Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Kusjuures lugesin ka nüüd ta kommentaari ka uuesti, päris mõttega läbi, et sügavalt ja tõsiselt mõista, et milline suur mure võib seda staarihakatist päriselt ka vaevata. Ja mullegi lõi silme ette BSH ja mallukas...
Aga mitte päris selles võtmes, vaid hoopis selles, mis sõnavara see härra kasutab - . "Full suva", "on you", "nonevent", "traffic" "canceldada", "..so be it". jne. See on ju Salajuttude sõnavara!!! BSH ja Malluka eri!
Seega, Muru sa äkki valet valet striimi teed. Oportunist nagu sa oled (vähemalt mulle tundub), võiksid proovidagi äkki kontakteeruda Malluka ja Pärtelpojaga. Kindlasti maini, et sul sitaks palju "trafficut" ja lisaks väga palju öelda.
Võin garanteerida, et sõnavaraga leiad kindlasti ühise keele ning lugedes su primiitivseid järeldusi, eksimisi kronoloogias (05.02.2024 polnud "eelmine reede") ja lambi sõimamist, siis kindlasti ka kuulajaskonna leiad, sest seda kõike saab võtta ühe sõnaga kokku: "plähmerdamine".
Ja mida need Salajuttude stiilis podcastid ongi, kui lihtne plähmerdis, baidiraisk ja ajatapp. Peaks seega ideaalselt sobima. Võta aga võimalust!
PS! Mina juba uut hooaega ootan ja olen paadunud vaataja. Päriselt kah.
Algselt postitas Söönlusikast
Vaata postitust
Aga mitte päris selles võtmes, vaid hoopis selles, mis sõnavara see härra kasutab - . "Full suva", "on you", "nonevent", "traffic" "canceldada", "..so be it". jne. See on ju Salajuttude sõnavara!!! BSH ja Malluka eri!
Seega, Muru sa äkki valet valet striimi teed. Oportunist nagu sa oled (vähemalt mulle tundub), võiksid proovidagi äkki kontakteeruda Malluka ja Pärtelpojaga. Kindlasti maini, et sul sitaks palju "trafficut" ja lisaks väga palju öelda.
Võin garanteerida, et sõnavaraga leiad kindlasti ühise keele ning lugedes su primiitivseid järeldusi, eksimisi kronoloogias (05.02.2024 polnud "eelmine reede") ja lambi sõimamist, siis kindlasti ka kuulajaskonna leiad, sest seda kõike saab võtta ühe sõnaga kokku: "plähmerdamine".
Ja mida need Salajuttude stiilis podcastid ongi, kui lihtne plähmerdis, baidiraisk ja ajatapp. Peaks seega ideaalselt sobima. Võta aga võimalust!
PS! Mina juba uut hooaega ootan ja olen paadunud vaataja. Päriselt kah.
Comment