Re: [50NL@GGPoker] Ranka tupikeel ⛔ ehk -2bb kaotava mängija teekond 2024. aastal
Mul ka selline asi et kui vaal lauas ja mul positsioon siis üldiselt ma olen 40+ vpip, pfr oleneb kas agro fish või limper. Ja siis saavad regularid mu vastu laiemalt 3bettida ja läheb mäng keerulisemaks.
Ja kui kaardi jooksu ei ole on eriti tüütu, teine nagu üritaks raha sulle kätte suruda aga sul käed nõrgad ja ei jaksa vastu võtta.
Mul ka selline asi et kui vaal lauas ja mul positsioon siis üldiselt ma olen 40+ vpip, pfr oleneb kas agro fish või limper. Ja siis saavad regularid mu vastu laiemalt 3bettida ja läheb mäng keerulisemaks.
Ja kui kaardi jooksu ei ole on eriti tüütu, teine nagu üritaks raha sulle kätte suruda aga sul käed nõrgad ja ei jaksa vastu võtta.

Comment