[50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond nüüd 2025. aastal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #5446
    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

    Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
    Ma ei tea miks,a lampi lõi silme ette BSH ja mallukas. Nägu välk lõi lausa.
    Kusjuures lugesin ka nüüd ta kommentaari ka uuesti, päris mõttega läbi, et sügavalt ja tõsiselt mõista, et milline suur mure võib seda staarihakatist päriselt ka vaevata. Ja mullegi lõi silme ette BSH ja mallukas...

    Aga mitte päris selles võtmes, vaid hoopis selles, mis sõnavara see härra kasutab - . "Full suva", "on you", "nonevent", "traffic" "canceldada", "..so be it". jne. See on ju Salajuttude sõnavara!!! BSH ja Malluka eri!

    Seega, Muru sa äkki valet valet striimi teed. Oportunist nagu sa oled (vähemalt mulle tundub), võiksid proovidagi äkki kontakteeruda Malluka ja Pärtelpojaga. Kindlasti maini, et sul sitaks palju "trafficut" ja lisaks väga palju öelda.

    Võin garanteerida, et sõnavaraga leiad kindlasti ühise keele ning lugedes su primiitivseid järeldusi, eksimisi kronoloogias (05.02.2024 polnud "eelmine reede") ja lambi sõimamist, siis kindlasti ka kuulajaskonna leiad, sest seda kõike saab võtta ühe sõnaga kokku: "plähmerdamine".

    Ja mida need Salajuttude stiilis podcastid ongi, kui lihtne plähmerdis, baidiraisk ja ajatapp. Peaks seega ideaalselt sobima. Võta aga võimalust!

    PS! Mina juba uut hooaega ootan ja olen paadunud vaataja. Päriselt kah.

    Comment

    • donkament
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1945

      #5447
      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

      Ma olen ka lihtsalt siin, et teha trafficut DJ Rainer Club Angelose päevikusse :)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #5448
        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

        Ja üks asi veel, et õli ikka maksimaalse tulle ?? valada. Mida sa @murunatu teiste päevikuid sodid?

        Oleksid võinud teha selle posti enda päevikusse, mis oleks vähe asjakohasem olnud. Sul ju päevik olemas: https://foorum.pokkeriprod.com/showt...pikteele/page6

        Kas tõstan sinna? ???

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #5449
          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

          "Salajutud" mis Malluka Pärtelpoja poolt tehtud ju vaadatum podcast. Seal neil alati hambus keegi kiilakas toidunõustaja(keegi ei tea! hihi). Krt ise ka vaatan

          Comment

          • Mati1995
            Julm Donk
            • Aug 2024
            • 45

            #5450
            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

            test

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #5451
              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              "Salajutud" mis Malluka Pärtelpoja poolt tehtud ju vaadatum podcast. Seal neil alati hambus keegi kiilakas toidunõustaja(keegi ei tea! hihi). Krt ise ka vaatan
              Ma räägin. See on nii absurdselt hea, et patt on mitte vaadata. Me leitsiga olime kägaras. See oli ikka iga neljapäevane ootamine ja vaatamine oli.

              lol@toitumisnõustaja, kes pidi ainult sööma ja ???

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #5452
                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                Ma küll ei suuda vaadata

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #5453
                  Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                  Algselt postitas donkament Vaata postitust
                  Ma olen ka lihtsalt siin, et teha trafficut DJ Rainer Club Angelose päevikusse :)
                  Kas sul seda FreakyJasoni thumbs-up pilti täismõõdus ka jagada oleks?

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #5454
                    Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                    Hakka või sõnu sööma. Muru tuli, traffic järgi! Postita veel muru, postita!

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #5455
                      Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                      Eks murunatust tuleb aru saada. Laur lajatab rahakotiga pähe ja blogib mujal. Vaja arveid, alimente jms maksta. Ehk siis pokkeri suunamudija. Puhas turumajandus, no hard feelings.

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #5456
                        Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        Kas sul seda FreakyJasoni thumbs-up pilti täismõõdus ka jagada oleks?
                        See avatar sai seatud nii 12a tagasi nii et originaalist pole mul enam midagi alles :(

                        Comment

                        • Söönlusikast
                          Pokkerihai
                          • Feb 2024
                          • 3255

                          #5457
                          Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          Eks murunatust tuleb aru saada. Laur lajatab rahakotiga pähe ja blogib mujal. Vaja arveid, alimente jms maksta. Ehk siis pokkeri suunamudija. Puhas turumajandus, no hard feelings.
                          Kas suunamudija ei peaks arvestama,et hakkabki saama puid eest ja tagant ? Või vihakõne seadus juba vastu võetud?. Arvas,et terve kommuun on "go tupik"? selle show peale.
                          OT:
                          Suvepäevadel olla olnud üks tegelane,nimesid ei nimeta-kes käis ja toppis valimatult näppu pepusse inimestel. Mõnel oli au ka meheau näha lähedalt. Imestan ,et keegi näppe ära ei murdnud. Ei tea kes see oli rõhutan veelkord ja ei vihja kellegile

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #5458
                            Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                            Mina tahan lihtsalt degene ja huvitavat teksti näha ja tõsimeeli tahaks et kõik raha võidaks, muru ka.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #5459
                              Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                              Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
                              Mina tahan lihtsalt degene ja huvitavat teksti näha ja tõsimeeli tahaks et kõik raha võidaks, muru ka.
                              Siis peaks ju Salajutud just sulle meelepärane saade olema :D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #5460
                                Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal

                                Algselt postitas Söönlusikast Vaata postitust
                                Kas suunamudija ei peaks arvestama,et hakkabki saama puid eest ja tagant ? Või vihakõne seadus juba vastu võetud?. Arvas,et terve kommuun on "go tupik"? selle show peale.
                                OT:
                                Suvepäevadel olla olnud üks tegelane,nimesid ei nimeta-kes käis ja toppis valimatult näppu pepusse inimestel. Mõnel oli au ka meheau näha lähedalt. Imestan ,et keegi näppe ära ei murdnud. Ei tea kes see oli rõhutan veelkord ja ei vihja kellegile
                                OT osale: WTF.

                                Comment

                                Working...