mängin perfektselt. Watch out!
        Mul täna peaks kakahirmutise mütsid saabuma, sellega peaks WR 2bb tõusma

        Comment

        • Söönlusikast
          Pokkerihai
          • Feb 2024
          • 3255

          #6229
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Ei biidi neid bokkereid. Raske on! Novembris mängin perfektselt. Watch out!
          Võiks kõrvutada siin ala 10+a tagust nl400 crushimist vms ?? aga sul ka siis see gg rakeback õigustab niivõrd palju end ?
          Last edited by Söönlusikast; 31.10.24, 14:29.

          Comment

          • Söönlusikast
            Pokkerihai
            • Feb 2024
            • 3255

            #6230
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
            Mul täna peaks kakahirmutise mütsid saabuma, sellega peaks WR 2bb tõusma
            Kus e-poest neid osta saab?

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #6231
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
              Kus e-poest neid osta saab?
              3 müügi nimel ei viitsi küll e-poodi avada.

              Paar mütsi saan ära kinkida, aga eks õhtul näen mis kvaliteediga tulid.

              Väga hea müts läheks 40-70€ maksma, hetkel ma maksin 20€/tükk

              Comment

              • Söönlusikast
                Pokkerihai
                • Feb 2024
                • 3255

                #6232
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                3 müügi nimel ei viitsi küll e-poodi avada.

                Paar mütsi saan ära kinkida, aga eks õhtul näen mis kvaliteediga tulid.

                Väga hea müts läheks 40-70€ maksma, hetkel ma maksin 20€/tükk
                Bumpi linki,kus tegid neid. Ma ei mäleta mitmendal lk su päevikus see oli.

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #6233
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                  Bumpi linki,kus tegid neid. Ma ei mäleta mitmendal lk su päevikus see oli.
                  Mul naine saatis lõpuks meiliga taotluse kuhugi koos piltidega ja sealt pidi miinimum 5tk võtma.

                  Muidu oma nimega saab 40€ kanti sealt :

                  https://capking.ee/tootekategooria/disaini-endale-muts/
                  Last edited by Kakahirmutis; 31.10.24, 14:59.

                  Comment

                  • Kakahirmutis
                    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                    • Oct 2010
                    • 7079

                    #6234
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                    Võiks kõrvutada siin ala 10+a tagust nl400 crushimist vms ?? aga sul ka siis see gg rakeback õigustab niivõrd palju end ?
                    Ranka 100bb mängudes saab päris sitta rakebacki

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #6235
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                      Võiks kõrvutada siin ala 10+a tagust nl400 crushimist vms ?? aga sul ka siis see gg rakeback õigustab niivõrd palju end ?
                      Krussin kõike!

                      RB-st. NÕUP! Toona ma RB ei lugenud. Üleüldse PokerStarsi RB oli VPP-põhine ja võtsidki kui puhtalt lisaboonust. 100 000 FPP eest sai osta 1500 dollarit boonust, hiljem 250 000 FPP eest 4000 dollarit boonust, mis oli parim diil.

                      Vabastasid selle boonuse ära, tuli koheselt ühes tükis kontole ja võtsidki seda kui lisaraha. Täpselt nagu kingitus. Ja lisaks. Selle 4000 dollari vabastamiseks oli juba pea 100 000 FPP-d olemas, et hea tahtmis korral võisid veel 1500 dollarit juurde võtta.

                      Toona ja isegi praegu on mulle arusaamatu, et kuidas sellises süsteemis sooviti ainult RB pealt elada. Nn. FPP-prod.

                      Tulles tagasi krussi juurde. Toonast aega pole mõtet tänasega võrrelda. Toona sai mängitud 12 lauda, iga päev ja sisuliselt elatud pokkeris.

                      Pokkeri mängimise ajal, kui ei olnud 100% keskendumist, siis surfasid kõrvale pokkerifoorumeid, trackereid jne. Muud elu peale pokkeri ei polnudki.

                      Täna hea, kui kolm lauda võtan lahti ja saja muu asja kõrvalt, kus pokker on teisejärguline.

                      Lisaks. Ega ma toona ka miski hea polnud. Kuid ütleksin niipalju, et ei peagi olema hea, vaid natuke parem, kui teised. Selle ajendil ma väidaksin, et ma küll ei näe mitte mingit põhjust, miks ei võiks biitida 200NL+ mänge viisaka winratega.

                      Peab muidugi vaeva nägema ja täpselt nii nagu pidi eile, 10 aastat tagasi, 2000 või 1990. Toonased mängud võivad ju tunduda praegu lihtsad, kuid ka tänased mängud tunduvad lihtsad aastal 2035.

                      Lihtsalt praegusel ajal on nad ikka nii keerulised kui keerulised on nad alati olnud ja vastavalt sellele tuleb ka mängida.

                      Mina enam elukutseline ei ole ja miskit pindu perses pole. Ausalt öeldes olen isegi natuke üllatunud, et niigi "head" tulemused ??

                      PS1 Kakalt coachi ei võta! Rikub mu niigi hea mängu ära.

                      Comment

                      • Kakahirmutis
                        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                        • Oct 2010
                        • 7079

                        #6236
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        PS1 Kakalt coachi ei võta! Rikub mu niigi hea mängu ära.
                        Tasuta asjad on alati head

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #6237
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Krussin kõike!

                          RB-st. NÕUP! Toona ma RB ei lugenud. Üleüldse PokerStarsi RB oli VPP-põhine ja võtsidki kui puhtalt lisaboonust. 100 000 FPP eest sai osta 1500 dollarit boonust, hiljem 250 000 FPP eest 4000 dollarit boonust, mis oli parim diil.

                          Vabastasid selle boonuse ära, tuli koheselt ühes tükis kontole ja võtsidki seda kui lisaraha. Täpselt nagu kingitus. Ja lisaks. Selle 4000 dollari vabastamiseks oli juba pea 100 000 FPP-d olemas, et hea tahtmis korral võisid veel 1500 dollarit juurde võtta.

                          Toona ja isegi praegu on mulle arusaamatu, et kuidas sellises süsteemis sooviti ainult RB pealt elada. Nn. FPP-prod.

                          Tulles tagasi krussi juurde. Toonast aega pole mõtet tänasega võrrelda. Toona sai mängitud 12 lauda, iga päev ja sisuliselt elatud pokkeris.

                          Pokkeri mängimise ajal, kui ei olnud 100% keskendumist, siis surfasid kõrvale pokkerifoorumeid, trackereid jne. Muud elu peale pokkeri ei polnudki.

                          Täna hea, kui kolm lauda võtan lahti ja saja muu asja kõrvalt, kus pokker on teisejärguline.

                          Lisaks. Ega ma toona ka miski hea polnud. Kuid ütleksin niipalju, et ei peagi olema hea, vaid natuke parem, kui teised. Selle ajendil ma väidaksin, et ma küll ei näe mitte mingit põhjust, miks ei võiks biitida 200NL+ mänge viisaka winratega.

                          Peab muidugi vaeva nägema ja täpselt nii nagu pidi eile, 10 aastat tagasi, 2000 või 1990. Toonased mängud võivad ju tunduda praegu lihtsad, kuid ka tänased mängud tunduvad lihtsad aastal 2035.

                          Lihtsalt praegusel ajal on nad ikka nii keerulised kui keerulised on nad alati olnud ja vastavalt sellele tuleb ka mängida.

                          Mina enam elukutseline ei ole ja miskit pindu perses pole. Ausalt öeldes olen isegi natuke üllatunud, et niigi "head" tulemused ??

                          PS1 Kakalt coachi ei võta! Rikub mu niigi hea mängu ära.
                          Ma aastaid ei lurkinud siin ,miks üldse panid elukutselise tag-i pensile ? Mul pole energiat 5a tagasisuunas päevikut lugeda.

                          Pean ikka editima: ma olen siin elukutseline lurker olnud. Vb isegi kunagi oli kasutaja,kui siis ainult korraks ja väga sisse ei loginud. Üldse sain foorumist teada sellelt pokkerisõbralt/krüptomagnaadilt keda ükskord mainisin. Ütles ranka üks kõva mees ,töötas laos ja hakkas seal pokkeriraamatuid lugema ja edasi on ajalugu(NB need tema sõnad ja pole faktikontrolli teinud)
                          Last edited by Söönlusikast; 31.10.24, 19:03.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #6238
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                            Ma aastaid ei lurkinud siin ,miks üldse panid elukutselise tag-i pensile ? Mul pole energiat 5a tagasisuunas päevikut lugeda.
                            Vastus lihtne: eluteed viivad edasi ja kuna päevas on 24 tundi, siis kõigega ei jõua tegeleda ning kui tekivad muud prioriteetsemad asjad, jäävad sekundaarsed tahaplaanile või üldse liiguvad rivi lõppu.

                            Ja umbes sama teema, millest salafoorumis kirjutasin. Eluteed. Sa ei tea kunagi, mis elu ette toob,kuid sa saad luua tingimused, et need uued elupuu teed tekivad.

                            Selleks tuleb teha erinevaid asju ja olla julge. Kohati olla pioneer ja tegeleda erinevate asjadega.

                            Teist korda ei hakka sama teemat siin kirjutama.

                            Comment

                            • Söönlusikast
                              Pokkerihai
                              • Feb 2024
                              • 3255

                              #6239
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Vastus lihtne: eluteed viivad edasi ja kuna päevas on 24 tundi, siis kõigega ei jõua tegeleda ning kui tekivad muud prioriteetsemad asjad, jäävad sekundaarsed tahaplaanile või üldse liiguvad rivi lõppu.

                              Ja umbes sama teema, millest salafoorumis kirjutasin. Eluteed. Sa ei tea kunagi, mis elu ette toob,kuid sa saad luua tingimused, et need uued elupuu teed tekivad.

                              Selleks tuleb teha erinevaid asju ja olla julge. Kohati olla pioneer ja tegeleda erinevate asjadega.

                              Teist korda ei hakka sama teemat siin kirjutama.
                              Eeldan leitsi vastus oleks copy paste ??

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #6240
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Eeldan leitsi vastus oleks copy paste ??
                                Nope. Ei usu. Õigemini kindlasti mitte. Minu teada oli ta juba ammu nii öelda lõpetamas, lihtsalt pokkerimängija laiskus, et ei viitsita sammu ette võtta.

                                Võib-olla järgnev on tüüpiline. Kui oled pokkerikajrääir lõpus HU bumhunter, siis ilmselgelt ei paku pokker enam niipalju huvi, et sinna aega panustada. Otsid lihtsat raha ja täidad oma ajaauku.

                                Edasine on juba teada - tuleks teha selle jamaga lõpparve. Arvan, et väga kaine mõte.

                                Samas tean siiani bumhuntereid, kes ei suutnud seda kainet sammu astuda. See oli nende valik. Teenisid küll ja teenvad ka praegu, kuid see ei ole enam see, mis oli toona. Miski salaaugud, saladiilid, salakohad, vahendajad.

                                Comment

                                Working...